Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wynik: 28 pkt.

Mors Kuba

 

W wyborze auta kierujesz się raczej osiągami niż niskim spalaniem czy ekonomiczną jazdą. Lubisz zaszaleć, a pierwsze opady śniegu zawsze kończą się poszukiwaniem pustego parkingu, na którym mógłbyś/mogłabyś poćwiczyć jazdę bokiem. Robisz to od zawsze, dlatego wiesz dokładnie jak Twoje auto zachowuje się w poślizgu i co należy zrobić żeby z niego wyjść. Podczas wyjazdów ze znajomymi, to Ty zawsze pełnisz rolę kierowcy.

 

 

 

Wszystko się zgadza ;)

 

Też jestem Mors Kuba i też prawie wszystko się zgadza, poza jednym. Z parkingów pod Tesco wyrosłem. Tylko kręte górskie drogi nocą na zadupiu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Twój wynik: 28 pkt.

Mors Kuba

 

W wyborze auta kierujesz się raczej osiągami niż niskim spalaniem czy ekonomiczną jazdą. Lubisz zaszaleć, a pierwsze opady śniegu zawsze kończą się poszukiwaniem pustego parkingu, na którym mógłbyś/mogłabyś poćwiczyć jazdę bokiem. Robisz to od zawsze, dlatego wiesz dokładnie jak Twoje auto zachowuje się w poślizgu i co należy zrobić żeby z niego wyjść. Podczas wyjazdów ze znajomymi, to Ty zawsze pełnisz rolę kierowcy.

 

 

 

Wszystko się zgadza ;)

 

Też jestem Mors Kuba i też prawie wszystko się zgadza, poza jednym. Z parkingów pod Tesco wyrosłem. Tylko kręte górskie drogi nocą na zadupiu B)

 

Dopisuję się do klubu Morsa, choć żaden ze mnie Kuba, co najwyżej Kubańczyk  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starzeje się

 

 

Niedźwiedź Waldek

O samochodach wiesz wszystko. Trudno Cię zaskoczyć i jesteś zawsze przygotowany. W bagażniku masz wszystkie niezbędne części zapasowe. Przeglądy robisz na czas, a do zimy jesteś przygotowany zmieniając opony świadomie wystarczająco wcześnie, żeby nie stać w kolejkach do serwisu. Z doświadczenia wiesz, że oszczędność nie zawsze popłaca, a bezpieczeństwo na drodze nie ma swojej ceny.  :huh:  

:( 

 

Ewentualnie to skrzywienie wynikające z posiadania Land Rovera  :biglol: 

To w takim razie ja zwalam wszystko na Galaxa  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria to bardzo proekologiczny kraj, bo ma o co dbać: bez wątpienia ma piękne góry, jeziora, lasy i rzeki. Stąd też wysokie podatki ekologiczne i nacisk na segregację odpadów, ale do tego trzeba pracy wielu pokoleń i ciągłe pobudzanie świadomości ekologicznej społeczności i zaangażowania jej członków. I tak w mojej wiosce wystartował program pilotażowy promujący odzyskiwanie surowców wtórnych także w Gasthausie:

 

PS: sorry za to taki austriacki żart, ale nie mogłem się powstrzymać :)

 

Napis na ścianie: Proszę nam pomóc segregować: piwo, wino, lemoniada, sznaps :D

ihost_1447109953__img_2393.jpg

 

zdjęcie moje, tłumaczenie własne :D

Edytowane przez Christoph
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...