Skocz do zawartości

Platinum 4 Subaru Poland Rally


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czwartek - Prolog

charlie, matt

 

Piątek - I etap

charlie, matt

 

Sobota - II etap

charlie (?)

 

sobote odpuszczam bo ile można, a po drugie w niedziele do sosnowca jadę na silesia expo rally wiec trzeba by autu dać dychnąć :mrgreen: ewentualnie inny wariant jaki można zrobić, to czwartek i sobota, tylko w sumie zawsze jest ryzyko że mniej aut będzie na trasie :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Zakopiance od A-4 w kierunku Centrum są jakieś roboty drogowe i korki ?

Zakpoianka w jedną stronę, A4 od Katowic to w drugą stronę.

One się nie łączą.

Tobie chyba chodzi o obwodnicę i ona jest w remoncie i tam są korki.

Po zjeździe z A4 najlepiej od razu do miasta jechać.

Tam nie ma remontów i korków raczej też nie.

 

[ Dodano: Wto Lip 01, 2008 1:01 pm ]

Czwartek - Prolog

charlie, matt, WRC fan, Megis, Kojin (?), Korton,kubajo, gr1zly

Ja też. A gdzie się ustawiacie ? W zeszłym roku pod Miraculum było tak sobie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku pod Miraculum było tak sobie

za to w Miraculum było fajnie :)

 

ja proponuję jedno z dwóch miejsc:

najdalej jak się da w stronę mostu, żeby mieć widok z góry na wyjazd spod mostu, dwa zakręty i później wjazd na most, oraz powrót mostem do zjazdu pod KSW oraz metę lotną

http://mapa.targeo.pl/,19,568813,243105 ... d1fbe3ef8c

start prologu i przejazd pod mostem oraz zjazd z mety lotnej i z mostu

http://mapa.targeo.pl/,19,568866,243154 ... e8a3286b47

 

pierwsza miejscówka osobiście bardziej mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rombu, nie mam pojęcia o której trzeba być, ja się wybieram prosto po pracy (po 17) i pewnie na chwile pójdę najpierw na Chemobudowę, skoro trasę zamykają o 18, to pewnie po 18 się rozwalę na miejscówce i będę sobie siedział :mrgreen: nowe WRC sobie poczytam jeśli będę sam... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek - Prolog [/b]

charlie, matt, WRC fan, Megis, Kojin (?), kubajo, gr1zly, dawid, kropek

 

Piątek - I etap

charlie, matt, WRC fan, Kojin, kubajo, gr1zly, dawid

 

Sobota - II etap

charlie (?) WRC fan, Megis, Kojin, dawid (?)

 

Ps. Niestety odpadam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek - Prolog

charlie, matt, WRC fan, Megis, Kojin (?), kubajo, gr1zly, dawid, kropek, ukiman (100%)

 

Piątek - I etap

charlie, matt, WRC fan, Kojin, kubajo, gr1zly, dawid, ukiman (50%)

 

Sobota - II etap

charlie (?) WRC fan, Megis, Kojin, dawid (?), ukiman (100%)

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek - Prolog

charlie, matt, WRC fan, Megis, Kojin (?), kubajo, gr1zly, dawid, kropek, ukiman (100%), PRIMAR (80%)

 

Piątek - I etap

charlie, matt, WRC fan, Kojin, kubajo, gr1zly, dawid, ukiman (50%)

 

Sobota - II etap

charlie (?) WRC fan, Megis, Kojin, dawid (?), ukiman (100%)

 

Pytanie do zorientowanych: O której powinno się najpóźniej być i gdzie najlepiej zaparkować auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ wyszło, że to ja mam pokazać palcem co i jak (a powyżej się nie udało osiągnąć na mapkach zamierzonego efektu :evil: ) no więc:

 

trasę zamykają ok. 18, przejście przez most pewnie też, więc albo trzeba się przedostać wcześniej, albo od drugiej strony

 

prolog.jpg?t=1215037727

na niebiesko punkt, który moim zdaniem może mieć największy potencjał do oglądania (do - robienia zdjęć znacznie mniejszy)

 

na żółto propozycja przy starcie na wale, bardziej pod fotki, mniej widać na trasie, aczkolwiek może będzie coś widać na drugą stronę Wisły jak się zrobi ciemniej

 

na zielono mniej więcej z pamięci chodniki i ubite miejsca gdzie powinno dać się zaparkować samochód, o ile przyjedzie się w miarę wcześnie ;)

 

jasnozielony to z tego co pamiętam jakaś gruntowa droga za wałem, więc jak by ktoś chciał to można się tam wbić samochodem ;) jakiegoś grilla itp :mrgreen:

 

to duże brązowe kółko to Chemobudowa dla tych mniej zorientowanych, park ferme chyba jest w Dobczycach od razu tego samego dnia, więc pewnie tym razem niewiele będzie do oglądania, ale gdyby ktoś się wcześniej pojawił to jest ;)

 

tutaj mniej więcej to miejsce, o które mi chodzi (zdjęcie mało poglądowe, ale robione ze zjazdu z mostu pod Miraculum

DSCF6316a.jpg?t=1215038281

 

PIąTEK:

 

niestety moja pamięć jest krótka i nie powiem gdzie są najfajniejsze miejsca

 

http://www.subaru-rally.pl/mapki/mapa_rsmp1.jpg

 

http://www.subaru-rally.pl/os2.php

plan jest żeby pojechać najpierw do Jaroszówki od strony Wieńca (główna mapa, wskazuje, że będziemy jednak kawałek dymać z buta do Klęczanej (czy jak to się odmienia), ale jest to chyba najbardziej kompaktowe miejsce na trasie - można iść w 4 strony, więc na pewno sobie coś wybierzemy).

 

do punktów 1,2,15,16,17 może być problem z dojazdem, bo jedyna droga jest dojazdówką na start, więc przed PKCem może być ciasno na przejazd o ile będzie wjazd

 

http://www.subaru-rally.pl/os3.php

druga pętla to dwie propozycje:

- Zbydniów (bliżej poprzedniego, więc mniejszy czas potrzebny na przeskoczenie z os2)

- okolice Starego Rybia od Kierlikówki - nie pamiętam w którym dokładnie miejscu, ale wiem, że były tam gdzieś fajne miejsca

 

jeśli ktoś kojarzy inne, być może fajniejsze miejsca to proszę pisać, chętnie się dowiemy pewnie wszyscy o dobrych miejscówkach (niestety zapoznania jak przed krakowskim nie było kiedy zrobić :( )

 

Tarnawa jest oklepana i moim zdaniem mało ciekawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Charlie :smile:

 

[ Dodano: Czw Lip 03, 2008 2:03 am ]

Pytanie do zorientowanych: O której powinno się najpóźniej być i gdzie najlepiej zaparkować auto?

 

Ja będę koło 19 i zostawiam auto na pl. Bohaterów Getta. Można bliżej, ale potem jest kocioł żeby stamtąd wyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, a gdzie opracowane mapki jak dojechać na prolog z różnych stron krakowa? :mrgreen: ......... nie no, na poważnie to profi przygotowane, jeszcze tylko trzeba obmyślić/ przeliczyć/ przeanalizować o której i gdzie jest zbiórka jutro....

 

i tak w ogóle jak się rozkładamy w samochodach i w ile jedziemy?.... ja mam jeszcze jedno wolne miejsce, jakby ktoś reflektował

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie opracowane mapki jak dojechać na prolog z różnych stron krakowa?

no tak, zapomniałem, że Ty to się we własnym mieście gubisz... ale wiesz... nie wszyscy tak mają :mrgreen:

 

matt, na samochody będziemy się rozdzielać dziś na prologu, pisanie na forum na ten temat spowodowałoby tylko jeszcze większy bajzel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...