Skocz do zawartości

Platinum 4 Subaru Poland Rally


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

charlie, wielkie dzięki za SUPERserwis topograficzny :cool: , tym bardziej potrzebny, że ...

no tak, zapomniałem, że Ty to się we własnym mieście gubisz... ale wiesz... nie wszyscy tak mają

... mam to samo, co matt. :mrgreen:

 

WRC fan, maly - dzięki za wskazówki :smile:

Do zobaczenia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na halę wejść mi się nie udało...

dziwi Cię to :?: też bym Cię nie wpuścił nawet gdybyś miał identyfikator - źle Ci z oczu patrzy :P

 

ale ten dzisiejszy dzień się masakrycznie dłuży... od momentu jak zobaczyłem Kajtkowe Evo na lawecie w drodze na BK :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyjeżdżaliśmy to Sołkowego Puga holowali na Chemobudowę

 

miejscówkę uważam za trafioną (miło, że pozwolono jednak tam stać - pierwotnie był zakaz), kto nie był niech żałuje :P a kto do tego ma u mnie krechę ten wie :P

 

fotki nie mam pojęcia kiedy o ile coś z nich będzie ;)

 

odnośnie jutra to wstępnie jesteśmy z niektórymi umówieni 8:00 na BP przed Wieliczką, będę wdzięczny za info jeśli ktoś chce się przyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, ja na szczęście nie mam .... wręcz przeciwnie bym rzekł, dałeś się nabrać na głupi żart kolegi charliego :mrgreen:

matt, niestety w moim mprzypadku, to nie żart. Mówią, że gubię się we własnej piwnicy :twisted: GPS to dla mnie odkrycie na miarę nagrody Nobla :mrgreen:

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich spotkanych dzisiaj na Prologu forumowiczów. Lista obecności i parę innych zdjęć tutaj:

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Pr ... Subaru2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, trzeba było spróbować bajerki na pucharek :lol::lol:

na to nie wpadłem ;)

 

Również pozdrawiam spotkanych forumowiczów. :)

Poniżej garść fotek z niejscówki, której w razie jakiegoś "zagrożenia" ze strony organizatorów broniłby niczym niepodległości charlie: http://picasaweb.google.com/barteksti/S ... allyProlog

 

a tu bonusik, czyli Lamborghini Galardo Superlrggera w akcji:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kajto idzie! :shock: Po 4 OS tylko 6 s do Francuza. :smile:

Kramarczyk w swoim rajdowym debiucie w N4 na 3 z 4 dotychczasowych OSów jest szybszy od takich asów jak Oleksowicz, Ruta czy Bełtowski. Na jednym ewidentnie coś wywinął. Oby tak dalej. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kramarczyk w swoim rajdowym debiucie w N4 na 3 z 4 dotychczasowych OSów jest szybszy od takich asów jak Oleksowicz, Ruta czy Bełtowski.

Fajnie, że wreszcie się ktoś zainteresował Kramarem i dał mu odpowiednie narzędzie, ale uważam, że lepiej by było jakby jechał C2 R2 niż Miśkiem - lepiej by mu było się przystosować. No ale darowanemu... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, jak widać tym darowanym koniem (Lancerem) całkiem ładnie powozi. Ahhh, ogromny talent ma gość a doszło do tego, że kibice zbierali pieniądze na jego starty. :evil: Oby szybko zainteresował sie nim jakiś szczodry sponsor, może SPRT? :wink: Za 10 min kolejny OS, ciekawe jak dalej potoczy się pojedynek Kajtka z Mistrzem Polski. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...