Skocz do zawartości

Nowy filmik pokazujący przewagę AWD subaru nad innymi


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Smiech smiechem, ale w takich sytuacjach lubie jak nie ma niedomowien pozostawiajacych furtke gadajacym, ze w przypadku innych wozow nie potrafiacych pokonac juz pierwszej przeszkody, ze "...pewnie byly przywiazane do muru sasiedniego budynku..." :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że autorem filmiku jest:

"Subaru of Dallas

 

5403 Lemmon Avenue

 

P.O. Box 7833

 

Dallas, TX 75209",

czyli jeden z tamtejszych dealerów Subaru, którego bezinteresowności w tym zakresie nie da się wykazać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...którego bezinteresowności w tym zakresie nie da się wykazać :razz:

 

jak wszystkich "tego typu filmów". dla przykładu:

 

prowadzący ten pokaz mówi, że nawet subaru tam by nie wjechał (po tym jak BMW E70 X5 wjechało...)

 

a może by faktycznie nie wjechało :???: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech smiechem, ale w takich sytuacjach lubie jak nie ma niedomowien pozostawiajacych furtke gadajacym, ze w przypadku innych wozow nie potrafiacych pokonac juz pierwszej przeszkody, ze "...pewnie byly przywiazane do muru sasiedniego budynku..." :mrgreen: :wink:

 

a jakby kamera była z tyłu to pewnie klocki pod przednimi kołami by były :twisted:

 

mnie tam nie trzeba do subaru przekonywać ale dla nieuświadomionych przydałby sie film bez niedomówień :wink:

 

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 2:32 pm ]

prowadzący ten pokaz mówi, że nawet subaru tam by nie wjechał (po tym jak BMW E70 X5 wjechało...)

 

No przeca było widac że by wjechało na filmie który wrzucił Przemeq,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie Xdrive to akurat dobry system 4x4 8)

Jasne: http://www.youtube.com/watch?v=NyXQfMSj5xA

 

no dobra, jak juz Subaru jest takie dobre, to dlaczego nie nakrecali/nakrecaja podobnych reklam, tyle ze bez tej linki podtrzymujacej

Ta linka to o ile pamiętam asekuracyjna by auto w dół się nie ześlizgnęło jakby złapało poślizg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, jak juz Subaru jest takie dobre, to dlaczego nie nakrecali/nakrecaja podobnych reklam, tyle ze bez tej linki podtrzymujacej

Ta linka to o ile pamiętam asekuracyjna by auto w dół się nie ześlizgnęło jakby złapało poślizg.

 

chyba tak i napisalem? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym filmiku demonstrują, że honda i toyota nie jest w stanie się wspiąć. W jakich więc warunkach ten pełny napęd się im załącza? Bo chyba kiedyś im się załącza, prawda? (choć jestem w stanie uwierzyć, że sprzedają FWD pod szyldem 4WD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuga, nie jest w stanie, bo jak wyjaśnili na filmie, zbyt mało mocy przekazywane jest na jedyne koło, które posiada niezerową przyczepność i dochodzi do tego efekt związany z niesymetrycznością napędu (ma to jakąś swoją polską nazwę?)...

 

 

... przynajmniej tak mówią, czy to prawda nie wiem... rzadko wspinam się tylko z jednym kołem... :cool:

 

... ale widziałem poloneza trucka ciągniętego prawie bokiem po śniegu przez mandarynę kolegi szczur75, więc chyba im wierzę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...