Skocz do zawartości

WĄTEK NA TEMAT WYPADKU FERRARI / M. ZIENTARSKIEGO JUŻ JEST!!


JED

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie zaintrygowalo cos:

 

[...]Przy 70ciu slup przelatuje przez silnik i zatrzymuje sie tuz przed kabina[...]

 

[...]A to Ferrari uderzylo bokiem, nie bylo wiec twardej bryly silnika, ktora lezalaby na drodze slupa[...]

 

To chyba tak tylko bardziej pro forma :) bo ferrari ma przeciez silnik umieszczony centralnie, takze nic by to nie zmienilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co, myslisz, ze tylko Przemeq, foreks i Ty, mozecie miec swoje foto w awatarach? Phi!
:mrgreen::mrgreen: Ale musisz przyznać, że jestem ładniejszy od przemqa :P

 

JED napisał/a:

Czyzby, jednak, szkola w 3city jakas?

 

(nie)stety :wink: nie, Harvester wybrał Warszawę, o ile się nie mylę :roll:

Zgadza się. Chodziło mi o to, że jak będę odbierał OBK z portu to pewnie zaglądne tu i ówdzie :P :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
i jak można podać to samo, ale w inny sposób...

http://www.se.pl/wydarzen...zeka_70392.html

żenua

:shock: :evil: :shock: :evil: ale to my sami mówimy dziennikarzom z tego szmatławca, że pożądamy takich artykułów, uwielbiamy takie historie, bo ciagle kupujemy takie tytuły i to bardzo chętnie i w duzych ilościach. To my, czytelnicy, kupujac kolejny egzemplarz napełniamy im "korytko" :oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdarzyła się wielka, osobista dla Maćka tragedia, strata dla automobilowego światka, bo Maciek w parze z ojcem tworzyli bardzo sympatyczną i strawną medialnie parę, mam nadzieję, że jeszcze razem wystąpią, czego z całego serca życzę! Jedno mnie tylko drażni - gdybym to ja lub inny szary człowieczek wypakował przy 300kmh Ferrari w słup - pismaki w szmatławcach by grzmieli gromkim głosem - co za nieodpowiedzialność, co za brawura, co za brak rozsądku, co za głupota!!! pewno pijany, naćpany albo samobójca...a po wypadku, jakby nie patrzeć -profesjonalisty motoryzacyjnego, nikt nie rzekł ani słowa w tym tonie...rozumiem współczucie, solidarność z walczącym o życie człowiekiem, ale gdzie jest odrobina krytycyzmu czy wręcz obiektywności? Gdzie jest PRAWDA? Maciek, jako ktoś prowadzący programy motoryzacyjne, niejednokrotnie o tematyce bezpieczeństwa na drodze, powinien świecić przykładem i na pewno nie dać się złapać na jakimkolwiek przekroczeniu przepisów kodeksu drogowego, nie mówiąc o tym, co się stało... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie wierzy w to,że Ferrari oderwało się w tym miejscu od ziemi i praktycznie przestało intnieć przy 120 km/h ??? To jest wersja policji. Nie będę dociekał co ten gliniarz miał z fizyki :oops:

 

Jechałeś tam kiedyś tak niskim i twardym samochodem jak Ferrari, że wiesz to na pewno? Bo ja miałem okazję i wcale mi się to takie niemożliwe nie wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :evil: :shock: :evil: ale to my sami mówimy dziennikarzom z tego szmatławca, że pożądamy takich artykułów, uwielbiamy takie historie, bo ciagle kupujemy takie tytuły i to bardzo chętnie i w duzych ilościach. To my, czytelnicy, kupujac kolejny egzemplarz napełniamy im "korytko" :oops::oops::oops:

 

Super expres to szmatlawiec, ale w tym wypadku zginal ich redakcyjny kolega, wiec nie dziwie sie, ze nie odpuszcza teraz Zientarskiemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otylia dostala w miare szybko wyrok, a Zientarskiego prawdopodobnie jeszcze do dzisiaj (a na pewno do wrzesnia, bo wtedy byl ostatni news na ten temat) nawet nie przesluchano (wyszedl ze szpitala jakos przed wakacjami z tego co pamietam).

Temat mlodego Zientarskiego zostal doskonale przygotowany i odpowiednio wyciszony tuz po wypadku. Sam 'zainteresowany' byl odizolowany od swiata i wrecz pod ochrona, a w mediach szlo to co ktos wymyslil. Zero nagonki, po pierwszej informacji 'na goraco' nagle temat zniknal, a pozniej tylko zewszad wielkie wspolczucie. Jego szczescie ze ma takiego ojca a nie innego. pathetic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne osoby - nazwalbym je: publiczne/celebrities/posłowie/czlonkowie rządu/aktorzy/i inni znani i mniej lub bardziej lubiani - zawsze beda na "swieczniku". I zawsze beda podlegali bardziej surowej ocenie. Jednakze tez mam swiadomosc, ze osąd finalny - tzn. opinia bieglego, raport policji, wyrok sądu - dość często podlegają naszym sporym wątpliwościom. Tego co się dzieje za kulisami nam pewnie nie bedzie dane poznac. Aczkolwiek w tym przypadku nie dziwi mnie mimo wszystko reakcja SE... to w koncu ich kolega zginął w wypadku....

 

A co do ocen tych "na piedestale" - to ot chocby ostatni rajd posła Kurskiego. Szaraczkowi dostałoby się serią w samochód i pewnie dłuuuuugo w areszcie, a tymczasem nasi drodzy przedstawiciele władzy wyciągają legitymacje poselska i mówią z uśmiechem, że sie dobrze jechało - a tak w ogóle to się na obrady sejmu jechało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...