Skocz do zawartości

Wrażenia z jazdy Legacy diesel.


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Pug 406 i 15" - hmmm, Legacy na 17" przy tym to bedzie hard core

 

No cóż, w życiu potrzebne są zmiany (czasem nawet epokowe), inaczej byłoby nudno, boso i goło :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc

w Poznaniu u Karlika stoi S2000.... :razz:

Ale gokart!!!!

 

A przy okazji...

Dzisiaj przejechalem się nowym accordem. FHI! idźcie zobaczyć, jak się sie auta robi.

W środku i na zewnątrz...

A po nowym roku diesel ok. 200 KM

Bez komentarza. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUKS, zaczynam w Tobie widzieć objawy podobne jak u fanatyków komputerowych, co miesiąc coś nowego, coś lepszego... teraz są tacy co potrafią wpakować w to hobby tonę kasy, ale są też i tacy co nie potrafią nic kupić, bo przecież za kilka dni będzie premiera nowszego i szybszego :mrgreen:

 

ps. A jak sprawuje się napęd na 4 koła w nowym Accordzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawuje się napęd na 4 koła w nowym Accordzie?

Na tą chwile niedostępny. Niestety.

Sarkazm sobie podaruj.... :razz: :wink:

Piszę te info po to, aby co poniektórzy wyznawcy mogli sie dowiedzieć, że jeszcze inne fury (dobre), są wytwarzane.... :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby co poniektórzy wyznawcy mogli sie dowiedzieć, że jeszcze inne fury (dobre), są wytwarzane....

 

ale nawet fundamentalni fanatycy wiedza, tylko co z tego? Subaru daleko do doskonalosci w wielu, wielu aspektach, ale troche nie o to chodzi. Za filozofia tej marki kryje sie cos wiecej niz tylko dobre samochody. I wcale nie trzeba wylacznie rozowych okularow zeby to dostrzec ;)

 

[ Dodano: Pon Maj 19, 2008 6:43 pm ]

A jak sprawuje się napęd na 4 koła w nowym Accordzie?

 

touché! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę te info po to, aby co poniektórzy wyznawcy mogli sie dowiedzieć, że jeszcze inne fury (dobre), są wytwarzane....

Dzięki :!: :!: :!: :mrgreen:

Cała przyjemność po mojej stronie.... :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Maj 19, 2008 8:16 pm ]

Za filozofia tej marki kryje sie cos wiecej niz tylko dobre samochody.

Acha.....

To znaczy, że paru entuzjastów z FHI sp....ło coś, co mogli zrobic dobrze lub lepiej...... :neutral: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę te info po to, aby co poniektórzy wyznawcy mogli sie dowiedzieć, że jeszcze inne fury (dobre), są wytwarzane....

To wiadomo od bardzo dawna :!: , ze są inne marki doskonale sie sprzedające i naprawde dobre. :!: ..ale tu jest forum Subaru.. :roll: .....to troche tak jak bys w domu uslyszał , ze sa mądre i ładne kobiety a Twoja zona akurat by cos gosciowi przynosila do picia np :razz: .......no są...i kobiety i domy i samochody........ i mądre.....i US i na Litwie.... :mrgreen: ..jechac , zmieniać , budowac....coś robic :!: ..a nie truć... :cool:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha.....

 

no wlasnie najwyrazniej nie "acha". Oj jak Ty FUKS nic nie kumasz. Naprawde nie rozumiesz, czy tylko sie zgrywasz? :cool:

 

i US i na Litwie.... ..jechac , zmieniać , budowac....coś robic ..a nie truć...

 

...i w Burundii, jak wiesc gminna niesie. Tylko po kiego diabla :evil: - jak Andrzej slusznie sugeruje - robic kupe we wlasne gniazdo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiał Henryk Anatol Rzeżucha wracając do meridum wrażenia z jazdy Legacy diesel.

Bardzo ciekawy silnik, jak na dyszla cichy, bardzo dobrze przyśpiesza, mała turbodziura - testy dzięki uprzejmości Pana Andrzeja. Użytkuję obecnie coś ze stajni VW TDI i Outback jak najbardziej na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy udajecie, czy tak malo kumaci jesteście.... :roll: :wink:

Andrzej

no sorry; wiem ze chciałbyś tyle ile Honda sprzedawać, ale nie masz co...

Jak nie fury chodliwe bez automatu, to diesle, których brakuje...

O robieniu sprzedaży za wszelką cnę nie będę pisal...

Uwierz, że wiem więcej, niz Ci się wydaje..... Polska, to mały Kraj...

Nie odpisuj proszę....

 

Umówmy się, ze nikt nikogo nie obraża, ale katechizmu z subaru nie róbmy.

Podejście co poniektórych, malo doświadczonych na tym Forum, wynikające z mało uważnego czytania niektórych tematów, może im być wybaczone....

Ale bez przesady, t&lek....

Poszukaj w historii, kto to Forum rozwalił.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ta wolnosc slowa... Gdyby tu byl Iran lub Afganistan mozna by ukamienowac nieprawomyslnego, (bo nawrocic sie raczej nie da), a tak... Ale pomarzyc mozna :wink:

P.S. Fuks, z jednej strony podoba mi sie, ze masz swoje zdanie i jestes wyrazisty, ale czasem to takie "bicie piany". Ja tu jestem od niedawna i w dodatku zamowilem Subaru, nie jestem wiec obiektywny i nie wiem wszystkiego co sie na forum dzialo, ale wolalbym w tym akurat watku czytac o wrazeniach z jazdy Legacy diesel, a nie o awersjach do Subaru...Moze jakis inny watek? :?:

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie o awersjach do Subaru

 

:roll:

a gdzie to wyczytałeś?

Ja także jeżdżę Subaru.....

ze masz swoje zdanie

i dlatego chcę sie nim podzielić, a nie pisać bzury, jak poniżej....

 

robic kupe we wlasne gniazdo

 

Ech. mlodzież.

 

EOT z mojej strony.

Subaru to fajne auto i .... nic więcej :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przejechalem się nowym accordem. FHI! idźcie zobaczyć, jak się sie auta robi.

 

"letka" prowokacja, ale looz

 

Piszę te info po to, aby co poniektórzy wyznawcy mogli sie dowiedzieć, że jeszcze inne fury (dobre), są wytwarzane....

 

prowokacji ciag dalszy

 

Acha.....

To znaczy, że paru entuzjastów z FHI sp....ło coś, co mogli zrobic dobrze lub lepiej......

 

komentaz "przesalajacy fryteczki" i wynikajacy

 

z mało uważnego czytania

 

Pewnie, ze mozna sie takimi opiniami dzielic, ale raczej na forum Hondy - moim subiektywnym zdaniem. Pisanie tego na forum SIPu to niepotrzebne wkladanie kijaszka w mrowisko. Zreszta nie pierwszy raz.

 

dlatego chcę sie nim podzielić, a nie pisać bzury

 

niby chciec, to moc, ale tym razem nie wyszlo

 

Ech. mlodzież.

 

Dzieki! Odmlodnialem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przejechalem się nowym accordem. FHI! idźcie zobaczyć, jak się sie auta robi.

 

FUKS, ja już się nie będę wdawał w temat, czy ta honda jest ok, czy nie. Pewnie jest ok, bo hondy to dobre samochody - miałem jedną i byłem bardzo zadowolony 8). Natomiast bardzo Cię proszę o darowanie sobie spamu - co dziś wejdę w którykolwiek wątek, tam Twoje wynurzenia o tym, jak honda jest cudowna. Jak Cię nie chce nikt słuchać, to se na forum hondy idź głosić te mądrości i tam wypełniaj każdy wątek peanami na temat nowego accorda, albo wykaż się odrobiną zdrowego rozsądku i na tym forum o hondzie napisz tylko raz, w stosownym wątku ("o motoryzacji, ale niekoniecznie o subaru" - nota bene w tym wątku akurat Twojego wpisu na temat hondy brak... :roll: ).

 

[EDIT] A jednak to przemyślałem i wymyśliłem: za nachalny spam dostajesz właśnie pasek. O.

 

Skargi i zażalenia proszę zgłaszać bezpośrednio Dyrekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomierzyłem to co zalecał Pkocial, choc wychodzi że zrobiłem 100 kilometrów jeżdżąc w kółko po tarnowskiej obw. żeby jechac po tym samym odcinku.

Zrobiłem sześc pomiarow, skrajne odrzuciłem, więc średnia jest z 4. To i tak godzina kręcenia się w kółko. :(

 

I wychodzi:

 

0-100 kmh było 9,25 (przy czym lało i ruszając z awaryjnego lekko ślizgał) a wyszło po tuningu8,04.

80-120 na czwórce było 6,3 a wyszło po tuningu 5,55 (takie cyferki kojarzące mi się z dawnym Scoobym)

80-120 na piątce było 8,8 a wyszło 7,20

 

Do 140 nie jeździłem bo lało jak ......nie powiem jak. ;)

Oceńcie czy to dobrze czy to słabo. Mocy mam 183 KM ale to już wiecie bo tu był wykres

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=116290&postdays=0&postorder=asc&start=500

 

Pozdro Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...