Skocz do zawartości

CYNA VI


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo STi nawet jeszcze nie odebralem z serwisu,

 

...Pewnie coś tam dorabiają.... :shock: ..to poważniejsza sprawa...chyba.. :roll:

Możesz Evo wystartować...w klasie "inne-y" :mrgreen:

Pozdr.AK

 

ps. Będzie prezentacja rajdówki zawodnika Verta. :!: .....na Cynie.. :mrgreen: w związku z tym pozdrawiam kol. Verta.....miła propozycja... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob klase "inne - turbo - grafitowe - nielubiane" i miejsce mam na pudle

 

Są trzy klasy : subaru turbo , subaru bez turbo i klasa inne gdzie startuje kto chce i czym chce.. :!: ...nie przewiduje się stworzenia klasy ....." nielubiane " ale możemy przyznać nagrodę pocieszenia dla gościa " bez skrzyni " ....... :mrgreen:

AK

ps. co grafitowe.. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foreks (tak bez „s” :wink: :lol: ), przyjedź Subaru, ale wcześniej daj ogłoszenia w mediach, że 10.05.2008 odbędzie się:

„Giełda Samochodów Subaru Nigdy Nieużywanych w Sporcie” ...w Słomczynie.

Co prawda tylko jeden będzie na sprzedaż, chyba, że ktoś się podłączy, ale szansa na sprzedaż niemal stuprocentowa.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, nie znecaj siejuz nade mna tak, bo wstawie do Ciebie moje STI w komis i to Ty bedziesz sie wowczas gimnastykowal :mrgreen:

MIKKI, ja mam czas, nie bede kolegom psul rynku. spokojna Twoja czupryna, sprzeda sie, ktos zdecydowany po jezdzie probnej porowna z innymi idealnymi, niesmiganymi nowkami z allegro i sam bedzie mi wpychal pieniazki do raczki, zebym tylko sie przebog nie rozmyslil :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do Organizatorów:

jesli ktos z klasy "Inni" przyjedzie przed 0800 do biura Zawodow i wplaci konieczna kwote - bedzie zaklasyfikowany, czy musi sie wczesniej zapisywac w inny sposob?

 

co do pilota czy bez - protestuje przeciwko jezdzie bez pilota :razz: bo to czasami 100kilo mniej!!!! :twisted:

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję
= Uprzejmie donoszę że forumowicz gourmet prowadzi komercyjną działalność handlową niezgodną z regulaminem forum SIP, co skutkuje trwałym i natychmiastowym zbanowaniem :roll:

A ja naiwnie myślałem, że że w glorii upcham spleśniałe suchary i przeterminowany pasztet, przy okazji nabiję koszty :twisted::evil: a teraz muszę się napiąć, żeby nie być ostatni, bo można się samookaleczyć, samospalić, nawet samozgwałcić, ale samonagrodzić :?:

PS: raju jak Cię zobaczę to Cię stłukę :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do Organizatorów:

jesli ktos z klasy "Inni" przyjedzie przed 0800 do biura Zawodow i wplaci konieczna kwote - bedzie zaklasyfikowany, czy musi sie wczesniej zapisywac w inny sposob?

 

Teoretycznie kazdy kto się zgłosi miedzy 8 a 10 bedzie przyjety . Wczesniejsze zgloszenia potrzebne sa do ustalenia mniej wiecej liczby chetnych i podzielenia ich na klasy co zwiazane jest z +- z godzina startu ( zeby tłoku nie było ). Na ostatniej Cynie nawet o 10.30 mozna było jeszcze wystartowac...bez wczesniejszego zgloszenia. Jak pamietam problem jest jak zglosi sie zdecydowanie wiecej niz 60 aut....ale najwyzej beda dłuzsze oczekiwania przed probami..czego chcialbym uniknąc..

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja naiwnie myślałem, że że w glorii upcham spleśniałe suchary i przeterminowany pasztet, przy okazji nabiję koszty a teraz muszę się napiąć, żeby nie być ostatni, bo można się samookaleczyć, samospalić, nawet samozgwałcić, ale samonagrodzić

PS: raju jak Cię zobaczę to Cię stłukę

 

czyli masz już dość cukierków :?: :?:

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...