Skocz do zawartości

CYNA VI


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam pytanie do organizatora ? Czy się tam odnajdę w warunkach bojowych :razz: Młody chłopak jestem, prawko jeszcze pachnie nowością i chciałbym się paru dobrych zachowań za kierownicą nauczyć. Tylko niechce się wystawić na pośmiewisko :oops: Będzie dużo wyjadaczy, a ja nigdy jeszcze w takiej imprezie nie uczestniczyłem :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko niechce się wystawić na pośmiewisko :oops: Będzie dużo wyjadaczy, a ja nigdy jeszcze w takiej imprezie nie uczestniczyłem :neutral:

 

Spokojna głowa. Ja prawko mam już 12 lat i wydawało mi się, że jeżdżę poprawnie (żeby nie napisać dobrze). Po dwóch godzinach z Wróblem mam doła drugi dzień. Myślę, że to dobra impreza, żeby popatrzeć, poćwiczyć i nauczyć się - tak jak Pan Andrzej napisał w bezpiecznych warunkach. Jak chcesz lepiej jeździć musisz od czegoś zacząć. Wyjadaczy będzie sporo - to prawda. Ja traktuję to czysto szkoleniowo.

 

Poza tym od strony czysto towarzyskiej zdecydowanie warto :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Zabawa jest przednia.

Można podzikować w bezpiecznych warunkach i nie ma ciśnienia, tzn. ja nie mam :lol:

Zawsze w coś przywalę albo wjadę na metę tyłem :mrgreen:

Przydałby ci się tylko dobry pilot, który właściwie :lol: pokieruje i doradzi jak zaatakować dany fragment trasy.

Sam się już nie mogę doczekać kolejnej Cyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie do organizatora ? Czy się tam odnajdę w warunkach bojowych :razz: Młody chłopak jestem, prawko jeszcze pachnie nowością i chciałbym się paru dobrych zachowań za kierownicą nauczyć. Tylko niechce się wystawić na pośmiewisko :oops: Będzie dużo wyjadaczy, a ja nigdy jeszcze w takiej imprezie nie uczestniczyłem :neutral:

Nic się nie martw. Warto tam jechać choćby dla samych jazd dowolnych po torze już po zakończeniu "imprezy właściwej". Nigdzie nie powalczysz ze sławetnym "ryciem przodem" subaraka w tak bezpiecznych warunkach jak na pierwszym zakręcie toru Słomczyn :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tymi bezpiecznymi warunkami to bym tak nie przesadzał :mrgreen: . Jak popada to robi sie na torze lodowisko i bandy zaczynaja przyciągać ze zdwojoną siłą. Oczywiście to tylko blacha i nie ma sie co przejmować jesli troche zmieni kolor czy kształt, wrażenia i nauka z jazdy bezcenne. Polecam, to jest jedna z imprez gdzie sie nie pojawić to grzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tymi bezpiecznymi warunkami to bym tak nie przesadzał :mrgreen: . Jak popada to robi sie na torze lodowisko i bandy zaczynaja przyciągać ze zdwojoną siłą. Oczywiście to tylko blacha i nie ma sie co przejmować jesli troche zmieni kolor czy kształt, wrażenia i nauka z jazdy bezcenne.

:mrgreen:

No to Tomirrosa przekonałeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strałem sie jak mogłem :mrgreen: .

 

to jest kwestia tylko i wyłącznie podejscia do tematu, nie ma sie co oszukiwac, bandy są i raczej będą równiez w maju i pewnie tez bedą przyciągające. Oczywiście poganianie po zamknietym torze i poznanie swoich mozliwości oraz zachowania samochodu zdecydowanie podnosi bezpieczeństwo na codzień.

 

Tomirros przyjeżdżaj, nie będziesz załował :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 100% :cool:

 

yyy pytanie do organizatora: Może wprowadzimy obowiązkowy balast dla Justynek co? :twisted: Np 200 kilo ołowiu w bagażniku... To tak żeby wyrównać szanse w klasie N/A :razz: :twisted:

 

Za mało... intensywnie trenuje na siłowni, juz schudłem 1.5 kg tak wiec do maja bedzie z 5 kg... musisz to brac pod uwage :D

 

Pozatym ja nie rozumiem skąd taka nagonka na biedne Justynki... małe słabe (75KM) samochodziki, z kiepskim zawiasem, kiepska trakcja i bez hamulcy... po co je jeszcze okaleczac 200 kg dodatkowej masy?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ Wstępnie planuję przejażdzkę ze mną STI dla 10 osób po 1 okrążeniu...tylko jeszcze nie wiem w jaki sposób i na podstawie czego te osoby wybrać :?:

Może trzech pierwszych z każdej klasy....i ostatni w generalce :?: :mrgreen:

To ja chyba pierwszy raz wystartuje, żeby zdobyć to ostatnie w generalce.

Miałem przyjemność przejażdżki na prawym Budyniem i CHCE JESZCZE RAZ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ Wstępnie planuję przejażdzkę ze mną STI dla 10 osób po 1 okrążeniu...tylko jeszcze nie wiem w jaki sposób i na podstawie czego te osoby wybrać :?:

Może trzech pierwszych z każdej klasy....i ostatni w generalce :?: :mrgreen:

To ja chyba pierwszy raz wystartuje, żeby zdobyć to ostatnie w generalce.

Miałem przyjemność przejażdżki na prawym Budyniem i CHCE JESZCZE RAZ :mrgreen:

 

Ja już postanowiłem ,że bede jechał tyłem ..... :mrgreen: i zygzakiem

Zwycięstwo i puchar za ostatnie miejsce mam jak w banku

Jadę do Raja ustawić fotel pasażera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takie , nowe osoby chodzi....zapraszam i gwarantuje dobrą zabawę i pomoc " starych " forumowiczów

 

Też bym chciał... Na ostatnią Cyne napalałem się jak szczerbaty na suchary i nic nie wyszło. Może tym razem będzie lepiej... Szkoda, że to nie ciut bliżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyna VI odbędzie się 10 MAJA ( sobota ) zainteresowanych proszę o zarezerwowanie czasu. Proszę również o udział amatorów , osoby które jeszcze niezbyt pewnie czyją się w samochodzie...jest okazja do poprawienia swoich umiejętności w bezpiecznych warunkach

Czas zarezerwowany. Parę pytań:

Czy lista jakaś jest na której mozna się nieznaleźć :twisted: ?

Czy Forestery mogą brać udział w cynamonowych naukach :neutral: ?

Czy pokoje w motelu są 1-osobowe czy dwójki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyna VI odbędzie się 10 MAJA ( sobota ) zainteresowanych proszę o zarezerwowanie czasu. Proszę również o udział amatorów , osoby które jeszcze niezbyt pewnie czyją się w samochodzie...jest okazja do poprawienia swoich umiejętności w bezpiecznych warunkach

Czas zarezerwowany. Parę pytań:

Czy lista jakaś jest na której mozna się nieznaleźć :twisted: ?

Czy Forestery mogą brać udział w cynamonowych naukach :neutral: ?

Czy pokoje w motelu są 1-osobowe czy dwójki ?

 

1/ zgłoszenia beda przyjmowane dwa tygodnie przed Cyna VI ( bedzie info. na forum )

2/zdecydowanie tak....wszystkie modele sa mile widziane...(szczególnie bez turbo :mrgreen: )

3/ Sa : 1 i 2 osobowe ale i 4 osobowe....tez :razz:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...