Skocz do zawartości

CYNA VI


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i nie zapominajmy o Shodanie. Ostatnio miał pecha ale to on jest faworytem w tej klasie... no chyba, że tym razem pojedzie w "inne" :wink:

Konrados wpadaj i nie kombinuj. Sam wiesz jak fajnie wygląda Justy w klasyfikacji przed GT/WRX/STI :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materialista , wpadaj koniecznie zwycięstwo bez udziału broniącego tytułu nie smakuje tak samo , nie rób tego chłopakom z S2000

 

Wiem wiem, dlatego postaram się wpaść. Niestety tez, mam duze problemy z samochodem no i do tego rozne obowiazki, wiec jezeli samochod bedzie jezdzil a i czas bede mial to pojawiam sie na 100% nawet jezeli pucharów nie będa dawać ;)

 

 

No i nie zapominajmy o Shodanie. Ostatnio miał pecha ale to on jest faworytem w tej klasie... no chyba, że tym razem pojedzie w "inne"

Konrados wpadaj i nie kombinuj. Sam wiesz jak fajnie wygląda Justy w klasyfikacji przed GT/WRX/STI

 

Shodana nie wyliczałem, bo widziałem jego Justynke dzisiaj i nie zanosi się, żeby jakoś szybko była na chodzie. Co do mojej obecności to tak jak wyżej napisałem, będe chciał wpaść.. ale jak wyjdzie to zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jeszcze nie wiem czy dam rade przyjechac... No chyba, ze jakies oponki do wygrania beda

 

Dobrze , że przypomniałes...jutro dzwonię w sprawie opon :!: . Nagroda specjalna za wygranie klasy Subaru bez turbo - komplet opon Nokian :razz: ....prawdopodobnie :roll:

AK

ps. jak jakaś firma chciałaby cos ufundowac jako nagrodę to nie ma problemu :mrgreen: zapraszam :!:

(chyba , że np. dla" rudego w zielonym aucie z wgniecionym prawym blotnikiem" to wtedy NIE :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A jak z gośćmi?

Nie wiem jak będę stał z czasem a chętnie pooglądać z synem do Słomczyna bym przyjechał.

 

Goście mile widziani :!: :!: ...Żadnych opłat.....grill , Szaja , 2 próby do obejrzenia..no i Paweł P. będzie jeżdził autami chętnych uczestników :mrgreen: ( bęben wrc..auto bedzie gotowe :cool: )....więc zapraszam z rodzinami , znajomymi...koleżankami... :mrgreen:

AK

ps. Z olejem pomyślę , w Szwecji widziałem kiedyś 5W

ale wtedy były zimy....-30 to standart...póżną jesienią.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy jest koniecznosc robienia tej proby przy motelu i dopiero po tym wyjazd na slomczyn

 

ej no , musi byc przy motelu, ja trzy pokoje rezerwuję usilnie :mrgreen:

 

Przypominam o Cynie...10 maj sobota :!: :!:

Rezerwacja pokoi tel. 022-8866074 na hasło Cyna 50 % rabatu...czyli pokój 1-2 osobowy 100zł ze śniadaniem.

Nagrody podobnie jak rok wcześniej...za 1 pierwsze miejsce w klasie bez turbo..komplet opon Nokian :!: , za miejsca 1-3 nagrody Subaru i pewnie jakiś olej...ale nie wiem jaki.. :?: :mrgreen:

Nowość to nagrody które ukoją gorycz porażki......słodkie szczególy w najbliższym czasie.. :!: :mrgreen:

Pozdr.AK

ps. szczególy zgłoszeń...przyszły tydzień :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...