Skocz do zawartości

CYNA VI


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1/ zgłoszenia beda przyjmowane dwa tygodnie przed Cyna VI ( bedzie info. na forum )

2/zdecydowanie tak....wszystkie modele sa mile widziane...(szczególnie bez turbo )

3/ Sa : 1 i 2 osobowe ale i 4 osobowe....tez

 

1. Kto pierwszy ten lepszy........... :roll:

2. to się wymontuje :mrgreen:

3. no to nieźle tam macie :razz:

 

Andrzej Koper, dzieki za informacje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ Wstępnie planuję przejażdzkę ze mną STI dla 10 osób po 1 okrążeniu...tylko jeszcze nie wiem w jaki sposób i na podstawie czego te osoby wybrać :?:

Może trzech pierwszych z każdej klasy....i ostatni w generalce :?: :mrgreen:

To ja chyba pierwszy raz wystartuje, żeby zdobyć to ostatnie w generalce.

Miałem przyjemność przejażdżki na prawym Budyniem i CHCE JESZCZE RAZ :mrgreen:

 

Ja już postanowiłem ,że bede jechał tyłem ..... :mrgreen: i zygzakiem

Zwycięstwo i puchar za ostatnie miejsce mam jak w banku

Jadę do Raja ustawić fotel pasażera :mrgreen:

Hmmmmmmmmmmm....... Konkurencja będzie mocna :mrgreen:

Dobra, to ja palę sprzęgło na starcie (pierwsze wytrzymało 25 kkm, a drugie ma już ponad 40 kkm więc najwyższy czas na nie :cool: ) i dalej będę pchał mojego OBK.

Zawody mogą się trochę przedłużyć :roll:

Może trzeba pomyśleć o imprezie dwu, trzy dniowej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo że upalam sporadycznie i mam seryjne auto to wolałbym ganiać z "zawodowcami" :twisted: i szczerze to chciałbym jednak przejechać wszystkie próby. Nie wiem czy wogóle sam pomysł oddzielenia tych dwóch grup jest słuszny i nie spowoduje protestów :mrgreen: . Impreza w końcu poważna, stawka wysoka wiec moga powstac napięcia przy ustalaniu listy priorytetowej :wink: . Moze wystarczy dodac rubrykę lub dwie w formularzu z info w ilości dotychczasowych startów i modyfikacjach i na podstawie tych danych jakoś szczególnie nagrodzic najlepszego "amatora".

 

jestem tego samego zdania!

zdroowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo że upalam sporadycznie i mam seryjne auto to wolałbym ganiać z "zawodowcami" :twisted: i szczerze to chciałbym jednak przejechać wszystkie próby. Nie wiem czy wogóle sam pomysł oddzielenia tych dwóch grup jest słuszny i nie spowoduje protestów :mrgreen: . Impreza w końcu poważna, stawka wysoka wiec moga powstac napięcia przy ustalaniu listy priorytetowej :wink: . Moze wystarczy dodac rubrykę lub dwie w formularzu z info w ilości dotychczasowych startów i modyfikacjach i na podstawie tych danych jakoś szczególnie nagrodzic najlepszego "amatora".

 

jestem tego samego zdania!

zdroowka.

 

Nic mi nie przychodzi do głowy jak rozdzielić " zawodowców " od amatorów , żeby ten "pierwszy raz" jakoś bezstresowo został przyjęty.... :mrgreen:

AK

ps. może współczynnik wyrównawczy.... :?: ..albo strzelanie do tarczy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o wersję bez zadnego strzelania z łuku, ani golfa i innych udziwnień :wink: Ja jestem normalny :mrgreen: . Pozatym Plejady juz niedługo nie bedziemy robic konkurencji :lol: .

 

Nadal twierdze ze lepsze byłoby wychwycenie najlepszych "amatorów" i specjalne ich nagrodzenie bez podziału na klasy. Im prościej tym wg mnie lepiej. Do tej pory w tej samej klasie jeździły zarówno serie jak i zdłubane mocno auta, wyjadacze i sporadyczni rajdowcy i wynik nie był wcale oczywisty.

 

Jesli temat jest juz przesądzony to trudno, nie pozostaje nic innego jak zaakceptowac i pojawic sie 10.06 na Krakowskiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyna generalnie słynie z rewelacyjnej atmosfery, plotek rajdowych przy kiełbasie i raczej nikt niekomu nie wytyka gorszych czasów. Nie ma sie czego bać, trzeba przyjeżdżać. :mrgreen:

 

Adamus zajęło mi chwile odszyfrowanie tego strzelającego narzedzia na które sie piszesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie przychodzi do głowy jak rozdzielić " zawodowców " od amatorów , żeby ten "pierwszy raz" jakoś bezstresowo został przyjęty.... :mrgreen:

AK

ps. może współczynnik wyrównawczy.... :?: ..albo strzelanie do tarczy... :wink:

panie Andrzeju,

moim zdaniem sytuacja bedzie trudna jesli chodzi o okreslenie granicy kto ma jechac jako amator a kto jako zawodowiec. czy kryterium bedzie pierwszy (badz nie) udzial w cynie? to chyba marny pomysl poniewaz moze byc mala ilosc "amatorow" w klasie "amatorow", czego oczywiscie nie zycze :wink: oraz duza ilosc amatorow w klasie "zawodowcow". hmmm. cos napewno zaraz uradzimy!! :smile:

a strzelanie z luku moze ograniczyc ilosc zalog jaka skonczy Cyne :lol:

proponuje zebysmy rzucali pomysly jak to rozdzielic sensownie i wybrac najlepszy :twisted:

tylko jaka metoda wybierzemy metode losowania? :lol:

jak dla mnie - najrozsadniejszym kryterium na ta chwile bedzie auto, mozna to sprowadzic do jego mocy a to sie wiaze ze szczerymi : :twisted: deklaracjami uczestnikow.

a moze podzial modelami? GT, WRX, STI?

Panowie i Panie! rzucajcie propozycje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie - najrozsadniejszym kryterium na ta chwile bedzie auto, mozna to sprowadzic do jego mocy a to sie wiaze ze szczerymi : :twisted: deklaracjami uczestnikow.

szczerze deklaruje ze mam wolnossace rodzinne kombi :mrgreen:

juz sie zaczyna :twisted:

ja mam 1,8 GL i przebieg 500tys :razz: tylko wlot sobie zalozylem i naklejki. :razz:

aha! i maska mi sie nie otwiera :twisted:

zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią się pojawie tylko skąd ja sobie kask zorganizuje bo jak rozumiem budowlany nie wchodzi w grę :mrgreen:

Co do podziału na amator/zawodowiec to jeżeli dla amatorów mają być takie same próby jak dla zawodowców to nie wiem czy jest sens cokolwiek kombinować z podziałem jedynie Turbo i bez Turbo.

W sumie to lepiej brzmi że byłem ostatni w generalce niż ostatni wśród amatorów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o wersję bez zadnego strzelania z łuku, ani golfa i innych udziwnień :wink: Ja jestem normalny :mrgreen: . Pozatym Plejady juz niedługo nie bedziemy robic konkurencji :lol: .

 

No to nie wiem.... :?: . moze amatorom nie liczyc punktów karnych za złe odpowiedzi z kodeksu drogowego ktore zadawałby Maciek W. np. przed startem do trzeciej proby "tor " :?: :roll:

AK

ps. proste jakieś , nacisk na oś czy długośc holu sztywnego :razz: ..takie co sie moga potem przydac na egzaminie jak ktos ma za dużo punktow...... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem.... . moze amatorom nie liczyc punktów karnych za złe odpowiedzi z kodeksu drogowego ktore zadawałby Maciek W. np. przed startem do trzeciej proby "tor "

 

no to się teraz zestresowałem :shock: :wink: ,

punkty odpukać na razie pod kontrolą, ale w dobie wszędobylskich fotoradarów dziś jest prawko jutro go nie ma :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez wszyscy wiedza, kto upala, a kto nie, albo kto dopiero nauki pobiera, skad te dylematy :twisted: :wink:

czy wszyscy wiedza? polemizowalbym, ja jako ciagle lajkonik jesli chodzi o to co kto i jak nie znam wszystkich "zawodowych upalaczy" i mysle, ze nie jestem osamotniony.

pozatym chodzi o jasnosc tabeli wynikow koncowych i ich klarowna dla wiekszosci uczestnikow interpretacje.

zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy (chyba w większości) dorosłymi ludźmi. Proponuję, aby każdy uczestnik podszedł to tematu uczciwie i szczerze podał klasę (amator / upalacz) do której powinno się go przypisać. Ci co upalają i tak szybko wychwycą "naciąganych" amatorów. Zresztą, nie oszukujmy się, co to za frajda dla upalacza wygrać w klasie gdzie większość pierwszy raz jest na jakiejkolwiek próbie sportowej. Chyba że ma się ciśnienie na nagrody, ale w takim wypadku szczerze współczuję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy (chyba w większości) dorosłymi ludźmi. Proponuję, aby każdy uczestnik podszedł to tematu uczciwie i szczerze podał klasę (amator / upalacz) do której powinno się go przypisać. Ci co upalają i tak szybko wychwycą "naciąganych" amatorów. Zresztą, nie oszukujmy się, co to za frajda dla upalacza wygrać w klasie gdzie większość pierwszy raz jest na jakiejkolwiek próbie sportowej. Chyba że ma się ciśnienie na nagrody, ale w takim wypadku szczerze współczuję :roll:

 

 

eee tam, ja ide w zaparte w klasie amator :mrgreen: :wink: , to że sobie od czasu do czasu gdzieś troszkę szybciej pojedzie to od razu upalacz :?: :wink: :twisted:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy (chyba w większości) dorosłymi ludźmi. Proponuję, aby każdy uczestnik podszedł to tematu uczciwie i szczerze podał klasę (amator / upalacz) do której powinno się go przypisać. Ci co upalają i tak szybko wychwycą "naciąganych" amatorów. Zresztą, nie oszukujmy się, co to za frajda dla upalacza wygrać w klasie gdzie większość pierwszy raz jest na jakiejkolwiek próbie sportowej. Chyba że ma się ciśnienie na nagrody, ale w takim wypadku szczerze współczuję :roll:

hmm. to obciaza zwyciezce klasy amator :wink: pewnym podejzeniem...

ale masz racje. tak trzeba zrobic chyba.

tylko, ze ja mimo pelnego amatorstwa zapisze sie wowczas do zawodowcow i jak bede przed ostatni to juz bedzie duuuzy sukces :lol:

wogole zeby nie wyszlo tak, ze w klasie amatorow beda sami zawodowcy i odwrotnie hihihihi.

zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że z większością nie będzie problemu bo już znani są jako rasowi upalacze.

Ja osobiście jeżeli się pojawie to wezmę ze sobą CV o następującej treści:

auto

- antyk z wiatrakiem

- zawias nie standardowy

- doładowanie podniesione na 1,15bar

- LPG

kierowca

- ceniący zabawę na torze i w lokalach(kiepska koncentracja)

- na upalanku już był 3-4 razy

- osiągane czasy raczej średnie jeszcze standardowym autem.

- na kartach na pierwszym występie udało się uzyskać 4 czas( a jestem najcięższy z kartowej czołówki :mrgreen: )

Tak więc w ocenę gdzie mam wystąpić pozostawiam organizatorom,

ale z tego co pamiętam głównie chodzi w tej imprezie o dobrą zabawę i naukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tak jak było , moze jedną próbe więcej uda sie zrobić :!: Cyna jest dla "zaawansowanych amatorow" więc to się chyba nie da podzielić :!:

Proponuje , żeby każdy " zawodowiec " zaprosił jedną załogę "amatorską" i się nią zaopiekował :mrgreen: objaśnił co i jak...

AK

ps.pytań z kodeksu nie będzie bo Maciek M. jest w tym czasie na Elmocie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...