Skocz do zawartości

KJS-y


Jakublad

Rekomendowane odpowiedzi

 

Właśnie pojadę w Skierniewicach i serdecznie go polecam.

Fajne próby, przyjemna atmosfera a całość organizuje i prowadzi przesympatyczny Maciek Wisławski.

Miło by mi bylo gdyby jakieś Subarynki pojechaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z Marcinem, poprzednim właścicielem najszybszego Subaru, z tego co wiem on się bawił w KJS, i jak może to się nadal bawi. Z tego co wiem to w KJS pojawia się też teem z VTG w postaci gs i kogo teraz nie wiem. Z tego co pamiętam wygrali w tym roku chyba wszyskie KJS w których wystartowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak felgi stalowe załatwie to pomysle :)

Mam 3 sztuki 16" od Toyoty Camry... pasują, tylko brak jednej... ale szukam :)

 

Ja mam niepotrzebne 3 sztuki 16" od VW z jakimiś oponami nawet, chętnie bym je komuś sprezentował, tylko pewnie nie będą pasować :cry:

 

EDIT: pardon, to są chyba jednak 15"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo's KJS ów to wczoraj czyli w niedzielę, śpię sobie w najlepsze po sobotnim balu, nagle dzwoni telefon że za 15 min mam być w biurze rajdu bo pilota brakuje...hehe i niedzielna zamułka z głowy, do chaty wróciłem zmęczony jak pies. Wynik taki sobie bo 4 miejsce w klasie n4 i 4 w generalce ale dopisali nam jakieś dziwne kary że niby driver opony potrącił , a wcale na to nie wyglądało...cholera a obiecałem żonie pucharek przynieć, a przyniosłem szklankę po piwie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo's KJS ów to wczoraj czyli w niedzielę, śpię sobie w najlepsze po sobotnim balu, nagle dzwoni telefon że za 15 min mam być w biurze rajdu bo pilota brakuje...hehe i niedzielna zamułka z głowy, do chaty wróciłem zmęczony jak pies. Wynik taki sobie bo 4 miejsce w klasie n4 i 4 w generalce ale dopisali nam jakieś dziwne kary że niby driver opony potrącił , a wcale na to nie wyglądało...cholera a obiecałem żonie pucharek przynieć, a przyniosłem szklankę po piwie :twisted:

 

........ a czym startowaliscie :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Witam

 

Startowaliśmy Toyotą Corollą 1,6 16fał, z przebiegiem 300 000 km, "pełen cywi"l :lol:

 

Ale było naprawdę x-tra, właściciel okazał się przesympatyczną osobą.

 

Pozdrawiam

 

.... no to fajnie, a byl na tyle sympatyczny ze zapewnil Ci butelke mineralnej :?: 8) :twisted:.............

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
Witam

 

Startowaliśmy Toyotą Corollą 1' date='6 16fał, z przebiegiem 300 000 km, "pełen cywi"l :lol:

 

Ale było naprawdę x-tra, właściciel okazał się przesympatyczną osobą.

 

Pozdrawiam[/quote']

 

.... no to fajnie, a byl na tyle sympatyczny ze zapewnil Ci butelke mineralnej :?: 8) :twisted:.............

 

mk.si

 

Nawet dwie.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz pojechac towarzysko - a pozniej zdac relacje na forum :))

Ja niestety probowalem zebrac grupe wyjazdowa, ale niestety moj kontakt ze Srebrnej Gory sie nie popisal i informacje (tylko date) dostalem niedawno - za pozno, zeby w ogole myslec o zebraniu chetnych. A szkoda - bo szutry sa tam faaaajne :)

pozdr.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z Was, szanownych forumowiczow probowal czego powyzej kjs'ow??? Proponuje puchar PZM lub GSMP. Naprawde nie jest to az tak straszne wyzwanie a przyjemnosc i wrazenia duzo silniejsze: np. spadanie od przełęczy w dół do Rosciszowa na odcieciu (5 bieg). Wtedy dobiero pojawiaja sie refleksje, co za palant wymyslil rajdy:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z Was, szanownych forumowiczow probowal czego powyzej kjs'ow??? Proponuje puchar PZM lub GSMP. Naprawde nie jest to az tak straszne wyzwanie a przyjemnosc i wrazenia duzo silniejsze: np. spadanie od przełęczy w dół do Rosciszowa na odcieciu (5 bieg). Wtedy dobiero pojawiaja sie refleksje, co za palant wymyslil rajdy:))

 

NO YAHA! Zastanawiałem się nad GSMP, koszt jest niższy niż w rajdach, a zabawa pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...