Skocz do zawartości

Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 24.02.2008


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ja też się wybieram, a nie moge nigdzie znaleź żadnych informacji. Czy warto? Co sie tak naprawde będzie tam działo? I czy bedzie tam jakis forumowy Spot? :)

 

EDIT: Oczywiscie termin tegorocznego memoriału to: 22.02.2009 :mrgreen:

 

Pewnie będzie. Jedzie nas sporo ze Śląska i Podbeskidzia

 

Mam nadzieje, żę w Wieliczce nie sypią solą to będzie niezły zimowy Oes

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byli jednymi z najlepszych kierowców rajdowych w Polsce oraz wspaniałymi ludźmi. Ich przedwczesne, tragiczne odejście do dziś jest wielką stratą. Dla zachowania pamięci o dwóch mistrzach, na ulicach Wieliczki po raz trzeci zostanie rozegrany Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

 

W najbliższą niedzielę, na dwukrotnie pokonywanym odcinku o długości 2.7 km, będzie rywalizowało czterdziestu kierowców rajdowych i wyścigowych. Swój debiut w profesjonalnej imprezie zaliczy Marek Nyga – wielokrotny Mistrz Polski w wyścigach motocyklowych, zdobywca Pucharu Europy w kl. 600 ccm, uczestnik rund Mistrzostw Świata Endurance (m.in. 24h Le Mans). W sezonie 2009 wystartuje w pełnym cyklu GSMP a w niedzielę pojedzie z numerem „00” Subaru Imprezą WRX STI, otwierając trasę przed rywalizacją zawodników.

 

www.superos.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team przed Memoriałem Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2009

Czy nie wystarczyło na swoim forum tego tekstu umiescić :?: ...i czy inni startujący tez maja na forum Subaru swoje plany startowe umieszczać :?: ..tłumacząc je chęcia uczczenia tragicznej śmierci...MB i JK.....dodając przy okazji kto ich sponsoruje....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, gdzie jest ten wiadukt ?

 

Tutaj zaznaczylem na czerwono, chyba najlepsze miejsce do ogladania, zwlaszcza, ze pod nim jest zlosliwy zakret, o czym Alex sie przekonal :) Tak dla scislosci wiadukt nie jest pelnym wiaduktem, czesc na droga zostala obcieta, zostal nasyp/wal i kawalek fundamentu, ale dosc wysoko (kolo 3m) nad droga.

 

mapa2009dt2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team przed Memoriałem Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2009

Czy nie wystarczyło na swoim forum tego tekstu umiescić :?: ...i czy inni startujący tez maja na forum Subaru swoje plany startowe umieszczać :?: ..tłumacząc je chęcia uczczenia tragicznej śmierci...MB i JK.....dodając przy okazji kto ich sponsoruje....

AK

 

Post zmieniony, serdecznie przepraszam za wywołane kontrowersje, były absolutnie niezamierzone.

 

Wszyscy znamy realia dzisiejszego sportu samochodowego, zwłaszcza w dobie kryzysu. Oczywiście, byłoby pięknie, gdyby zawodnicy wystartowali w Wieliczce samochodami bez reklam - ale to niestety niemożliwe.

 

Przykro mi - osobiście, jako kibicowi - że tak uznany kierowca jak p. Andrzej Koper, który wielokrotnie rywalizował z p. Marianem Bublewiczem na odcinkach specjalnych, nie będzie mógł pojawić się na trasach Memoriału w swoim Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, byłoby pięknie, gdyby zawodnicy wystartowali w Wieliczce samochodami bez reklam - ale to niestety niemożliwe.

Akurat nie o reklamy na samochodach mi chodziło....

Przykro mi - osobiście, jako kibicowi - że tak uznany kierowca jak p. Andrzej Koper, który wielokrotnie rywalizował z p. Marianem Bublewiczem na odcinkach specjalnych, nie będzie mógł pojawić się na trasach Memoriału w swoim Subaru.

Po przeprowadzonej analizie ( + i - ) doszedłem do wniosku , ze

zwłaszcza w dobie kryzysu.

mój udział w tej króciutkiej (3km) imprezie nie ma sensu... :wink:

AK

ps.na jakism dluzszym rajdzie najlepiej po sniegu.... :razz:...chetnie bym sobie cos poprzypominał z dawnych lat ale jedynie w formie zabawowo-szkoleniowej..... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa evo.org.pl jest umówiona o 8:30 na BP przed wieliczka

Zgadza się :wink:

 

 

Mam pytanko organizacyjne: czy tam na miejscu jest jakiś catering co by sobie jakąś kiełbachę wszamać czy trzeba brać szkolny plecak z kanapkami od mamusi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...