Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Bart, a Ty sie wybierasz czysto towarzysko biernie czy aktywnie walczysz na szosówce? :grin:

 

Jade napewno czysto towarzysko, jestem wpisany na trase sportową ale pewnie potraktuje ją jako turystyczną. Jest tylu wyjadaczy na tym forum że nie mam co się spinać. Inna sprawa to to że nie wiem jak będą wyglądać trasy a mój gacek jest odrobine nisko zawieszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jade napewno czysto towarzysko, jestem wpisany na trase sportową ale pewnie potraktuje ją jako turystyczną. Jest tylu wyjadaczy na tym forum że nie mam co się spinać.

Tere fere dutki :mrgreen: Każdy tak pisze, a poźniej dostaje zastrzyk adrenaliny i aż iskry lecą :wink: :mrgreen: Fajnie, że Bartuś jedziesz!!!

P.S. Czy Dyrekcja gdzieś wyjasniła zasady uczestnictwa w Plejadach 2008? Szukałem,ale nie znalazłem żadnych informacji ze strony Organizatora. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALL RIGHT, to mamy pierwsza załogę OBK na trasę terenową, będą jeszcze jakieś OBKi czy sam ma kopać tyłki foresiom ? :mrgreen: :razz:

 

Za rok pewnie do Ciebie dołącze :D

Dzisiaj mało co nie utknąłem w piachu... Brak momentu na niskich obrotach zmusił mnie do zjazdu z wzniesienia.... No więc tyłem i pełen gaz na przeciwległą wydmę żeby broń boże między nimi nie stanąć.... No i jakoś tak dziwnie się na tej przeciwległej zatrzymałem że jedno tylne koło było w powietrzu.... Więc przednie po przekątnej zaryło w piach....

 

Naszczęście miałem dwóch krzepkich na tylnej kanapie i docisnęli tył i jakoś pojechało :]

 

Zastanawiam się jak manuale idą po piachu... Jak się je wkręci na obroty i strzeli ze sprzęgła to chyba uzyska się moment wystarczający żeby nie zdusić silnika.... (co w automacie cały czas się dzieje).....

 

A tak back on top, to powiedzcie mi czy trasy terenowe z roku na rok są coraz trudniejsze czy będę miał szansę w 2009 ze swoimi słabymi umiejętnościami terenowymi, przejechać ???

 

[ Dodano: Czw Mar 27, 2008 10:38 pm ]

WRC fan napisał/a:

Tommi, ale dacha na Plejadach też się da strzelić ;-)

 

 

I to nowym wozem :twisted: .

 

WOW, opowiedzcie coś o tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty... to na tych Plejadach tak kiepsko bywa :?: :roll:

 

No wiesz, jak znasz smietanke z Forum to jest wesolo, jak jestes anonimowo to jest ultra nudno.

Ze mną podobnie, ale ja raczej nie jade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty... to na tych Plejadach tak kiepsko bywa :?: :roll:

 

No wiesz, jak znasz smietanke z Forum to jest wesolo, jak jestes anonimowo to jest ultra nudno.

Ze mną podobnie, ale ja raczej nie jade...

 

a ze mną ? ja znam jednego forumowicza który chyba nie jedzie :roll: :roll: :???: :???:

 

a tak w ogóle to gdzie są zapisy, wpłaty itd... :?:

chociaż zastanawiam się czy w ogóle jechać... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, opowiedzcie coś o tym :D

To raczej mało śmieszne było. Załoga pomyliła trasę i pojechała "pod prąd" próby, i coś co było małą niewinną szykaną ze zjazdem przy prawidłowym pokonaniu trasy okazało się być zdrową katapultą jadąc pod prąd. Auto kompletnie skasowane, karetka, policja odwołanie próby, dobrze, że nikt poważnie nie ucierpiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, Trasa wyglądała mniej więcej jak droga dojazdowa + duża wyspa do objechania. Jechałeś dojazdówką do tego objazdu wyspy i był rozjazd na lewo i prawo, w prawo powinno się jechać zgodnie z planem trasy, z lewej to była droga powrotna... no i poszli ogniem w ten powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybraliście już kwaterunek? Ktoś bytuje w Hoteliku Sylwia (czy jakoś tak?)

A wiadomo już coś o kwaterach?

 

Wiadomo ...

Co tu dużo pisać - w tym roku są równi i równiejsi :roll:

 

Hotelik Sylwia ... mimo że imię fajne jakoś niefajnie mi się skojarzył.

Wziąłem Dworzysko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak Książ.... :roll:

w sumie szkoda... to jednak czesc pogorniczego Walbrzycha z kopalnianymi haldami w tle i fabryka sedesow gorująca nad okolica... :roll:

Bez przesady - rzut beretem sa gory Sowie =)

 

[ Dodano: Pią Mar 28, 2008 6:27 am ]

ale z tego co pamiętam to potrzeba pilota, a małżonka na owego się w ogóle nie nadaję
A co za gruba?

tak 150 kilo żywej wagi i mi za dużo mocy zabiera :mrgreen:

Jakbym ją zabrał na pilota nie musiał bym wcześniej pić żeby usłyszeć lewo zamiast prawo albo odwrotnie bo ona z tym straszne problemy ma

Na trasie terenowej pilot cos musi umiec mapy czytac i rece odrozniac, czy wystarczy, jak wezmie kapielowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty... to na tych Plejadach tak kiepsko bywa :?: :roll:

No wiesz, jak znasz smietanke z Forum to jest wesolo, jak jestes anonimowo to jest ultra nudno.

 

czyli jezeli nie kupilem auta w SIP'ie (i w najblizszej przyszlosci raczej nie zamierzam :oops: ), nie jestem (pseudo)kawiorem, nie jestem za pan brat z forumowa smietanka (czy tez ELYTA, jak kto woli :lol: ), to na Plejedach raczej nie bede mile widziany, mimo zapewnien wladzy o "staropolskiej goscinnosci", hm? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...