Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poszukuje doświadczonego pilota na Plejady, który przede wszystkim był już na tej imprezie i wie o co chodzi :cool:

 

Tylko jeszcze określ w jakim systemie Pilot ma nadawać :P

 

Czy po której stronę bierzesz słupek, czy od której go objeżdżamy :P Znam takich co mieli pilota profi, ale nie mogli się z nim dogadać :mrgreen: Mimo że kaca mieli takiego samego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje doświadczonego pilota na Plejady, który przede wszystkim był już na tej imprezie i wie o co chodzi :cool:

moze Matka sie skusi :wink: :mrgreen:

 

mam za mały bagaznik na gorzałe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie marudź chojny

 

czekaj jak Cie dorwe za te SMSy o 3 w nocy :twisted:

 

[ Dodano: Wto Mar 25, 2008 11:47 am ]

Znam takich co mieli pilota profi, ale nie mogli się z nim dogadać

 

y tam, drobne problemy z prawo-lewo na 80% prób :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje doświadczonego pilota na Plejady, który przede wszystkim był już na tej imprezie i wie o co chodzi :cool:

moze Matka sie skusi :wink: :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Carfit i Mamusia w jednej furze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jak by kamerę zainstalować to by był kultowy film drogi...., pomija co by się działo dzień przed :mrgreen: .... Chyba chcecie żeby te Plejady nie było ostatnimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Właśnie próbowałem wysłać zgłoszenie na Plejady wypełniając formularz przez link podany w wątku :grin: ...

Moja Impreza nie jest zakupiona w SIP-ie....więc po kliknięciu w "WYŚLIJ" wyskoczył mi texcik....

"Podany numer VIN nie występuje w naszej bazie. Prosimy o kontakt z Panem Januszem Czarskim (janusz.czarski@subaru.pl, Telefon 012 655 37 71 wewn. 103)" :lol:

No to dzwonię sobie na podany numer,proszę o wewn.103 a tam pani "pomyłka,mieszkanie prywatne.....co? znowu Subaru ???" :mrgreen:

Chyba trzeba maila wysłać.... :mrgreen:

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pomyłka,mieszkanie prywatne.....co? znowu Subaru ???"

 

 

wyślij, wyslij, jak kiedys kobieta subaraka na mieście zobaczy, szlaczek od tylnego błotnika po przedni reflektor gwarantowana :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kultowy film drogi

węzykiem Jasiu...wężykiem :mrgreen:

 

"pomyłka,mieszkanie prywatne.....co? znowu Subaru ???"

Robeet faktycznie babol :lol: zgloszony - zaraz bedzie zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to stawiam zadość uczynne piwo, dziś , jutro

 

 

załatwmy to na ubitej ziemi, może tenis czwartek lub piatek :cool:

w pe... tfu ... tenisa ziemnego to z Martyną, ale to gdzieś w czerwcu najwcześniej :cool: chyba że tak "bez napinania się" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już na początku szczeliła mi guma,

 

dementuje te pogłoski :wink:

 

carfit, ja chyba jednak nie startuję, więc mógłbym teoretycznie byc twoim pilotem, byłem na poprzednich plejadach i wiem o co chodzi, tylko pytanie gdzie bym cie wypilotował :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który przede wszystkim był już na tej imprezie i wie o co chodzi :cool:

 

Szukaj jakiegoś łucznika albo golfisty :P

ale po co ma se bidulek łepetyne zawracać? nie ma sie co napinać, bo i tak Alex zgarnie wszystkie nagrody :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już na początku szczeliła mi guma,

 

dementuje te pogłoski :wink:

 

carfit, ja chyba jednak nie startuję, więc mógłbym teoretycznie byc twoim pilotem, byłem na poprzednich plejadach i wiem o co chodzi, tylko pytanie gdzie bym cie wypilotował :mrgreen:

 

O Jezu...

 

Carfit przed wyjazdem na Plejady zgłoś już na policje swoje zaginięcie ! :lol:

Niech szukają zawczasu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... praktyka mowi jednak, zeby instalowac plyte pod Impreza - a dokladniej pod silnikiem :mrgreen:

 

Aż taki wyryp był ?? Troszkę mię to martwi bo mam tylko plastik od spodu w Imprezie. Alu mam pod Forysiem. Ciężko na Plejadach trasę wybrać. :cool:

 

Mogliby już podać szersze info odnośnie Plejad bo pilota muszę umówić. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... praktyka mowi jednak, zeby instalowac plyte pod Impreza - a dokladniej pod silnikiem :mrgreen:

 

Aż taki wyryp był ?? Troszkę mię to martwi bo mam tylko plastik od spodu w Imprezie. Alu mam pod Forysiem. Ciężko na Plejadach trasę wybrać. :cool:

Tommi spojrz jeszcze raz na moj post :wink: ot pozwolilem sobie na drobny zart :wink:

 

Mogliby już podać szersze info odnośnie Plejad bo pilota muszę umówić. :neutral:

Informacja jest prosta: pilot powinien byc rozrywkowy i trunkowy, rozrozniac o tyle o ile prawa reke od lewej :mrgreen: no i miec czas od 23-25 maja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... praktyka mowi jednak, zeby instalowac plyte pod Impreza - a dokladniej pod silnikiem :mrgreen:

 

Aż taki wyryp był ?? Troszkę mię to martwi bo mam tylko plastik od spodu w Imprezie. Alu mam pod Forysiem. Ciężko na Plejadach trasę wybrać. :cool:

 

Mogliby już podać szersze info odnośnie Plejad bo pilota muszę umówić. :neutral:

 

Tommi.....a gdzie i za ile takiego płyta można kupić .????

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi spojrz jeszcze raz na moj post :wink: ot pozwolilem sobie na drobny zart :wink:

 

Hehe, teraz już widzę o co kaman. Ja trochę jestem przewrażliwiony warunkami jezdnymi na Plejadach bo boję się, że wrócę z problemami ;) Albo nie wrócę o własnych kołach. ;)

 

Robeet, -> PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...