Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

czy tak bedzie wygladal uzytkownik nowej Imprezy?

 

Nie chcę tu na nikogo wskazywać palcem, ale niektórzy użytkownicy starszych modeli niż MY'08 już tak wyglądają.

 

I jakoś sobie radzą.

 

:mrgreen:

A nie tak?

Obrazek

:mrgreen:

 

 

Hmm.. No tak, od dłuższego czasu zastanawiałem się - jak naprawdę wyglądasz...

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj bylem razem z anglik-iem w salonie Subaru w Nottingham zobaczyc czy jest nowy WRX i jak wyglada na zywo :roll: Niestety byly tylko wolnessaki MY08 i Impreza Sti MY07 w kolorze rally blue :cool: Wiec zaczelismy ja sobie ogladac dookola, miala pakiet Prodrive,czarne aluski,ladnie zrobiony przod itd itp

Ale do rzeczy :wink:

Ogladamy ja sobie i zwracaja moja uwage te czarne aluski, przygladam sie blizej i ..........sam nie moge uwierzyc w to co widze :shock: oponki na tych alu sa marki KORMORAN :!: :!: :!:

 

Wiec powiedzcie mi jak to jest mozliwe ze nowe auto w salonie w UK ma zalozone opony Kormorana model Gamma(chyba) :?: :shock:

 

I do tego to nie jakies Daewoo tylko Subaru i to wersja STi :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś czytuje VOYAGE :?:

 

Bardzo fajny magazyn ... chociaż trochę za bardzo reklamowo - promocyjny. No ale z czegoś prasa w XXI wieku żyć musi.

 

Trochę jednak przegięli. Strona przed przedostatnia - dział TECHNIKA.

 

"Japoński koncern Subaru dokonał radykalnej zmiany .... itd. itd. .... Do napędu Imrezy WRXi posłuży sprawdzony 2-litrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 250 KM"

 

:shock: :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rośnie rynek aut 4x4 w Polsce, oto kawałek artykułu:

Toyota nie tylko przoduje w ilości sprzedanych sztuk, nieznacznie wyprzedzając firmę Suzuki, ale też posiada najlepiej sprzedający się samochód 4x4, model Rav4. Na drugim miejscu jest jej konkurent Suzuki Grand Vitara a trzecie miejsce zajmuje Honda CR-V.

 

Wszystkie firmy w tym segmencie rynku zanotowały wzrost sprzedaży. Największy przyrost zanotowała Honda sprzedając 256,7% więcej aut niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Najmniejszym wzrostem cieszy się Subaru (27,7%), które od wielu lat oferuje auta z takim napędem. Cały rynek 4x4 wzrósł od zeszłego roku o ponad 70%.

 

Jak więc widać Polacy nie tylko kupują więcej aut, wydając na nie coraz więcej pieniędzy ale kupują też znacznie więcej samochodów terenowych i segmentu Premium 4x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...