Skocz do zawartości

coś się chrzani ...


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

z przeglądaniem - w pewnym momencie wycina kolejne strony wąrku - np. przy "przekonajcie mnie do subaru" widać tylko pierwszą stroną, drugiej nie (a jest, można wejśc przez ostatniego posta z menu). W wątku o forester vs sti tak samo, tyle że wycięło po czwartej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy Wy drodzy Forumowicze też tak macie, że widzicie ino 2 strony z trzech (może nawet czterech) w topicu "marka wspaniała, produkt też a dealer do kitu" (Forum pytania do Dyrekcji). Widać że na końcu drugiej strony wypowiedziała się osoba X, a w spisie tematów jest jak byk że się wypowiedziała jako ostatnia Szanowna Dyrekcja, ino tej wypowiedzi (tak jak strony na której ona się znajduje sjakoś brakuje) ... oj znok cuś sie pierdacy :roll:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja mam takie little question - mianowicie wyłaczyłem opcję powiadamiania o odpowiedziach na maila ale wciąż dostaję powiadomienia - niby mogę wpisać jakiś fikcyjny adres ale też w sumie chciałbym aby pod postem pojawiał się mój mail... może jakaś podpowiedź co robić bo jak nie to walne tam jakiś fikcyjny adres

 

Pozdrówka z Katowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja mam takie little question - mianowicie wyłaczyłem opcję powiadamiania o odpowiedziach na maila ale wciąż dostaję powiadomienia - niby mogę wpisać jakiś fikcyjny adres ale też w sumie chciałbym aby pod postem pojawiał się mój mail... może jakaś podpowiedź co robić bo jak nie to walne tam jakiś fikcyjny adres

 

Pozdrówka z Katowic

 

..... a w profilu masz odznaczone " Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach" :?: :?: .......

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie uważnie tawariszu mk.si

 

..... a faktycznie :oops: , to w takim razie pewnie dostajesz powiadomienie z tematow ktore "wybrales" jeszcze przed odznaczeniem tej funkcji w profilu ktore to (odznaczenie) zaczelo dzialac dopiero dla nowych tematow a nie dla wszystkich), oznacza to ze te niedobitki co jeszcze Cie mecza musisz recznie na koncu strony danego tematu "odwolac" przez przycisk "przestan sledzic odpowiedzi w tym temacie" tak bodajze nazywa sie ten przycisk 8) ....... wiecej pomyslow nie posiadam :roll: :) ........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=118883#118883

 

Ten post Moniqi ( Moniuque ?? ) jest na 7 stronie, a 7 strony nie ma i wojść mozna na niego tylko poprzez kilknięcie skrótu bezpośrednio do posta

 

Pozdrawiam

 

Ale jak się ktoś dopisał, to juz się naprawiło

 

Nie wiem jak to działa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=118883#118883

 

Ten post Moniqi ( Moniuque ?? ) jest na 7 stronie, a 7 strony nie ma i wojść mozna na niego tylko poprzez kilknięcie skrótu bezpośrednio do posta

 

Pozdrawiam

 

Ale jak się ktoś dopisał, to juz się naprawiło

 

Nie wiem jak to działa :roll:

 

haaaaa...chody trzeba mieć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...