Skocz do zawartości

Rajd Polski 2009


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Gołębiewskim rezerwacje na czerwiec 2009 dopiero od końca stycznia 2008. Czy ktoś jeszcze chętny na afterparty z Solbergiem & co :?: :mrgreen: Ciekaw jestem czy bedzie wogóle możliwość zakwaterowania w tym termine czy ekipy WRC wezmą całość . Pani w recepcji mogła nie być świadoma co to za data :mrgreen: Za miesiąc z hakiem się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy bedzie wogóle możliwość zakwaterowania w tym termine czy ekipy WRC wezmą całość . Pani w recepcji mogła nie być świadoma co to za data :mrgreen: Za miesiąc z hakiem się zobaczy

 

Ja na szczęście nocleg mam już zaklepany w innym miłym miejscu, co nie zmienia faktu, że Dziekan Daniel's może trochę namieszać. Ale od tego przecież są poprawki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nocleg mam już zaklepany

To tak jak ja. :smile: Tylko to miejsce ma jedną, dużą wadę: zawsze jak jest rajd to o 6.00 rano mechanicy Fiata wyprowadzają z garażu podziemnego jakieś cholernie głośne auto całe w naklejkach... :roll: nie dadzą pospać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja. :smile: Tylko to miejsce ma jedną, dużą wadę: zawsze jak jest rajd to o 6.00 rano mechanicy Fiata wyprowadzają z garażu podziemnego jakieś cholernie głośne auto całe w naklejkach... :roll: nie dadzą pospać. :mrgreen:

 

Niektórym to się wydaje, że są pępkami świata. :evil:

 

 

 

 

 

 

Daj adres :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc, in time you shall learn about great many things.

 

sugerujesz ze mam się obudzić, zmienić pieluche i przestać marzyc o wspólnej kąpieli na tropikanie z Peterem :?: :wink: :mrgreen:

 

ztcw Gołąb ma być w całości na potrzeby rajdu więc nie będą CHYBA rezerwować, Mikołajki rzczej będą strefą zamknieta dla ruchu kołowego pozarajdowego

tez mi sie tak wydaje, ale sprawdzić nie zaszkodzi :mrgreen: , skąd to info że całe Mikołajki mają być zamkniete?. To jest "dość" istotna informacja przy wyborze miejsca noclegowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dzwoniłem do Gołebia, i rzeczywiście nie robia rezerwacji na czerwiec 2009 :evil: , mówli mi na recepcji że gdzieś koło lutego dzwonić :cry:

Trzeba sie bedzie do jakiegoś zesp. rajdowego wkleszczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak jest rajd to o 6.00 rano mechanicy Fiata wyprowadzają z garażu podziemnego jakieś cholernie głośne auto całe w naklejkach... :roll: nie dadzą pospać. :mrgreen:

mógłbym spać nawet i w tym garażu, marzę o takim budziku... :wink:

 

[ Dodano: Czw Gru 13, 2007 4:58 pm ]

Kurcze ale widzę że tutaj pod uwagę jest brany tylko standard jaki w "gołębiu" oferują i nic poniżej hm... aż mi sie głupio zrobiło :oops: bo wiecie co, ja to choćbym miał w jakimś namiocie przekimać (a w czerwcu to już możliwe), to na rajdzie będę i kto wie czy tak to sie nie skończy bo coś czuje że z miejscami noclegowymi nie będzie za dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że te WRC wszystkim namieszało w głowach i nikt nie pamięta, że przed RP 2009 będzie RP 2008 :mrgreen:

hehehe.... no tak my to od razu teleportacja do roku 2009

ale tak sie zastanawiam czy by nie było warto się przejechać na RP w 2008 żeby obczaić co, gdzie i jak tam wygląda, bo nigdy tam nie byłem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...wszystko ladnie ,pieknie najlepsi kierowcy świata na mazurach oki super.Ale troche martwie sie organizacja, chodzi mi mianowicie o nasze drogi dojazdowe, hotele (oprócz Gołębiewskiego) to wszyscy sie nie "pomiescimy" :wink: przecież jak przyjadą np. jakieś japonczyki do naszych "dwu albo trój gwiazdkowych" hotelów to sie załamią :???: no a np lotniskach mozemy zapomnieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...