Skocz do zawartości

Rajd Polski 2009


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Światowa Rada Sportów Motorowych FIA zebrała się dzisiaj w Paryżu, a jedną z podjętych decyzji było potwierdzenie Rajdu Polski jako rundy Rajdowych Mistrzostw Świata 2009. Decyzję tę podjęto po analizie raportu obserwatora FIA. Rajd Polski zaplanowany w terminie 26-28 czerwca, będzie także stanowił szóstą rundę Junior World Rally Championship.

- Spodziewaliśmy się korzystnej dla nas decyzji Światowej Rady Sportu Motorowego FIA - powiedział Tomasz Bartoś, dyrektor Rajdu Polski. - Już w grudniu ubiegłego roku Rajd Polski znalazł się przecież w pierwszej wersji kalendarza na sezon 2009. Miłym bonusem jest przyznanie nam również rundy mistrzostw świata juniorów. A wszystko to oczywiście wspaniała nagroda dla całego zespołu organizującego "Polski", za nasz wieloletni wysiłek i ciężką pracę. Mistrzostwa świata w Polsce to również zasługa zawodników, wspaniałych kibiców i dziennikarzy. To dzięki nim wokół Rajdu Polski panuje zawsze świetna atmosfera. Ostatni weekend czerwca 2009 będzie dla wszystkich wielkim, sportowym świętem.

 

KALENDARZ RAJDOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA 2009

30.1-1.2 Rally Ireland (JWRC)

13-15.2 Rally Norway (PCWRC)

13-15.3 Cyprus Rally (PCWRC, JWRC)

3-5.4 Rally de Portugal (PCWRC, JWRC)

24-26.4 Rally Argentina (PCWRC, JWRC)

22-24.5 Rally d'Italia-Sardegna (PCWRC, JWRC)

12-14.6 Acropolis Rally of Greece (PCWRC)

26-28.6 Rajd Polski (JWRC)

31.7-2.8 Neste Oil Rally Finland (JWRC)

4-6.9 Rally Australia (PCWRC)

2-4.10 Rally RACC Catalunya-Costa Daurada (JWRC)

23-25.10 Wales Rally GB (PCWRC)

 

PS Wiadomosc z wczoraj :razz: Teraz juz na 100% mozna rezerwowac noclegi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Jak jest jeszcze co rezerwować :P

właśnie... :roll:

Coś czuje iż taki wynalazek jak namiot moze byc ostatnią deską ratunku :roll: - jak komuś nie przeszkadzają warunki bytowania w czyms takim. Jeżeli chodzi o ten rajd... to mi nie przeszkadzają :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Paź 25, 2008 12:01 am ]

Ja mam takie pytanko, gdzieś kiedyś czytałem coś o rajdzie i z tego co pamiętam WRC jadą w innych terminach rajd :?:

Natychmiast odstaw to zioło. :mrgreen:

michal i... wsypał Cie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiot przy drodze lub samochód to chyba jedyne w tym momencie wolne miejsca w promieniu 100 km od mikołajek :twisted:

 

i tak tam trzeba być, jak damy organizacyjnie ciała to bedzie to ostatnia eliminacja MŚ na kolejne kilkadziesiat lat

Żart, czy gdzieś wydzwaniałeś :shock: Ja musze przedzwonić tam gdzie byłem w tym roku, WRC nie odpuszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart, czy gdzieś wydzwaniałeś :shock: Ja musze przedzwonić tam gdzie byłem w tym roku, WRC nie odpuszcze

Ehh no ja tez liczę ze może jednak coś znajede, ale jak nie to sie nie przejmuje bo w razie czego opcję z namiotem też na serio biorę pod uwagę. Nie raz na byle jakim rajdzie (w porównaniu z tym) spałem w aucie, to co teraz w namiocie nie dam rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...