Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

hubert powiem ci ze jadac przez kato nadrabiamy mase km moze prosciej i szybciej bedzie skoczyc w 2 i spotkac sie na miejscu z reszta??

 

Ps czapa nie ma problemu mysle to nie jest impreza zamknieta dzwon do tomka i smigaj z nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne info:

 

Koordynacja: Tomasz tel. 696-035-945

Spotkanie pod Spodkiem (ul. Olimpijska) 9:00 (zatankowani, z kasą w portfelu, gotowi do drogi - potem nie będzie czasu)

Planowany dojazd na tor: 10.30

Planowane zakończenie upalania: 15:00-16:00

Temp. na jutro: -3 / -7

Pogoda: słonecznie

Nawierzchnia: śnieg/lód (dokładne info będzie około 15.00 dziś)

Grill: aktualnie brak, jak ktoś ma to niech zabierze

Wyposażenie obowiązkowe: łopata/szufla do śniegu, gastro

Na sytuacje awaryjne posiadam kompresor, linkę, kable i jakieś drobne narzędzia.

 

Samodzielnie na tor jadą: Mont, cypis, Thelyn

Reszta grupy leci spod Spodka. Jeśli ma być inaczej to KONIECZNIE dajcie mi znać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo mi sie podobał spot. Wielkie dzieki dla k@mila który otworzyl mi oczy i powoli zaczynało mi cos wychodzic :)

 

Ze dwa jakieś zdjęcia wrzucę w wolnej chwili :cool:

 

Ja bym raczej reflektował o kilka wiecej :) zwłaszcza kolega od Monta który powinien miec trochę dobrych ujęć ;D

 

Ps. pod domem sprawdzilem i juz mi nie słychac zeby schodziło powietrze z koła.Moze bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo wstępnie chciałbym Wam podziękować za świetnie spędzony czas. Ciesze się, że organizacja wypadła tak dobrze i że przyjechali wszyscy z listy. Szacun :) Wprawdzie warunki nie były dziś tak wyśmienite jak przy pierwszym wypadzie na Wyrazów ale mimo to myślę, że każdy mógł conieco poćwiczyć i poszaleć. Widać było wyraźnie, że trening w odpowiednich warunkach daje ogromne mozliwości. Gołym okiem można było zauważyć postępy w ogarnianiu samochodów.

 

Tym samym proszę o wrażenia, fotki i inne przemyślenia :)

 

I mam nadzieję, że jeszcze tej zimy będzie okazja powtórzyć zabawę w lepszych warunkach :)

 

Jak ogarne fotki to wrzucę :)

II Zimowe Kryterium Toru Wyrazów o puchar The Forum wygrał Robert wolnossącą Imprezą GL :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że mieliście udany dzień i to nawet bez większych negatywnych przygód. Czekam na wasze zdjęcia by zobaczyć co mnie ominęło.

Ja niestety nie mogłem wpaść by z wami poszaleć bo tak dla odmiany, nigdzie nie ma dla mnie przegubu, a mój już głośno daje się we znaki... a jego ewentualna awaria w Wyrazowie skończyłaby się na lawecie, na co akurat nie mam wolnej kasy :razz:

Ale jak tylko przegub wróci do zdrowia to piszę się na kolejną edycje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za SPOT ! było super :)
Wielkie dzieki dla k@mila

Temu Panu szczególnie dziękujemy :) za szkołę i emocje z prawego fotela :mrgreen:

zwłaszcza kolega od Monta

ja juz piersze widziałem, zaraz się biorę za moje fotki - gdzie je wklejać ??

 

Podobno tu, dawaj te swoje foty bo mój 1 raz focenia samochodów trochę nie wypalił i średnio zadowolony jestem :razz: Następny będzie lepszy :mrgreen:

 

A jak chcesz to ja jutro jadę do 5 kompressor o coś zapytać, mogę się wywiedzieć przy okazji o cenę tego kawałka twojego zderzaka :-)

 

[ Dodano: Nie Sty 17, 2010 8:24 pm ]

Dobra to tak na początek :wink:

 

Lista obecności :mrgreen:

 

logotypy.jpg

 

Oraz gościnnie.

 

img0539ul.jpg

 

I kilka detali :cool:

 

img0534y.jpg

 

img0527dm.jpg

 

img0542e.jpg

 

Jutro wrzucę coś z jazdy, bo dziś mi się już nie chce :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fajny dzien, chlopaki. Pisze sie na kazde takie upalanko - treningu nigdy dosyc. Moja sugestia - wiecej jazdy, mniej nasniezania ;) Trzeba sobie radzic na kazdej nawierzchni.

 

Czyli jezdziliscie na czas jeszcze potem? To szkoda, ze nie zostalem troche dluzej... Chociaz ja w tych warunkach nie potrafiem jezdzic ciasno, na okraglo, tak jak trzeba na czas. Za bardzo korcilo, zeby wszedzie ciagnac boooookiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...