Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, widzę że następnym razem muszę jechać co by wam dokopać ośką ( SUPER 1400 ) :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Z chęcią bym się zmierzył :mrgreen:

 

a co do sprintu to tyskiego to na imprezy evo bramki szykany były za ciasne .....

No to możesz wierzyć mi na słowo, że szykany były i tak dość szeroko. Na zawodach bywa ciaśniej i często szykany są punktowane. :smile:

 

Fajnie Panowie, że tak licznie się zgłaszacie :) Aż dziw bierze, że ostatnio z forum pojechałem tylko ja :P

ile nam dają za to czasu ??

Nie czytasz uważnie :twisted: :wink: Za tą kasę masz tor na cały dzień dla siebie. Przyjeżdżasz o której chcesz, wyjeżdżasz jak będziesz miał dość, skończą Ci się opony albo nie będziesz już miał pieniędzy na paliwo :mrgreen:

 

Czy są tu osoby, którym dzień powszedni pasuje bardziej od weekendu ??

raz, że taniej

dwa, duża liczba osób to mniej przejazdów (600,00:4osoby=150zł to nie majątek)

trzy, łyykendy mam dla rodziny :razz:

Mnie raczej ciężko. Wolę weekend. W tygodniu rzadko mam dzień wolny.

 

Trzeba mieć na uwadze, że proporcjonalnie większa liczba uczestników wiązała się będzie z szybszym wytarciem śniegu, zrobieniem szklanki, a w fazie ostatecznej wytarciem do asfaltu :> Także, jak pojedziemy w 15 aut to za 2 godziny nie będzie po czym jeździć. Jak rozmawialiśmy o tej kwestii na torze to wychodziło, że max to 10 samochodów, a przy małej ilości śniegu i temperaturze bliskiej zera warto zredukować do 6.

Co do ilości przejazdów to nakręciłem na blacie ponad 100km. Biorąc pod uwagę, że praktycznie cały czas poślizg na wysokich obrotach to myślę, że wyjeździłem jakies 30km. :) Byłem mega zmęczony, wszystko mnie bolało od ciągłego kontrowania i nie miałem siły wracać do domu - 2 godziny z częstochowy jechałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMEK MADRZE pisze 10osob nawet jak bedzie 15 to cześć przyjedzie rekreacyjnie zeby zrobic 2-3 kolka i milo spedzic czas, mozna zabrac grila co by sie ogrzac ....nie ma nic lepszego jak ciepla kiolbaska na sniegu :twisted: (bez zboczeń prosze!!)

 

A z tymi torami to przesada..... ogolnie bezpiecznie jest wg mnie jeden z mniej URAZOWYCH torów

 

Podobnie jak wiekszosc ja pisze sie na weekend w tygodniu raczej zabiegany jestem... z nastawieniem na niedziele bo z sobotami tez roznie bywa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pisze sie na weekend w tygodniu raczej zabiegany jestem... z nastawieniem na niedziele bo z sobotami tez roznie bywa

 

wszyscy i tak się nie zmieścimy :razz:

ja jestem orędownikiem małej grupy 4-6samochodów w tygodniu, jeśli ktoś jest chętny niech pisze, zrobimy listę i zarezerwujemy termin :idea:

 

Co powiecie na wtorek 12.01, środa 13.01 lub piątek 15.01.10 godz.9.00 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mont spokojnie bylem tam i w 20aut i da sie chodzi oto ze czesc walnie 2-3 kolka i beda podziwiac przyjechac można w wiecej w koncu jest cały dzien.

A dla dobrej zabawy to min 6 aut, jest tam zatoczka serwisowa jest gdzie stac i podziwiac :twisted:

 

PS niektórzy pracuja i watpie czy na środek tygodnia zbierzesz ekipe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle popierają w 100%, ale na spot przyjeżdża czech :wink: :mrgreen:

Hehe, coś w tym jest :razz: Ale za tydzień w weekend zaś ma sie gówno zrobić ze śniegu więc może jakiś zimowy spocik w tygodniu ?? :>

 

W niedzielę jest Noworoczny Sprint w Tychach ale odnoszę wrażenie, że zaś będzie po asfalcie... bo pogoda wybitnie kaprysi jak zbliżają się zawody. No chyba, że śnieg sie utrzyma to jadę Forkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalmaxi, skądś znam taki nick :wink: z Supersprintów ?
rafalmaxi, znamy to miejsce Kilka spotów się tam odbyło i za każdym razem upalaliśmy praktycznie do gołego asfaltu
Poza Wyrazowem przecież można na szybko jakiegoś spota uskutecznić.

zgadza się :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalmaxi, znamy to miejsce Kilka spotów się tam odbyło i za każdym razem upalaliśmy praktycznie do gołego asfaltu

OJ ZNAMY ZNAMY WITAJCIE EKIPA :)

 

[ Dodano: Wto Sty 05, 2010 3:38 pm ]

Tak sobie myślę że warunki są coraz to lepsze bo wt śro ma obficie polepszyć się podkład śnieżny na całym sląsku.

Ja osobiście chętnie pisałbym się na weekend bo w tygodniu z czasem kiepsko. Na torze nigdy nie byłem co za tym idzie brzmi to kusząco..

 

[ Dodano: Wto Sty 05, 2010 3:41 pm ]

Co do grilla to całkiem niezły pomysł, biorąc pod uwagę że ma być lekki mróż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@pa gdzieś Ty był jak Cię nie było? :mrgreen:

 

 

Panowie - ostatnio z paroma kumplami troche pojezdzilem szukajac miejscowek itd, przy okazji poznajac pare patroli ;p oraz mozliwosci innych marek :wink:

i moge dodać pare nowych miejsc na spoty.

Ale najpierw wazna informacja - na Uroczysku podobno jest kapa bo ten koles ktory mieszka tuz obok zaczal wysypywac szklo na ten duzy plac i ogolnie syf sie tam zrobil...

no ale do listy Ciekawych miejsc:

1. Alma - po 21.30 wtedy ochrona idzie spać, wczesniej dzwoni na 112.

2. Belg - jw.

3. Ligota - koło strasznego, tzw/. L - podobnie jak na uroczysku

4. Parking za spodkiem

5. Muchowiec płyta - ja się tam nie pakuje, ale dla jakiś hardcorów wjazd jest banalny.

6. Cmentarz ruda/panewniki - na uboczu, ale nieduży.

7. Patelnia - trasa K-ce - Tychy, pierwsza w prawo za zjazdem z A4. nieteges, że tam płyty są i ja zęby tam gubie...

8. Parking na cmentarzu w Janowie - jeszcze nie byłem, ale podobno OGIEŃ - jak sprawdze to zeedytuje.

 

To co kiedy spot? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście uroczysko było zasypane szkłem ale już dawno nie aktualne ktoś ładnie pozamiatał i jest ogień a kto bardziej odwazny to oprócz placu na którym można się kręcić są uliczki z ładnymi zakrętami i tam dopiero jest ogień

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ? Bo się zima skończy :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Sty 06, 2010 11:41 am ]

Co do miejscówek to kiedyś jeździło się tu:

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc ... &cId=&sId=

Nie wiem jak teraz tam jest, trzeba sprawdzić.

 

Sekcja Rajdowa Gliwice wykorzystywała taki plac w Zabrzu przy ul. Kasprowicza jadąc od Hagera po prawej stronie. Było tam dużo miejsca, jeśli da się tam wjechać ( do sprawdzenia ) to można ustawić parę opon i pośmigać.

 

Na rogu Bytomskiej i Hagera też upalaliśmy, tam był odcinek szutrowy.

fc89f16857e7a9d0.jpg

 

cc4bf594c6f62b3cmed.jpg

 

d1938af868412711med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejscówek to kiedyś jeździło się tu:

wygląda ciekawie... może w sobotę zbadamy kilka miejscówek i sami ocenimy gdzie upalać.

Może umówmy się za spodkiem i pozwiedzamy miejscówki

 

[ Dodano: Sro Sty 06, 2010 11:57 am ]

Apropos W zeszłym roku padł pomysł, wynajęcia tego toru w chorzowie czy siemianowicach ( nie jestem pewny) . Może w tym roku coś tam zmontujemy ,bo jak pamiętam, dość tanie było wynajęcie. Jak tam z urazowością na tym torze wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Uroczysku podobno jest kapa bo ten koles ktory mieszka tuz obok zaczal wysypywac szklo na ten duzy plac i ogolnie syf sie tam zrobil...

 

Potwierdzam- kiedyś tam podjechałem i widziałem wysypane różne tego typu "fanty". Ja póki co odpadam bo auto jeszcze z tydzień będzie u blacharza :???:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...