Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Trza zrobić Noworocznego

 

Dziś na lotnisku pod Częstochową 100km przejechałem, miałem szczęście -śnieg dziś dopisał.

Ciekawe czy jest możliwość "dogadania się" z administratorem terenu co by prywatnie bokami pojeździć. Gdyby się zgadać w 10 osób koszt byłby chyba do przeżycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, niezły! Do kogo należy?

Nie wiem dokładnie ale jest pełna swoboda jeśli chodzi o wynajem :) W tygodniu 600, w weekend 800zł :) My mieliśmy ostatnio za 600 w weekend ale to jakas super promocja byla.

 

Fotki z naszego upalania bo chyba zapomniałem tu link wcześniej zapodać :)

http://picasaweb.google.com/stupidbeave ... directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te bety... Tfuuu...

Goście z tych BMW byli bardzo spoko :) ale w czasówce dostali baty od dwóch reprezentantów Subaru AWD :wink:

 

Bardzo mi się mordka cieszyła jak przepinałem biegi idąc slajdem. Nie jest to łatwe szczególnie na zwykłej seryjnej skrzyni i to jeszcze w wolnossącym aucie. Wydawało mi się, że lecąc bokiem wciśnięcie sprzęgła wysra mi auto ale o dziwo udało mi się przepiąć biegi i dokończyć slajd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu 600, w weekend 800zł

 

cena przyzwoita nawet jak na ten dziurawy asfalt :)

ze względu na jego stan ja bym się wybrał ale tylko w warunkach zimowych bo cywilnych gum mi szkoda :???:

 

Trza się zmówić w nowym roku i jedziemy PANOWIE NIE MA ŻE BOLI

 

zawsze jest dużo gadania a jak przyjdzie co do czego to nie ma chętnych.

Ja po Nowym Roku, jak zima dopisze, zamierzam 2-3 razy wyskoczyć gdzieś jeszcze co by umiejętności złapać bo na razie to mi lotniska na szerokość brakuje :oops:

 

[ Dodano: Czw Gru 31, 2009 9:12 am ]

jest pełna swoboda jeśli chodzi o wynajem

 

masz jakiś namiar na właściciela/administratora ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena przyzwoita nawet jak na ten dziurawy asfalt :)

ze względu na jego stan ja bym się wybrał ale tylko w warunkach zimowych bo cywilnych gum mi szkoda :???:

Jasne, w grę wchodzą tylko warunki zimowe. Na asfalt to raz, że szkoda mi opon, a dwa jeżdżenie na okrągło Forkiem N/A to raczej mało ciekawe przeżycie. Także, tylko śnieg i lód. :)

 

zawsze jest dużo gadania a jak przyjdzie co do czego to nie ma chętnych.

No właśnie, 20go grudnia była okazja to się nikt nie zdecydował. :evil:

 

Tomek- super sprawa! Tylko boję się, że bez tego lodu już nie będzie takiej zabawy...

Spoko, jeździliśmy cały dzień i nie udało nam się dokopać do asfaltu :) Fakt, że było sporo śniegu i temp. -16 ale myślę, że mimo wszystko jak będzie fajna zimowa pogoda to będzie można długo pojeździć.

 

masz jakiś namiar na właściciela/administratora ??

Nie, ale to kwestia jednego telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE no panowie na Wyrazów to ja sie pisze i nie ma znaczenia czy ktos ma N/A czy turbo bo to techniczny tor (dawny tor gokartowy)

Ja jade na bank tylko dawać termin bo musze forka sie troche pouczyc bo go nieogarniam :( a ten tor idealnie sie nadaje do tego szeroko pusto na okolo trawak miodzio :)

 

ps moze wezme jeszcze kumpla z saxo vts (tym wlasnie jechalismy na tychach ) a co do sprintu to tyskiego to na imprezy evo bramki szykany były za ciasne .....

 

Hubert to trzymam za słowo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowa stycznia zapowiada się mroźna :grin: mam nadzieję, że również śnieżna :twisted: można ustalic jakąś datę,przyjąć zaliczki i zrobić rezerwację :cool:

W tygodniu 600, w weekend 800zł

ile nam dają za to czasu ??

 

Czy są tu osoby, którym dzień powszedni pasuje bardziej od weekendu ??

raz, że taniej

dwa, duża liczba osób to mniej przejazdów (600,00:4osoby=150zł to nie majątek)

trzy, łyykendy mam dla rodziny :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...