Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Mont :twisted:

 

Witaj! Jak tam Twój Szuwarek ??

Dalej się bawisz w Foto-Słodowego :mrgreen:

Może pogoda dopisze i jakieś rajdowe foty strzelimy :lol:

 

W sobotę zapowiadają krótkotrwały roztop i opady deszczu :shock: w nocy przymrozi a na niedzielę wyż zawita :cool: z czasem ja tylko w tą niedzielę :roll:

Może jednak pod Częstochowę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Uroczysku podobno jest kapa bo ten koles ktory mieszka tuz obok zaczal wysypywac szklo na ten duzy plac i ogolnie syf sie tam zrobil...

 

Potwierdzam- kiedyś tam podjechałem i widziałem wysypane różne tego typu "fanty". Ja póki co odpadam bo auto jeszcze z tydzień będzie u blacharza :???:.

Szkoda że " zarysowałeś" warunki wydają się być coraz lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mont :twisted:

 

Witaj! Jak tam Twój Szuwarek ??

Dalej się bawisz w Foto-Słodowego :mrgreen:

Może pogoda dopisze i jakieś rajdowe foty strzelimy :lol:

 

W sobotę zapowiadają krótkotrwały roztop i opady deszczu :shock: w nocy przymrozi a na niedzielę wyż zawita :cool: z czasem ja tylko w tą niedzielę :roll:

Może jednak pod Częstochowę ??

 

Ta fotograf weselny/serwis sprzętów wszelakich :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak pod Częstochowę ??

Jestem za, jak mam wydać 100zł na torze w Tychach to wolę upalać na Wyrazowie :)

 

to jest nas dwóch, jeszcze czterech brakuje :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Sty 07, 2010 8:02 pm ]

w weekend ma wszystko spłynąć

Już zaczyna...

:shock: W Rybniku conajmniej -8C

ja tam w Częstochowie na niedzielę mróz widzę i świeży śnieg :

ONET

POGODYNKA

Wetter

WEATHER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest nas dwóch, jeszcze czterech brakuje :mrgreen:

To co, robimy wstępną listę ?? :) Jakby się jutro zebrała grupa to przedzwonię do Roberta w sprawie namiarów na właściciela toru :)

 

Czysto hipotetyczna lista na Wyrazów w niedzielę (cały dzień upalania, koszt 800zł za tor do podziału przez ilość uczestników)

 

1. Mont

2. Tomasz_555

3. Zostawiam to miejsce dla Roberta jako, że będę z nim to załatwiał i automatycznie mu zaproponuję :)

 

Od tygodnia na bieżąco analizuję pogodę i jestem pewien, że nie będzie problemów ze śniegiem. W sobotę wprawdzie temp.: bedzie oscylować wokół zera i troszke deszczem pokropić ale to nie szkodzi. W nocy zmrozi a w niedziele bedzie walić śniegiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tłok się zrobił, jak zwykle :wink:

Jeszcze ja ! Jeszcze ja !

 

Czysto hipotetyczna lista na Wyrazów w niedzielę (cały dzień upalania, koszt 800zł za tor do podziału przez ilość uczestników)

 

1. Mont

2. Tomasz_555

3. Zostawiam to miejsce dla Roberta jako, że będę z nim to załatwiał i automatycznie mu zaproponuję

4. Marko Rally

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wprawdzie temp.: bedzie oscylować wokół zera i troszke deszczem pokropić ale to nie szkodzi

 

Tia- te leszcze we wszystkich programach/serwisach na bieżąco zmieniają te prognozy. Wcześniej zapowiadali wielkie ocieplenie w weekend, a okazuje się, że ma sypać i sypać! Sprawdziłem na onecie- Częstochowa, weekend- -2/-3 stopnie w dzień i opady śniegu. Jeśli ktoś się jeszcze nie zapisał na listę to jest niezłą parówą! :razz:

 

EDIT:

 

Na Onecie piszą, że dzisiaj w Katowicach nie spadnie ani mm śniegu- buahahahaha! Widzę coś z goła innego za oknem :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to podtrzymuję :cool:

proszę mi zarezerwować 2 miejsca :cool:

 

Lipa na maksa. Znalazłem info, że 10go stycznia jest WOŚP na Wyrazowie. Także z wielkim żalem musimy obejść się smakiem :evil:

 

Jakbym miał sprawny samochód to dzisiaj wyskoczyłbym w nocy pośmigać po ulicach- ruchu nie ma, a warunki genialne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem info, że 10go stycznia jest WOŚP na Wyrazowie

 

Ups, no to klops.

Dobrze , że zdecydowałem się na wymianę paska rozrządu bo kolejnej pojeżdżawki by nie przeżył :)

Założyłem również szpanerskie chlapacze co by Wam szyb nie zabrudzić przy gwałtownym wyprzedzaniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał sprawny samochód to dzisiaj wyskoczyłbym w nocy pośmigać po ulicach- ruchu nie ma, a warunki genialne!!

Obserwuj mnie przez swoje okno :twisted:

 

Założyłem również szpanerskie chlapacze co by Wam szyb nie zabrudzić przy gwałtownym wyprzedzaniu :mrgreen:

żebyś się nie zdziwił :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem również szpanerskie chlapacze co by Wam szyb nie zabrudzić przy gwałtownym wyprzedzaniu :mrgreen:

 

żebyś się nie zdziwił :razz:

 

Spoko- zrobię mu rezerwację u blacharza :razz: :wink:

 

Obserwuj mnie przez swoje okno :twisted:

 

Eee tam! Nie mogę jeździć to pójdę na piwko :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś dziś upala??

powiem tak ja juz po upalaniu byłem w dwóch miejscach jednym wskazanym przez Marko i tam kiszka wjazd przysypany dwie wywrotki ziemi ale forkiem powiedzmy dało by rade przejechać przeszedłem się z buta na wskazany plac wszystko pięknie tylko trasa zarosła jakimiś chaszczami

potem odbiłem w lewo szukając coś w pobliżu bo tam miescił się kiedyś poligon i przejechałem jakieś 500 metrów i utknołem zapadł się lód w koleinach powiesiłem się na brzuchu i koniec telefon do kumpla podjechał jeepem linka i po sprawie , a przed chwilką byłem na uroczysku jest super choć na placu już sam lód

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ze w ta niedziele nie poupalamy. mam nadzeije ze za tydzien w nd tez bedzie duzo sniegu. ps, wlasnie sie patrze przez okno i nie moge uwierzyc ze tyle napadalo! moze by ktos sie pisal na dzis na spontana np pod 3 stawami a potem pojechac na jakis placyk?niestety nie znam sie na katosach wiec nic nie zaproponuje.tak wiec co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...