Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

karty dalej aktualne moze tradycyjnie tomek podejmnie sie organizacji :twisted::twisted:

 

Tor jest extra......jak ktos lubi driftowac :twisted::twisted: Wg mnie 270cm pod M1 w Zabrzu duzo bardziej męcza wieksze predkosci i wogole (tylko 2szt ale na asfalcie targaja bokiem :twisted: )

 

Jest naprawde slisko i przylookalem ze panowie na 2 zakretach po szklaneczce wody lali i z posadzki przemyslowej robila sie tafla poslizgowa.

Warto zabrac swoje rękawiczki bo zimno w łapki..

To co kiedy ??wynajac na 30min wychodzi 60zl a czemeczy napewno :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zabawa musi być przednia choć trochę jednak cena odstrasza mając na uwadze czas zabawy :) Kumpel wspominał, że po 30 minutach, o ile ktoś nie miał do czynienia z kartami, strasznie bolą ręce :mrgreen: No i na ich forum czytałem, że jest ślisko, a to mi odpowiada bo lubię jak jest trudno :wink:

Zarzućcie jakiś termin to pomyślimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie to weekend w godzinach popołudniowych to ja się piszę i pewnie SOLBER_G też :mrgreen:

 

Jasne że się pisze :razz: :cool:

Świetny pomysł, myśle że może być fajna frajda :twisted:

Tylko tak samo, jak kuzi69 jeżeli chodzi o termin, najlepiej weekend po południu (wszystko mi jedno czy sobota czy niedziela)

 

PS.

Tak w ogóle, to witam wszystkich po mojej dłuuugiej nieobecności na forum :wink:

widzę że co niektórych, to nawet chyba nie znam :roll: tyle czasu mnie tu nie było :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...