Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

tak mi się pić chciało, że bachnołem se Ciechana...

 

Dyzio, jak mam takiego plana, coby napisac tam do browaru, zeby wypyścili dla Subarowej Braci jakieś piwko "Limited Edition". Pewnie prócz nas, nikt tego piwa nie pije, ba nawet go nie zna. :mrgreen:

 

trzeba się było zbierać

 

Taaa, jeszcze chwila i zainteresowali by się nami żandarmi z Brynowa i okolic :mrgreen:

 

Zdrowych i Wesołych Świąt Kamraci, i do zobaczenia znowu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. To chyba był pierwszy spot, na który przyjechałem punktualnie :mrgreen:
Chyba byłeś z 10 po :razz: :mrgreen: Dzieki Panowie, miło było pogadać z fanatykami :) Tylko kobiet było coś mało nie ... ? :lol:Rafalmaxi dzięki że przyjechałeś bo przez Ciebie nakręciłem się na STI GC8 (spać w nocy nie mogłem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w planach ale to wszystko musze pokryc z praca.....no i nie wiem czy JDM sa serdecznie tam witane :evil::evil::evil:

Ja gdzies nieoficjalnie czytalem ze niby na poludniu polski dla odmiany ....ale gdzie zapomnialem i nie bylo to oficjalne info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica- i tak nie mamy aut z SIP'u :razz:

W sumie racja :)
Co do Plejad to 3-6 w Kielcach ( http://zlot.subaru.pl/ ). Ja się wybieram i chciałem się dowiedzieć czy ktoś jeszcze od nas.
Ja bym się przejechał ale nie wiem czy do tego czasu zdążę wymienić auto, nie wiem czy nie lepiej by było się przejechać na jakiegoś T(F)JSa dobrą ekipą :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Kwi 07, 2010 7:45 am ]

no i nie wiem czy JDM sa serdecznie tam witane :evil: :evil: :evil:
To jest dla mnie chore, nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy trzeba mieć auto kupione u dealera lub u niego modyfikowane żeby tam stać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...