Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie moja propozycja to środa 21 na parkingu SCC podziemny parking C. Co do tego która środa to do omówienia. Ktoś ma inne propozycje?

Mi pasuje - wolałbym wcześniej, ale niektórzy pracują do późna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tygodniu nie mam szans się pojawić

 

 

Ewentualnie piątek lub weekend...Ale może tak jak Pucu pisze...Odległej szybko termin...Luty

 

Konkretnie ustalić...I tego się trzymać

Każdy sobie rozplanowal ten dzień i może frekwencja dopisze ;-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W końcu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie moja propozycja to środa 21 na parkingu SCC podziemny parking C. Co do tego która środa to do omówienia. Ktoś ma inne propozycje?

Mi pasuje - wolałbym wcześniej, ale niektórzy pracują do późna
Środa w styczniu wypada na 18 i 25, w lutym na 22, w marcu na 22, kwiecień 19. Dalej mi się nie chce kontrolować, kiedy to mam lecieć do Katowic.

A o której? ;)

Edytowane przez SubaruSK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szłoby się spotkać. Pamiętam, że kiedyś na spontanicznego spota w środku tygodnia o 21 pod Silesią też przyjechało sporo osób.

 

Może zatem kolejna środa czyli 25 stycznia, 20:00 ?? Zamiast Silesii proponuję sprawdzoną miejscówkę na 3 Stawach za salonem Subaru. Jest tam luźno i nikt nas nie będzie ścigał. :) W następny weekend mam imprezę urodzinową matki i dzień później swoje własne urodziny więc za kółko nie wsiąde :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie będę mógł przyjechać. Będę się "nartować" z Rodzinką.

Ale mam pytanko Panowie, czy nie znacie może jakiegoś spokojnego miejsca gdzie byłaby możliwość poślizgania samochodem? Mam na myśli jakiś plac lub kilka uliczek gdzie można by trochę się "pokręcić" albo pojeździć "bokami" :) . Może ktoś z Was zna takie miejsce w okolicach Katowic/Chorzowa/Siemianowic +/-20km. Parkingi Tesco/Auchan i inne odpadają bo to miejsce nazbyt publiczne.

Uroczysko znam, (zresztą mieszkam niedaleko) ale tam bardzo często są "utrudnienia". Ponoć drfterzy jeżdżą przy ul. Śląskiej, ktoś coś może wie więcej na temat tej lokalizacji? jaki jest jej obecny stan itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Panowie, robimy lajtowego spota w tygodniu. Obiecuję, że następny będzie w terminie weekendowym. :)

 

Spot 3Stawy, 25.01.2017, 20:00.

1. marivip

2. Cherusek

3. Tomasz_555

 

 

 

Tomek, ja nie pijący jestem, to cię mogę przywieźć w następny weekend. Bez względu na stan. ;)

Heheh, dzięki ! :D Chciałbym w końcu przyjechać na spota swoim STi :P

 

 

 

Uroczysko znam, (zresztą mieszkam niedaleko) ale tam bardzo często są "utrudnienia". Ponoć drfterzy jeżdżą przy ul. Śląskiej, ktoś coś może wie więcej na temat tej lokalizacji? jaki jest jej obecny stan itd?

Ja na Śląskiej w poprzednich latach byłem 2 razy i odjechałem w trybie natychmiastowym i to nie przez warunki, a towarzystwo, które się tam kręciło. Może miałem pecha, ale jakoś nie wzbudzili mojego zaufania i udałem, że zabłądziłem.

Mówisz, że mieszkasz niedaleko Uroczyska ? Zaraz się okaże, że mieszkamy obok siebie :P

 

 

 

No ja niestety nie będę mógł przyjechać. Będę się "nartować" z Rodzinką.

Jakiś dłuższy urlop ? :) Bo miałem dzwonić celem umówienia terminu, mam 2 drobiazgi do zrobienia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, intryguje mnie tylko temat oświetlenia, Uroczysko brak,  Śląska brak, może jednak podziemny na 3 stawach? Nie upieram się, ale ani nam na głowę nie będzie kapało a przy okazji się zobaczymy ;)

 

Swoją droga ostatnio gadałem ze znajomkiem na temat chorzowskiego autodromu i ponoć żeby tam wjechać, nie trzeba łamać żadnych przepisów bo można tam wjechać "gruntową drogą" od strony ALBY, ponoć ścieżka w doskonałym stanie - sprawdzę przy okazji,

Jedyną niedogodnością autodromu na ten moment jest ponoć jakaś studzienka na środku bez włazu nie zawsze zaszczytnie oznaczona gałęzią ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że mieszkasz niedaleko Uroczyska ? Zaraz się okaże, że mieszkamy obok siebie :P

 

 

Mieszkam konkretnie w Chorzowie.Na uroczysko mam jakieś 2 km.

 

 

Jakiś dłuższy urlop ? :) Bo miałem dzwonić celem umówienia terminu, mam 2 drobiazgi do zrobienia. ;)

 

Dłuższy raczej nie. Jadę na 5 dni w góry (poniedziałek - piątek) z Małżonką i moimi Chłopakami. Ale jak coś potrzeba będę pod telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dobrze, nie dobrze. Miałem w przyszłym tygodniu wpaść na serwis powiązany z przejażdżką z lapkiem na kolanach, a tu nici, nawet nie będę dzwonić. Chyba, że w tę środę by się dało, to może został bym do spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie, intryguje mnie tylko temat oświetlenia,

Są latarnie, jest wystarczająco jasno. A miejscówka jest spokojna i nikt nas nie bedzie niepokoił tak jak miało to miejsce na podziemnym na 3Stawach. Edytka od Ricardo miała kontrolę i nie wiem czy nawet mandat się nie trafił wtedy.

 

 

 

Mieszkam konkretnie w Chorzowie.Na uroczysko mam jakieś 2 km.

Ja w linii prostej też mam ze 2 km. Mieszkam przy Amelungu w Chorzowie. :)

 

 

 

Jadę na 5 dni w góry (poniedziałek - piątek) z Małżonką i moimi Chłopakami. Ale jak coś potrzeba będę pod telefonem.

Paweł, urlop rzecz święta !!! Odpoczywaj, temat ogarniemy jak wrócisz do pracy bo to nic pilnego. :)

 

Jak są chęci to na początku lutego ogarniemy kolejnego spota ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam pytanko Panowie, czy nie znacie może jakiegoś spokojnego miejsca gdzie byłaby możliwość poślizgania samochodem? Mam na myśli jakiś plac lub kilka uliczek gdzie można by trochę się "pokręcić" albo pojeździć "bokami" :)

U mnie na wiosce i okolicy jest kilka dróg nieuczęszczanych przez pługi ;) a teren w okolo lotniska również spokojne uliczki i brak aut. Oczywiście są 2 parkingi przy klubach sportowych gdzie można się pokręcić. Ewentualnie wypad na jakieś pole - ale to taki bardziej nielegal ale póki co żadnych problemów z tego powodu nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...