Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

To trzymam oba kciuki :) Chopy jeszcze jedna sprawa a w zasadzie prośba , nie jezdzi ktoś od nas z rejonu Katowic do pracy w okolice Jastrzębia ? Potrzebuje sie tam dostać rano w piątek . Dokładnie do Pawłowic dorzucam sie do paliwa , nie jestem długonogą blondyna ale mogę tez jakos umilić podróż :) oczywiście żeby zaras nie było, chodzi mi o to ze jakies kawały mogę opowiadać albo dyskutować na tematy życiowo- społeczno -polityczne , śpiewać nie bede :) ale tak na poważnie gdyby ktoś cos ... To bede bardzo wdzięczny :)

Dobra mam juz transport prośba nieaktualna pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na kielce sobie jedzcie do waszki na tjs. Polowe ceny a jazdy 6 godzin non stop.

Wszystko prawda, ale poza treningiem przydaje się też element rywalizacji na czas bo to sprawdzian umiejętności w bojowych warunkach. :)

 

 

 

ale na Kielce zapisuje sie lada dzień , co prawda wizja jazdy bez Ciebie na prawym pachnie mi ostatnim miejscem lub dzwonem ale bede sie starał :) a gdybys jednak nie brał swojej czarnej drapieżnej piękności to zapraszam :)

Hehe, trza ogarnąć dalekie numery startowe i będę się dosiadał na prawy :biglol: Plan jest taki, że jadę swoją, ale jakby się coś zesrało to mogę jechać na prawym u Ciebie. Może wspólnymi siłami ogarniemy połowę stawki. :)

 

Chłopaki to ja się też do Kielc przejadę :) Jak będę mieć luz na prawym to chętnie kogoś przygarnę. Vojtq?

 

 

BTW ktoś rzucił, że jest jakiś cynk co do Plejad tegorocznych???

Edytowane przez semperit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na kielce sobie jedzcie do waszki na tjs. Polowe ceny a jazdy 6 godzin non stop.

Wszystko prawda, ale poza treningiem przydaje się też element rywalizacji na czas bo to sprawdzian umiejętności w bojowych warunkach. :)

 

 

 

ale na Kielce zapisuje sie lada dzień , co prawda wizja jazdy bez Ciebie na prawym pachnie mi ostatnim miejscem lub dzwonem ale bede sie starał :) a gdybys jednak nie brał swojej czarnej drapieżnej piękności to zapraszam :)

Hehe, trza ogarnąć dalekie numery startowe i będę się dosiadał na prawy :biglol: Plan jest taki, że jadę swoją, ale jakby się coś zesrało to mogę jechać na prawym u Ciebie. Może wspólnymi siłami ogarniemy połowę stawki. :)

 

Chłopaki to ja się też do Kielc przejadę :) Jak będę mieć luz na prawym to chętnie kogoś przygarnę. Vojtq?

 

 

BTW ktoś rzucił, że jest jakiś cynk co do Plejad tegorocznych???

 

No tak wiadomo gdzie będą  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super semperit , bedzie ekipa od nas pokaźna , ja juz zapisany i głodny sukcesów ;) oczywiście na swoją miarę , pamiętajcie ze jesli bierzecie kogoś na prawy a pilot też chciałby sobie pojeździć to trzeba zapłacić jak za dwa samochody to czekam na ustalenie miejsca zbiórki dla naszego konwoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno się zmieniać? Nie doczytałem tego jednoznacznie...

Panowie, szukam wiedzy technicznej: na załączonej foto zaznaczony jest czujnik ciśnienia atmosferycznego ( silnik EJ251 w Impreza GD RS z USA) Czy ktoś wie co to za prostokątne rzeczy za nim? Jeden widoczny z tyłu po prawej , a drugi taki mały prostopadłościanik dokładnie za nim na tej samej "poprzeczce" wisi tylko po drugiej stronie

??

 


 

 


 

 

BTW ktoś rzucił, że jest jakiś cynk co do Plejad tegorocznych???

 

No tak wiadomo gdzie będą  ;)

? Mirku, możesz określić krainę geograficzną?

post-14348-0-23107400-1486223218.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno się zmieniać? Nie doczytałem tego jednoznacznie...

 

Panowie, szukam wiedzy technicznej: na załączonej foto zaznaczony jest czujnik ciśnienia atmosferycznego ( silnik EJ251 w Impreza GD RS z USA) Czy ktoś wie co to za prostokątne rzeczy za nim? Jeden widoczny z tyłu po prawej , a drugi taki mały prostopadłościanik dokładnie za nim na tej samej "poprzeczce" wisi tylko po drugiej stronie

??

 

 

 

 

 

BTW ktoś rzucił, że jest jakiś cynk co do Plejad tegorocznych???

 

No tak wiadomo gdzie będą  ;)

? Mirku, możesz określić krainę geograficzną?

W nazwie jest A :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ty jeden ;D Ja też zawsze leśną jadę jak dziadek :)

No to w takim razie liczę na podpowiedź gdzie są najbardziej zdradliwe momenty. :D Ty przynajmniej jechałeś. :P Ja jechałem las tylko na prawym jeszcze po starej nawierzchni.

 

 

 

A jest szansa żeby się z Kimś zabrać jako bagaż :question:

Możesz ciś ze mną. :) Tylko licz się z tym, że wyjazd koło 4-5 rano i powrót pewnie na 19. :) Garnek na łeb masz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aaaa...Jak wodA , której w tej krainie pod dostatkiem...

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jest A i P ;)
Wow, ale szarady...To trzy takie regiony mi pasują

 

Panowie to jakieś spotkanie ekipy w Siewierzu?

 

WueM -Super, się bardzo cieszę :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez semperit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie liczę na podpowiedź gdzie są najbardziej zdradliwe momenty. :D Ty przynajmniej jechałeś. :P

Zdradliwy jest ten odcinek prawo lewo z bardzo duzym spadem. Ja sie nie moge tam przelamac bo dupa ucieka mocno :) a poza tym poprostu jest szybko i to jest zdradliwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A jest szansa żeby się z Kimś zabrać jako bagaż :question:

Możesz ciś ze mną. :) Tylko licz się z tym, że wyjazd koło 4-5 rano i powrót pewnie na 19. :) Garnek na łeb masz ? :)

 

Dzięki wielkie Tomku. Garnek mam swój więc nie ma problemu :biglol: .

Dam jeszcze znać na 100%, bo niestety pracuje w zwariowanej firmie w której wszystko może się zdarzyć, (pomimo tego że zapewniają mnie... spoko jedź :rolleyes: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy tak z innej beczki , mój znajomy , postanowił zrealizować marzenie młodości, i kupic Garbuska ,takiego z lat 60 nigdy w tym nie siedziałem a przyszedł po poradę, jak kupować? Na co uwagę zwracać? Gdzie tego szukać , budżet jest spory bo ok 35-40 tys czy ktoś od nas ma jakies doświadczenia? Nie odradzajcie kupna bo to bezcelowe kupi i tak :)

Szukałem u nas na forum ale jakos nie ma nic konkretnego a w necie chaos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja by proponował dotrzeć do klubowiczów albo jakiś pasjonatów. Zazwyczaj mają w mały palcu kontakty ,wiedzą kto sprzedaje itp. Tak jak my zresztą tylko inna marka :P

 

choć u nas chyba bedzie bieda z tym rocznikiem, radze sie nastawić na sciaganie z niemcowni... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy samochód. 1972r, model 1302S, 1600ccm, McPhersony, ham. tarczowe, czyli garbusowy wypas. Na co zwracać uwagę? hmmmmm....., na korozję. Bez korozji raczej nic nie znajdzie. Blacha jest do zrobienia, gorzej z ramą. Reszta jest do zrobienia tym bardziej. W tym aucie nie ma czegoś, czego nie da się tanio zrobić. Banalnie prosta konstrukcja, części nadal dostępne

Mój Garbus był interesem życia. Po kapitalce (silnik, blacharka, zmiana koloru, wnętrze) którą robiłem w większości sam (oprócz spawania) sprzedałem go z zyskiem 1000%! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, a orientujecie sie może czy silnik w Garbusku i w tym sławnym ogórku T1 chyba, to ta sama konstrukcja? A macie dostęp może do czegoś w rodzaju gamy modelowej ? Tak jak my mamy rozpisane co w jakim modelu i wersji, cos takiego odnośnie modeli Garbuska , powiem Wam , ze tak pomagam mu szukać i ilość przeróbek w tych autach jest ogromna , trudno sie połapać w tym jak wyglądał bazowy model w danym roku. Ale chyba tak jak pisze Matiz bez rejestracji na forum Waga i porad klubowiczów chyba sie nie obejdzie , dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...