Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie ma w niedziele

 

 

Ja się dostosuje co do soboty choć do końca i mnie niestety nie pasuje w pełni... By spędzić tam więcej niż godzinę

 

W niedziele nie ma mnie cały dzień...

Wiec jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają być 3 osoby to troszke dla mnie lipa lecieć tyle km ale poczekam aż reszta się wypowie.

 

Pytanie.

Jak nazywa się lub jaki to rodzaj śruby trzymającej wlot na masce w przed lifcie ?

Gdzie to kupić ?

Edytowane przez Misiek1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Towarzysze jako iż władacie wielka wiedzą na wiele tematów mam do Was pytanie :). Ostatnio przekonałem się, że jednak zwykłe opony letnie nie dają rady w niektórych warunkach :(. Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami na temat opon AT. Zastanawiałem się nad jakąś opcją ekonomiczną żeby nie pchać się w kosmiczne koszty :)

Podam może kilka takich głównych tematów które mnie nurtują :)

1.czy opona AT będzie lepiej wybierać nierówności typu szuter i kamienie? ( bo na serii miałem wrażenie że każdy kamień czuję w zawieszeniu)

2.czy do Forczysława SG XT upchnę oponę 215/65r16 i czy to jest dobry pomysł żeby wsadzić większą oponę niż zalecają skośne oczy?

3.czy faktycznie jest taka tragedia w prowadzeniu na asfalcie jak to piszą na niektórych forach ?

 

Tylko proszę nie linczować mnie za miejsce tego wpisu . To z czystej sympatii :)

Edytowane przez BAJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.czy opona AT będzie lepiej wybierać nierówności typu szuter i kamienie? ( bo na serii miałem wrażenie że każdy kamień czuję w zawieszeniu)

2.czy do Forczysława SG XT upchnę oponę 215/65r16 i czy to jest dobry pomysł żeby wsadzić większą oponę niż zalecają skośne oczy?

3.czy faktycznie jest taka tragedia w prowadzeniu na asfalcie jak to piszą na niektórych forach ?

1. Nie zauważyłem tego ani na drogowych, ani na AT

2. 216/65/16 wejdzie. Dobry pomysł, dopóki nie ociera

3. Nie. Na mokrym asfalcie trzeba uważać, poza tym nie gorzej od drogowych (chyba, że w przypadku mocno entuzjastycznej jazdy - ale tego nie sprawdzałem)

 

Warto też wspomnieć, że AT nie toczą się tak głośno jak niektórzy twierdzą - wulkanizator mnie ostrzegał, że będę musiał jeździć z zatyczkami, a okazuje się że są prawie wcale nie głośniejsze od drogowych - w ogóle tego nie zauważam. (porównuję drogowe Yokohamy Geolandar do General Grabber AT2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Nie zauważyłem tego ani na drogowych, ani na AT 2. 216/65/16 wejdzie. Dobry pomysł, dopóki nie ociera

Właśnie głównie chodzi mi o pokonywanie dróg słabej jakości albo szutrowych i miałem nadzieję, że opona z większym bieżnikiem będzie bardziej pochłaniać takie problemy :). A z tymi otarciami to najgorzej wygląda tył bo teraz już przy załadowanym samochodzie opona chowa się w nadkole ( podczas np skośnych podjazdów ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam geolandary AT-S i jeździ mi się bardzo dobrze. Moje opony nawet widziałeś kiedyś jak byliśmy na hołdach pojeździć. Nie hałasują jak to wszyscy mówią. A najlepsza zaletą to ilość mięsa na oponie - 1 cm bieżnika i nie ma szans żebym to z czoła przebił tak łatwo , jak np oponę typowo na asfalt. Trwaloscia też na pewno przewyższa zwykle opony na asfalt.

Co do jazdy po mokrym nie wiem ponieważ jak jest mokro jeżdżę wolniej a nie na max. Zresztą mój Forek demonem prędkości nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 07.08.2016 roku - w najbliższą niedzielę - o godz. 13.00 w Bielsku-Białej na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej odbędzie się spot JCP.


W planach ognisko, które odbędzie się w Jaworzu. Serdecznie zapraszam  :) Mamy okazję się spotkać w grupie Subaru.


Nie wiem czy ktoś zauważył ale Spoty na Podbeskidziu już całkowicie poszły w niepamięć więc może grupa Silesian nas odwiedzi :) 


  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...