Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zbieram w sobie, żeby się zespociś - ciągnie mnie zwłaszcza na Moon'a - ale pierońskie mam obawy, że zepsuję coś czego nie chcę zepsuć :) Ostatnio po przeleceniu kilku kilometrów szutrową drogą pękłem wahacz, więc strach się bać co zrobię na dziurawych hałdach.

Tomek kup sobie wiec drugiego forka do takich zabaw :D

 

A na pewno wpadnij z dzieciakami na spota...Dawno was nie było :D

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbieram w sobie, żeby się zespociś - ciągnie mnie zwłaszcza na Moon'a - ale pierońskie mam obawy, że zepsuję coś czego nie chcę zepsuć :) Ostatnio po przeleceniu kilku kilometrów szutrową drogą pękłem wahacz, więc strach się bać co zrobię na dziurawych hałdach.

Nic się nie obawiaj, wahacz pewnie miał pękł bo coś już wcześniej mu zaszkodziło. Na Offensywach jest rodzinnie, a i z odrobiną adrenaliny która pokazuje nieodkryte oblicza naszej marki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Na Offensywach jest rodzinnie, a i z odrobiną adrenaliny która pokazuje nieodkryte oblicza naszej marki :)

Mie się np. odkryło, widziane dotąd jedynie przez Japończyków 18 lat temu ago, oblicze wnętrza rury wydechowej. :P

Edytowane przez suberet
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Na Offensywach jest rodzinnie, a i z odrobiną adrenaliny która pokazuje nieodkryte oblicza naszej marki :)

Mie się np. odkryło, widziane dotąd jedynie przez Japończyków 18 lat temu ago, oblicze wnętrza rury wydechowej. :P

 

Adam, takie rzeczy na miejscu można podrutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Panie i Panowie. 30 lipca o której ? :D

Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskim Zlocie Samochodów Subaru Impreza.

Program zajęc będzie w pełni oparty na treningach i próbach sprawnościowych z pomiarem czasu przy użyciu fotokomórki.

Program zlotu:

Godz. 08:30 – 09:40 - rejestracja uczestników.

Godz. 09:40 – 10:00 - oficjalne powitanie uczestników, omówienie zasad bezpieczeństwa na torze,

Godz. 10:00 – 13:00 -  zapoznanie, jazdy treningowe,

Godz. 13:00 – 13:50 – przerwa,

Godz. 13:50 -  14:00 -  zdjęcie grupowe,

Godz. 14:00 – 16:30 – próba sportowa z użyciem fotokomórki,

Godz. 16:30 – 17:00 – wręczenie pucharów, podsumowanie zlotu,

Godz. 17:00 - przewidywane zakończenie zlotu.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

1. Do klasyfikacji generalnej liczą się wszystkie czasy poszczególnych przejazdów.

2. Oprócz klasyfikacji generalnej wyłonimy zwycięzców z trzech klas: Outlaw, Turbo, samochody wolnossące.

3. Dopuszczamy opony zarówno sportowe jak i z homologacją drogową.

4. Zabronione jest używanie koców grzewczych oraz rolek.

5. Obowiązkowe jest korzystanie z kasków. Istnieje możliwość wypożyczenia kasku na cały dzień trwania imprezy po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym. Koszt 20zł.

6. Możliwa jest jazda z pilotem (który również musi posiadać kask).

7. Próba sportowa składa się z zarówno z otwartego toru jak i z pętli leśnej.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym, że chciałem z narzeczoną pojeździć po raz pierwszy po wyrazowie nową zabawką, a wjazd jednym samochodem kosztuje tyle co wjazd 10 samochodów postanowiłem zebrać ekipę, a przy okazji zaliczyć pierwszy forumowy spot i pooglądać forumowe Subaraki :) Czy są jacyś chętni na taki wypad? Myślałem też o jakimś grillu, ale nie wiem czy takie coś się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym, że chciałem z narzeczoną pojeździć po raz pierwszy po wyrazowie nową zabawką, a wjazd jednym samochodem kosztuje tyle co wjazd 10 samochodów postanowiłem zebrać ekipę, a przy okazji zaliczyć pierwszy forumowy spot i pooglądać forumowe Subaraki :) Czy są jacyś chętni na taki wypad? Myślałem też o jakimś grillu, ale nie wiem czy takie coś się uda :)

Ok jestem chętny na spota.Podaj jakieś szczegóły tzn.termin,cena i takie tam inne mniej lub więcej ważne rzeczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby uzbierało się 10 samochodów to cena wyniesie 60zł w tygodniu, w weekend 100zł. Termin powinniśmy razem ustalić, bo wiadomo, nie każdemu pasuje dany dzień, no i wyrazów też czasami jest wynajmowany, podstawowe pytanie czy będzie wam pasowało w tygodniu czy koniecznie weekend :)

No to póki co mamy:

1.Mly96

2.MM555

3.virek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można tam poszaleć po pagórkach bo teren tam jest prywatny :D

 

Wyrazów super sprawa...chętnie wpadne jako widz :P

 

A co do 30tego to wstyd się przyznać ale cienko widzę...brat ma urodziny :(

 

 

Edytkowane....słownik nie wyłapał a tel.nie zauwazyl :P

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby uzbierało się 10 samochodów to cena wyniesie 60zł w tygodniu, w weekend 100zł. Termin powinniśmy razem ustalić, bo wiadomo, nie każdemu pasuje dany dzień, no i wyrazów też czasami jest wynajmowany, podstawowe pytanie czy będzie wam pasowało w tygodniu czy koniecznie weekend :)

No to póki co mamy:

1.Mly96

2.MM555-weekend

3.virek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...