Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie mam zastrzeżeń do pracy 4T nigdy nie zawiedli ale też podpisuję się pod tym co napisałeś. Paulus z tego co wyczytałem tutaj ogarnia pięknie wiele Waszych autek, jednak nie znamy się więc tak trochę mi głupio bo nie wiem ,czy w czasie wolnym się tym zajmuje czy to jego praca, przepraszam Paulus ze tak tu o Tobie w trzeciej osobie piszę

Aleście się Chopy rozgodali, aż mnie uszy pieką :biglol: :biglol:

Cherusek1 wal na PW, na pewno będziemy w stanie pomóc. Ja się nie wtrącałem, bo mówiłeś, że auto serwisujesz auto u Marasa. Z 4T też mam dobre układy i im także nie zamierzam "robić pod górkę".

Chlopaki, chyba będę myślał o jakimś wyposażeniu ogrodowym :D . Widzieliście jakieś promocje na meble ogrodowe w castoramie albo innym obi ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulek....ja se stołeczek przywieze se sobą jak już do Ciebie zawitam...bo na pewno spędzę tam "trochę" czasu :-P 


Nic jeszcze Ryśku nie kupilem...sobota bedzie znaczaca...bede wiedzial co mam i na czym stoje :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dziekuje...zeby nie zapeszac...ale jak sie uda to do Paulusa przyjade montowac tylna wycieraczke i zegary...to tak wstepnie bo zakupy planuje wieksze...na raz ;-) 

 

Takze zobaczymy w sobote co uda sie osiagnac :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie chca nic godać ,ale jak jakies stare chopy od 10 stron tematu godocie o tym jak pojedziecie/byliście na serwisie. :P

 

co to forum Alfy? B)

 

hahahah nooo akurat kolega od Alfy sam niedawno mówił, że dawno u Pawła nie był ;) a tu co niektórzy dziennie "kartę podbijają"  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a'propos:

 

 

alfy nawet jak sie psują to z gracją i pieknem :biglol:

 

kurde wychodze na wroga alf, nic z tych rzeczy, poza paroma wyjatkami (wszystkie z lat 60 i 70 ubiegłego wieku :rolleyes: ) są mi obojetne. Za to strasznie mnie bawi jak ostatnio nasiliło sie nasmiewanie z ich "legendy" :D

 

(z tego co widze u mnie na warsztacie to najwiecej jest francuzów z naciskiem na "Rene" :P )

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było ciekawe zobaczyć jak wuem zbiera kawiorowe dodatki do włocha...

ITALY DOMESTIC MARKIET :P

 

btw. mijała mnie ostatnio panda 100hp. ładne to nawet :o takie szerokie, tuningowałbym, jeździł tanio bym i naprawiał pewnie też tanio i pewnie często :unsure:

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście się Chopy rozgodali, aż mnie uszy pieką :biglol: :biglol:

No Paweł to Ci się robi Mega kumulacja :D

 

I faktycznie chłopy trajkoczą jak Kumoszki z Limoge :biglol:

 

Wojtek buduje napięcie wokół naszej sobotniej wycieczki jak Hitch :)Jak się już Panowie tak zazbroicie we wszystkie wzmocnienia i rozpórki to jeszcze potem se dokupcie koników co te kilogramy powiozą :OO:

 

Matiz  - raczej masz  zawora, poczytaj: EGR

 

EGR2.jpg

 

Paweł potwierdzi ??

 

WueM jak pozytywnie zaliczymy sobotę to jedziemy na to żarcie z Hiroshimy, co Ty na to? :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No właśnie nie mam zastrzeżeń do pracy 4T nigdy nie zawiedli ale też podpisuję się pod tym co napisałeś. Paulus z tego co wyczytałem tutaj ogarnia pięknie wiele Waszych autek, jednak nie znamy się więc tak trochę mi głupio bo nie wiem ,czy w czasie wolnym się tym zajmuje czy to jego praca, przepraszam Paulus ze tak tu o Tobie w trzeciej osobie piszę

 

Aleście się Chopy rozgodali, aż mnie uszy pieką :biglol: :biglol:

Cherusek1 wal na PW, na pewno będziemy w stanie pomóc. Ja się nie wtrącałem, bo mówiłeś, że auto serwisujesz auto u Marasa. Z 4T też mam dobre układy i im także nie zamierzam "robić pod górkę".

Chlopaki, chyba będę myślał o jakimś wyposażeniu ogrodowym :D . Widzieliście jakieś promocje na meble ogrodowe w castoramie albo innym obi ? :lol:

Dzięki Paulus na pewno się odezwę, w ogóle wszystkim dziękuję ,bardzo familijnie tu u Was (Nas) namiary już mam ,jak tylko ogarnę się trochę zawodowo to zaras dzwonię, u Marasa to tylko przekładka w planie, a tak to na co dzień 4T , powiedzcie mi jeszcze tak z innej beczki czy kierowcy nowszych subaraczków nie pozdrawiają się? Stare subaru czy sportowe wersje to kierowcy machają ale z pozostałych to słabo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semperitku....jak klepniemy pozytywnie dill...to jak najbardziej...a nadzieje mam spore...choć Łukasz mi dziś pisał, że nie wiadomo co z tym szlarzem...o fcuk :-(

 

Ricardo...innym razem spocimy sie u Paulusa :-D

 

Co do pozdrawiania to i tak nie jest źle...oplowcy np.w ogóle sie nie pozdrawiają a alfiści popijaja kawe codzien w serwisie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Wuem bierzesz Motula?

Matiz ogólnie z ASO Mikołów jesteś zadowolony czy byś odradzał serwisowanie tam auta?

Jeżeli chciałbym serwisować mocno przerobioną Imprezę to ASO w Mikołowie da radę ogarnąć temat czy lepiej jechać do 4T?

Jak wygląda jakość serwisu w 4T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...