Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

No rzeczywiście całkiem fajnie to wyszło z tym "endżin startem"

Co do zapisów to sam nie wiem co się teraz dzieje, jest po prostu jakaś masakra, ludziska dzwonią na potęgę i wszyscy chcą "na już". Zapewne to kwestia zbliżających się wyjazdów wakacyjnych. Spoko, powinno si wyluzować w okolicach sierpnia, wówczas nie będzie problemów z terminami.

Wuem, miejsca siedzące są, nawet stół gdzieś tam jest, tylko nikt się nie dopominał :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee...spoko...ja km robie piechotką codzien w pracy sporo...wiec te kilka.metrow u Ciebie mi nie przeszkadzało :-P

Na chwilę obecną nie mam niczego w planie co chciałbym Tobie Paweł zlecic...no.w sumie jest jedna rzecz....jak w sobotr kupie zegary to bede potrzebował pomocy w "pewnej sprawie z kostkami"...szczegoly podam jak juz bedzie tsk daleko...bo same zegary pasuja...ale kostki od temp.i paliwa sa odworotnie...i niestety chyba jedna z nich conajmniej trzeba...przedluzyć by zamienic je miejscami :-D

 

Licze ze nabede zegary w sobote...łącznie z.jeszcze jedna drobna rzecza do.podłączenia...na.pewno.sie.zgłosze....na juz :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takjest, przedwakacyjna masakra warsztatowa, znana zmora serwisów, rok temu na termin zrobienia łoplowi rozdządu czekałem 1,5tyg, tak po "starej znajomosci".

 

u mnie na szczęście tylko ta 'słaba' klima i na początek lipca piasta PP, choć sam nie wiem, jakoś bardzo nie dokucza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucu, my jedziemy już we wtorek, więc będziemy tam na tyle wcześnie że będzie dosyć czasu na miejscu żeby zaplanować co gdzie i jak. Dlaczego tak wcześnie? Bo fajnie na spokojnie obczaić sobie strefę serwisowa jak jeszcze nie ma aż takiego tabunu ludzi, po za tym obowiązkowo jak dla mnie w czwartek odcinek testowy (paradoksalnie to chyba najlepsza rzecz w całym rajdzie). Później na OS-ach co? Pewnie będziemy chcieli zaliczyć miejscówkę na jakiejś hopie, wiadomo że SS na Mikołajki arena (ale to będzie kilka razy), a reszta to będzie improwizacja ;-) zależy co kto lubi ;-)

 

 

Paulus, powiadasz że w sierpniu powinno byc nieco luźnej? Spoko to już mam plan haha...

W lipcu dam Ci spokój, bo mój budżet musi się chociaż odrobinę zregenerować :-P

Edytowane przez solber_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Rajdu Polski.

Zawsze warto poświęcić jeden, dodatkowy dzień na objechanie OeSów i znalezienie ciekawszych (mniej obleganych) miejsce niż wyznaczone punkty widokowe.

Na chwilę obecną mapki rajdu znalazłem na stronie Autoklubu, organizator jeszcze nie zamieścił licząc na większy popyt karnetów. My w tym roku zrezygnowaliśmy z noclegu w Mikołajkach ze względu na oddalenie OeSów i tłumy w stolicy rajdów ;) Jest chyba nawet jeszcze miejsce w "Domku na górce"Zawady Oleckie

Co, kto lubi ale tor w Mikołajkach mnie nie rozwala, jedynie odcinek testowy czy Baranowo.

 

Na Forum Autoklunu jest wątek poświęcony zbliżającej się imprezie

Gdzie można znaleźć ciekawe informacje.

Jak już na miejscu obejrzę trasy to zamieszczę tu info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...