Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Mirek, idąc dalej Twoim tokiem myślenia, jak mam świniacz na lusterku to już też outlow :mrgreen:

Wojtek, oj tam, od razu szydercy... to tylko odrobina humoru :P

 

Myślicie że taki "magiczny" pstryczek którym będę mógł włączyć wentylator chłodnicy, niezależnie od widzimisię termostatu, to zbyteczna fanaberia? Mam taki fajny rajdowy z niebieską klapką :lol: i tak sobie myślę, że czemu by go w taki sposób nie wykorzystać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, mieliśmy trzy imprezy lodowe.... do przeniesienia i ustawienia było 50 bloków lodowych, średnia waga bloku to od 70 do 110kg. Jest co dżwigać, a w Sopocie impreza była na pierwszym piętrze, więc czekała nas walka po schodach... jedynie 29 stopni :angry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się tu za spokojnie zrobiło :)

 

Jak panowie z luxfoll zdążą mi szyby okleić to zamelduję się na 3 stawach. Auto będzie wyglądało jak wóz gangsterski, ale komfort podróżujących najważniejszy ;)

 

Hipek jak efekty? masz jakieś foto? Jak nie chciałem, tak chyba będę musiał, bo klima w SH najwyraźniej słabiutka, a że mój też czarnuch... piekarnik na kołach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy nie-ASO to jedyna opcja u nas w regionie co chodzi o naprawy i przeglądy? Mam problem z tylnym dyrem lub osią lub płytką z tułu cholera wie, i paroma sprawami typu wymiana sprzęgła ,pompy wspomagania,i tak się zastanawiam czy gdzieś jeszcze można ze spokojną głową pojechać, może być i drogo ważne żeby nie zepsuli pozdro

Cholera ten słownik mnie doprowadzi do szału chodzi czy nie-ASO to jedyna opcja

Dobra rozumiem nie mogę tu wpisywać nazw firm chyba chodzi mi o warsztat w Katowicach 4 tur....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherusek1 no a Paulus by się nie podjął takich tematów? Nie wiem sam czy takie grubsze sprawy też robi ale czemu by nie, ale jak już coś robi to konkretnie i solidnie - tak słychować na mieście :D Ricardo pewnie zaraz odpowie na to pytanie hehe...

4T... wszystko fajnie ale oni wiecznie czasu nie mają, a jeśli już to i tak za to że odpowiedzą dzień dobry to już by najchętniej skasowali parę stówek - takie mam wrazenie, a to trochę bez sensu jednak chyba co, nie?

 

Co do tematów olejowych. Mam w posiadaniu nie otwartą bańkę 5W40 tyle że Orlen Platinium - przywiezione w zeszłym roku z plejad. Może ktoś by chciał? Oddam prawie darmo. Wiem wiem że to Orlen ale może na dolewki albo coś. No bo kluczowe chyba są parametry tak :-P

Mnie się nie przyda bo będę zalewał do mojego najprawdopodobniej 10W40.

Edytowane przez solber_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam zastrzeżeń do pracy 4T nigdy nie zawiedli ale też podpisuję się pod tym co napisałeś. Paulus z tego co wyczytałem tutaj ogarnia pięknie wiele Waszych autek, jednak nie znamy się więc tak trochę mi głupio bo nie wiem ,czy w czasie wolnym się tym zajmuje czy to jego praca, przepraszam Paulus ze tak tu o Tobie w trzeciej osobie piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ingerować w robote Pawła ale z tego co napisałeś prac jest sporo...na pewno nie na jedno popołudnie...Jeśli wiec sie podejmie...to masz temat z głowy i pewność, że będzie ogarnięte :-D 

 

W końcu Paulek i Swojego Sti składa i tuninguje...wiec co ma nie zrobić :-P 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...