Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

no zazdraszczamy :wrrum:;)

dobrze ze moja stoi po drugiej stronie i nie musze jej widzieć :P

 

cherusek, nie wiem, nigdy sie tym aż tak nie interesowałem ,bo te blaty prawie nie istnieją (jw. mało kto bierze auto, bo koszta transportu są za wielkie, prościej wynając na miejscu)

ale wynika, ze dostaje sie w jp

 

 

Because the Japanese writing system, particularly the kana, is unique to Japan, standard-issue Japanese license plates are considered unacceptable for international travel. If a motorist wishes to take their vehicle abroad with them, the Ministry of Transport will issue them with a plate with the hiragana and kanji scripts replaced by Roman letters. The hiragana prefix is replaced by a Kunrei-shiki romanization of that character. The kanji prefecture/office code is replaced by a two- or three-letter abbreviation, the first two letters representing the prefecture, the third (if present) representing the office within the prefecture. All the numerical portions of the plate remain the same.

Using the example given above, the plate (足立500き21-41) would then read TKA 500 KI 21-41 (TKA for Tokyo Adachi).

 

z drugiej strony Deutsche są bardziej cywilizowani, całkiem mozliwe że mają kogoś w urzędzie kto to przetłumaczył

 

w sumie dobre zagadanienie, chyba spytam Alexiego z Noriyaro jak to wygląda :huh:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak to nie duzo potrzeba do szczescia :thumbup: Wojtek jest wszystko przed nami czyli modzic,modzic :P gratulacje dla nabywcy i sprzedajacego,Mirek my jakies mamy pojecie o omijaniu grzadek :biglol: dzisiaj bylem u Paulusa i chcialem mu goraco podziekowac za kawal dobrej roboty czyli zalozona kiera OMP z maba MOMO :yahoo: musze sie teraz nauczyc taka mala popylac ,jutro dalszy czas odwiedzin w klinice i modzimy dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kiery... muszę dać do obszycia swoją, a tego nie robią od ręki ;) macie pomysły czy się da lub ewentualnie jaką- wkręcić w to miejsce na te parę dni, żeby auta nie uziemiać? :D

 

chętnie cuś pożyczę o ile jest P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jakąkolwiek dedykowaną subarce :)

Powinna pasować na wieloklin.....Poduszki tylko nie będzie :P

 

Ricardo...Gratki modów...Ja teraz szukam końcowego co by uwolnić bulgot :yahoo:

Bo na razie go nie ma zbyt wiele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek dzięki za info :D pozostaje poszukać kogoś kto mógłby cuś takiego użyczyć na parę dni, ktoś coś?

 

Jacek no coty, ona się świeci jak psu....... to raz, dwa- przez to się ślizga (już parę razy mi się dosyć głupio 'wymsknęła'), trzy- na słońcu normalnie patelnia, skórka perforowana tak szybko się nie nagrzeje.

No jakoś tak... yhm nie wiem, ona mnie jakoś estetycznie razi (żeby nie użyć słowa "brzydzi"), postanowione, kiera i gałka biegów do wymiany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Ricardo wozi w bagazniku seryjną...i ma obecnie na handelek Momo...Może będzie rad użyczyć Tobie choć jedną...

Taka moja luźna sugestia....wydaje mi się, ze powinna pasować...na zastępstwo będzie ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to się zamelduję jak będę umówiony z panem od kierownicy... znajomy mi kogos polecil, co to szyje prawie jak fabryka :)

 

Jacek pół Polski jechać żeby kierownicę obszywać? ;)

no chyba że chcesz fotele robić, to już inna bajka i inne koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM555 - Kubica też jedzie :lol: no i żecz jasna my również, po za tym z tego co wiem Pablito z ekipą też.

 

Ricardo - musze to obczaić u Ciebie, bo planuję dokłądnie taki sam zestaw (kiera OMP+naba MOMO :D ), wiem wiem powiecie gość ma jeden dzień subarkę i już coś wymyśla, ale co ja poradzę  :rolleyes: chociaż biorę to na spokojnie i mody z seri "taki mam kaprys" zostawiam na nieco później.  Póki co, została umówiona wizyta w -jak to zostało sympatycznie nazwane- w Klinice dr Paulusa, ale na pierwszy ogień idą bardziej praktyczne działania, jak: dodanie opcji alternatywnego błękitnego paliwa LPG :P, uszczelki pokryw zaworów, nowa chłodnica klimy (w końcu lato idzie, fajnie jak by działała xd ), swierzy olej no i... jednak chociaż jeden gadzecik na liście też się znalazł pt. turbo timer B)

 

Jeszcze jedno -Rocardo i WueM- jak Wy tam siedzicie średno co drugi dzień, to ja już wiem czemu, dla mnie pierwszy wolny termin trafił się dopiero na 25.06. haha... :biglol:  :biglol: :biglol:  Nie no żarcik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaleeeee,że niby co ja i gdzie ?

Byłem u Paulusa w pon...i na razie nie ma w planie kolejnej wizyty :-P

Reszte wydechu pospawa mi już tłumikarz....taka przynajmniej mam nadzieje :-D

 

Adam ja takze mam swoje priorytety...i na razie 3mam sie tego...wydech zrobie do konca i bede szukal dalej gratow :-D

 

P.S...licze na ten stolik a przynajmniej krzesla..ostatnio kilka godzin tam spedzonych...przyda sie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...