Skocz do zawartości

EVO X - rywal czy alternatywa?


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 715
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i stało się, będzie produkowany Lancer hatchback. Ciekawe czy ktoś jeszcze kupi nową Imprezę: http://minds-farm.blogspot.com/2007/06/ ... tback.html

 

Obrazek

 

tylko NIESTETY nie bedzie on wygladal jak ten na zdjeciach... byly juz gdzies zdjecia, jak ma wygladac "produkcyjny" model i niestety roznica (na minus :mrgreen: ) jest KOLOSALNA :lol:

 

 

p.s. a nowe Imprezy jednak ktos kupuje... :roll:

widze ich dosc sporo u siebie w miescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wychodzi 3 do 1 dla Mitsu, a tą jedyną Imprezą jechała kobieta...

u nas jest dokladnie naodwrot... nowych Imprez, inaczej niz Lancerow, jest juz calkiem sporo (tych n/a), ale absolutna wiekszosc jest prowadzona przez... kobiety :cool: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie po jezdzie testowej X z SST, cofam to co mówiłem skrzynia zmienia biegi bardzo szybko nie ma laga ani przy redukcji ani przy zmianie biegów do góry!!

Nie jest to juz taki hardcore ale moim zdaniem cyt: ze układ kierowniczy przypomina Subaru jest błedny bo nie jest to taki układ jak w 9 ale napewno jest lepszy niz w STI.

Auto zdecydowanie bardziej cywilne ale Mitsubishi bedzie sprzedawać RS bez zbednych rzeczy i to bedzie idealna opcja!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie po jezdzie testowej X z SST, cofam to co mówiłem skrzynia zmienia biegi bardzo szybko nie ma laga ani przy redukcji ani przy zmianie biegów do góry!!

Nie jest to juz taki hardcore ale moim zdaniem cyt: ze układ kierowniczy przypomina Subaru jest błedny bo nie jest to taki układ jak w 9 ale napewno jest lepszy niz w STI.

Auto zdecydowanie bardziej cywilne ale Mitsubishi bedzie sprzedawać RS bez zbednych rzeczy i to bedzie idealna opcja!!

 

i do tego bedzie wersja RS dostepna w Polsce za ok. 114 000, zł brutto. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś jak brzmi ?

 

 

tak, wiele razy :wink: , dzisiaj na ALcie zwroce szczegolna uwage na brzmienie EVO :wink:

 

 

Ewentualnie jeżdziłeś ?

 

nie mam w zwyczaju upalac pozyczonymi samochodami, szczegolnie pokroju EVO, co nie zmiena faktu ze chetnie bym sie przejechal aby moc Ci przyznac racje lub pozostac przy swoim zdaniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wiele razy :wink: , dzisiaj na ALcie zwroce szczegolna uwage na brzmienie EVO :wink:

 

Ale mi o X chodziło :mrgreen: Ale fakt faktem, seryjne evo dźwięk ma byle jaki :mrgreen:

nie mam w zwyczaju upalac pozyczonymi samochodami, szczegolnie pokroju EVO, co nie zmiena faktu ze chetnie bym sie przejechal aby moc Ci przyznac racje lub pozostac przy swoim zdaniu :mrgreen:

Tu też mi o X chodziło :razz: Zapisz sie na jazdę testową evo X, wyrazisz swoją opinie, a Foreks jak dostanie białą, ciemną stronę mocy chętnie Cie przewiezie :D Już chyba nawet zapisy robi :D

 

[ Dodano: Nie Cze 15, 2008 10:36 am ]

carfit napisał/a:

RS dostepna w Polsce za ok. 114 000, zł brutto. :roll:

 

 

mi sie ta wizja podoba :D

 

Mi też :) Aczkolwiek jest to wersja którą kupuję sie bez gwarancji, z minimalnym wyposażeniem z kiepskimi fotelami itp itd ... a wszystko po to by nowy posiadacz, zamiast wydawac 158 tys, całą różnice pomiędzy wersjami przeznaczył na zwiększenie mocy itp itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też interesuje w przyszłości RS jako drugie auto w rodzinie (obok mojej Ósemki), bo jak na razie z żonką nie widzimy dla siebie innego auta niż Evo :twisted: Różnicę w cenie przeznaczy się właśnie na sensowny upgrade mocy, hampli i zawiasu zamiast wydawać go na wielofunkcyjną kierownicę, 10 pokręteł nawiewów i klimatyzacji, ESP czy zestaw audio-video-DVD-Navi :wink:

 

Aha, i mam nadzieję, że RS będzie miał normalny carbonowy spojler :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też interesuje w przyszłości RS jako drugie auto w rodzinie (obok mojej Ósemki), bo jak na razie z żonką nie widzimy dla siebie innego auta niż Evo Różnicę w cenie przeznaczy się właśnie na sensowny upgrade mocy, hampli i zawiasu zamiast wydawać go na wielofunkcyjną kierownicę, 10 pokręteł nawiewów i klimatyzacji, ESP czy zestaw audio-video-DVD-Navi

Ta wersja sluzy praktycznie do przeróbki na gr.N i nie nadaje sie do codziennej jazdy , wiec jezeli kogos stac na auto wylacznie do sob.-niedz. zabawy to ok. Z własnego doswiadczenia wiem , ze po chwilowym zachwycie , przestajemy widziec sens trzymania w garazu czegos dosc kosztownego , tracacego wartosc i nie nadajacego sie do normalnego wykorzystania .

Moze taniej dogadac sie z jakas wypozyczalnia na sob.-nied. zabawy zapłacic i jak pasuje to zaklepac nastepny termin.....Inna sprawa , ze moze niepotrzebnie o tym mowie .bo...".bogatemu wszystko wolno.".. :razz:

AK

ps.takie wersje Evo i Imprezy byly zawsze w sprzedazy ale klienci to głównie firmy przygotowujace auta do sportu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja sluzy praktycznie do przeróbki na gr.N i nie nadaje sie do codziennej jazdy , wiec jezeli kogos stac na auto wylacznie do sob.-niedz. zabawy to ok. Z własnego doswiadczenia wiem , ze po chwilowym zachwycie , przestajemy widziec sens trzymania w garazu czegos dosc kosztownego , tracacego wartosc i nie nadajacego sie do normalnego wykorzystania .

Moze taniej dogadac sie z jakas wypozyczalnia na sob.-nied. zabawy zapłacic i jak pasuje to zaklepac nastepny termin.....Inna sprawa , ze moze niepotrzebnie o tym mowie .bo...".bogatemu wszystko wolno.".. :razz:

AK

.

 

Teoretycznie masz rację, ale... Nie ma takiej możliwości, żebyś kogokolwiek przekonał. To tak, jak by Ciebie wiele lat temu przekonywać, że szybka jazda jest niebezpieczna, auta palą wiele paliwa, są drogie.... Tu nie ma mowy o racjonaliźmie. Pasja.... Kto ją zrozumie lepiej, jak Ty? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS jest tańszy od cywila ok. 14-15%. Skąd więc wytrzasnąłeś tą cenę?

 

 

Taką informację, my osobiście (gr1zly & ja), uzyskaliśmy od przedstawiciela MMC Poland.

Jeśli się to potwierdzi, to za różnicę w cenie (45kpln) można będzie włożyć ciekawe graty do RS-a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...