Skocz do zawartości

EVO X - rywal czy alternatywa?


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Gal, mówisz, że mamy ten kłopot na własne życzenie. Być może, weź jednak pod uwagę, że zabawa z "estetami" przestała być śmieszna. Na początku było powiedziane co można, czego nie. Testowanie wytrzymałości moderatora nową zabawą userów? O to chodzi? No bo jeżeli tak - to istotnie wiele się tu zmieniło... Piszesz, że kiedyś by taki wątek nie powstał - a i owszem ale czy aby napewno dlatego, że nie było moderatorów? Pytanie zostawiam otwarte...

Cała ta zabawa z "Estetami";

- "A teraz zamknę"

- "Jak będziecie grzeczni, to otworzę"

- "Otwieram, bo mam dzisiaj taki kaprys",

- "No, no! Zamykam!"

itd., ma jakiś sens?

TO jest paranoja!

To jest paranoja i od dziś nie ma zamykania estetów a jedynie moderacja zdjęć (o ile są nazbyt odważne) i ewentualne uwagi do użytkownika zamieszczającego zdjęcia. To już chyba nie jest paranoja?

Ponieważ wątek w którym Szanowny Admin (Junior) wyraził powyższe, został zamknięty, odpowiadam tu, gdzie napisałem co napisałem.

Czas przeszły, a czas teraźniejszy, to dwie różne sprawy - kiedyś się regulowało, ale zdecydowano, że będzie lepiej regulowane przez wzmożone siły moderatorskie.

No i jest jak jest.

Szanowny Admin (Junior) nadal twierdzi, że brak moderatorów na forum spowodowałby zalew spamu, botów i OT w każdym mozliwym temacie. BTW,

przecież powieneś być zadowolony, po tym jak zostałem moderatorem czy też JAdminem wystosowałeś do mnie listę życzeń - większość postulatów masz spełnioną (szukajka nadal się naprawia, niestety to trwa...) Forum jest szybsze, uporządkowane, w OT w zasadzie nie ma ingerencji moderatorów, techniczny jest zadbany, polskie znaki są wprowadzone, tabela wyczyszczona, botów brak no i oczywiście widać gdzie jest skrzynka wiadomości PW.... Co jeszcze chciałbyś mieć na forum? Bo text na zasadzie "No i jest jak jest" jest, powiedzmy, mało komunikatywny. Wyraża (jak domniemuję) niezdowolenie ale nie mówi co Cię boli, zaproponuj coś, napisz czego oczekujesz - może okazać się, że podobnie jak Twoje poprzednie tezy, okaże się to słuszne i OK i się to wprowadzi, ale do momentu konkretu traktuję to jako "Nie, bo nie".

Rozpisałem się, sorry, ale mię szarpło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 715
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale przynajmniej nowe nie jest heczbekiem :mrgreen:

 

 

Mnie najbardziej zainteresowała cena nowego, tylko 2000-3000 dolarów różnicy :shock: jak to się ma do przewidywanych 220.000 PLN ? a może Evo X będzie jednak kosztować od ok. 160.000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie lancera to wczoraj kupiłem "auto motor i sport" i w środku był dodatek "lancer magazine" gazetka która ma towarzyszyć lancerowi w trakcie wchodzenia na europejski rynek :). Ogólnie to fajna forma promowania auta. A w "AMiS" był jeszcze opis STI :) same ciepłe słowa o właściwościach jezdnych :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo X nie ma już rywala. Będzie szybszy, ładniejszy i będzie budził zainteresowanie gdziekolwiek się pojawi. 4 osoby jadące Evo będą wyglądać na fajnych, poważnych ludzi, a nie jak banda cyganów lecąca Imprezą w kosmos, bo tak ten samochód wygląda, gdy jest załadowany...

 

Alternatywy Imprezy mogą szukać mniej zamożni wybierając mocnego Lacetti i fundując mu nowe zderzaki, żółte felgi i srebrny grill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy będzie szybszy i tak niezawodny jak 9 zobaczymy , szybszy może nie być...

może się okazać ze STi na torze będzie szybszy... w kwietniu pewnie pierwsze porównanie na torze Poznań i czasówka ...

podróże w kosmos to najdroższa półka Voyage y:)

Pzdr

Piotr Kociałkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego co tutaj piszą, to e10 jest wolniejszy od e9...

http://www.motortrend.com/roadtests/sed ... index.html

 

deja vu? :shock: :mrgreen:

 

Ups,stare się okazało szybsze niż nowe :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...