Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wrócić tu do tematu zamiany tłumika końcowego w wolnossącym modelu. Większość wypowiadających się tutaj ma zaturbione silniki, więc mniej więcej wiem, czego można się spodziewać po zmianie. Niestety sam mam model wolnossący, więc czy głośniej po zmianie oznacza 'fajnie głośniej' czy "łeb mi pęka jak to huczy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wrócić tu do tematu zamiany tłumika końcowego w wolnossącym modelu. Większość wypowiadających się tutaj ma zaturbione silniki, więc mniej więcej wiem, czego można się spodziewać po zmianie. Niestety sam mam model wolnossący, więc czy głośniej po zmianie oznacza 'fajnie głośniej' czy "łeb mi pęka jak to huczy"?

 

Napisz do mstar

Robił do wolnegossaka w eltecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inzynier_mamon, będzie, jak zamówisz, lub jak trafisz. Tłumik każdej firmy będzie miał inne brzmienie nawet na tym samym samochodzie. Najlepiej było by przetestować konkretny model. Niektóre tłumiki są dość głośne na niskich obrotach, a z ich przyrostem stają się mało uciążliwe i takie chyba są najfajniejsze: nie dają "popalić" kierowcy w dłuższej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam dwa tylne tłumiki, bo to narazie najprostrze rozwiazanie techniczne zeby na przeglad gwarancyjny zmienic na oryginal. Tłumiki bede mial zrobione na zamowienie u goscia w Piasecznie, robil mi juz wydechy w poprzednich samochodach i motorach. Jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Zobaczymy jaki bedzie glos ( podobno w koncu go ulysze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do mstar

Robił do wolnegossaka w eltecu.

inzynier_mamon, możesz tez podpytać DNL, robił w Legacu

 

A JUŻ NA SERIO:

 

robota w Eltec - genialna,

efekt w wolnym ssaku - taki sobie,

uśmiechy kumpli z forum - bezcenne :)

 

podczas POMu i tak ukrywam się między STI a WRXem i wszyscy myślą, że to ja, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

odświeżę temat :wink:

 

wie ktoś z Was jaką długość ma mniej więcej centerpipe do Forka 2.5 XT MY07 :?: .

 

Przy okazji zamówienia znajomego chcę dołożyć do jego palety back box-a i centerpipe H&S. Mamy wątpliwość czy centerpipe się zmieści gdyż nic nie może wystawać po za obrys palety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...