Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
w seryjnym xt boxera słychać od ok 4000 obrotów z tego co pamiętam

 

To tak jak u mnie :? , a myślałem że mam popsute auto.

Do 3k rpm chodzi jak melex, gładko i cicho. Jak kiedyś wsiadł mój brat jeżdżący dieslem

to stwierdził, że bez automatu nie wiedział by kiedy zmieniać biegi.

 

Pierdziele, zbieram na puszkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przychodzi czas na zmianę końcowego tłumika (kończy się bo słychać już ,,dzwonienie")...

I tak szukam, szukam czegoś ciekawego... Zmieniał będę tylko końcowy, jedyny tłumik. Od turbo jest przelot 2,5 '' więc tu jest ok.

Może ktoś może zna coś ciekawego. Szukam tego typu dźwięku:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8bF1bKs9unM

 

 

Dotychczas miałem jakiś ART SPORT zakładany jeszcze w Italii wraz z blow-offem. Był faktycznie bulgot, ale jeszcze za cichy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie pozale :lol:

 

kupilem back-box H&S dedykowany do Forka, ale niestety nie pasuje idealnie do mego XT'eka... :roll: rura koncowa nie jest prostopadla do zderzaka, jest tez ciut za wysoko (za blisko wzgledem zderzaka)

 

dziwne to to, markowy wydech, ale jednak nie pasuje "jak ulal"... inne markowe wydechy, przynajmniej w Imprezie, zawsze pasowaly idealnie (Remus, OMP, Milltek, Blitz)

 

mam tez problem z center-pipe H&S... kupilem rure dedykowana do Imprezy new-age, bo na wszystkich forach ludzie pisali, ze w Forku XT center-pipe jest wymiarowo taki sam jak w WRX/STi, ale niestety center-pipe H&S tez nie pasuje idealnie do mego Forka :(

dlatego center-pipe zostal seryjny (przynajmniej na razie, nie mialem czasu, aby go "podpedzic" pod swoj woz)

 

reasumujac: moja wiara w kawiorowsc H&S zostala nadszarpnieta :cry::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, a nie lepiej zrobic custom center pipe :) taniej i zawsze pasuje do auta :)

taniej - zakladajac wydech z nierdzewki - niz wyrwalem ten center-pipe H&S raczej nie bedzie 8) :P

 

czy ktos moglby pofatygowac sie i porobic foty wieszakow tylnej puszki w swoim Forku 03-08 :?:

najbardziej mnie interesuje ten wieszak lewej strony (patrzac od tylu auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...