Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

a narzeczona jest fizjoterapeutka

 

Oj, panie - ale będziesz miał używanie. Będzie się Tobą opiekować, masować, jedzonko pod nos podtykać, a Ty z miną cierpiętnika będziesz przechodził przez trudy kontuzji :mrgreen:.

 

a mi co wróżysz? moja weterynarzem będzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi nieteges (MEGA) - moja Pani w pierwszym dniu na nartach złamała rękę

 

o kurczę, współczuję, przekaż pozdrowienia i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, cypis - dzięki, przekażę :mrgreen:

ujjj wspolczuje ale z reka w gipsie da sie smigac:))))

Cypis, da się - też sprawdzałem osobiście 3 lata temu w Madonna, ale tutaj jest trochę inaczej - pęknięta rzepka (?) w stawie barkowym i nie ma gipsu, tylko usztywnienie taśmami z rzepami i ręka na temblaku przyciśnięta do ciała. Nart zabronili wszyscy 3 lekarze-narciarze z naszej grupy, więc były inne formy rekreacji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz bedzie mogla robic triki jak brus wilis:PP

Ktos wie ile kosztuje moze czy jest taka opcja gdzies zeby na caly sezon czy rok miec ubezpieczenie narciarskie??

Zawsze na wyjazdy miałem, na jedno dniowe smiganka mi sie nie chcaiło i sie mi połamało i grosza za to teraz nie ma:((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie jestem w tej samej sytuacji tylko z noga......ogolnie zaczyna mnie to draznic ze wszyscy chca pomagac!!! Nie ruszaj sie boli cie, ile mozna ~!!!!!!!!

Dzis juz nie wytrzymalem i do miasta ucieklem telefon z reklamacji odebrac , ale za to była bardzo mila pani w salonie az do auta mi drzwi otwierala :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ......a potem zadzwonila i przybiegla bo jedna karteczke zostawiłem :cool: :cool: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: zepsuł mi się jeszcze w grudniu 2008 TV LCD Samsung. W serwisie powiedzieli, że to kontroler matrycy. A kontroler występuje jako część serwisowa tylko z samą matrycą. A to taki koszt, że lepiej kupić nowy TV. Oczywiście usterka wystąpiła zaraz po upłynięciu gwarancji. Nie płakałem, bo to TV z sypialni, ale były sytuacje, gdy mi go brakowało :).

 

Teges: W serwisie siedział mądry człowiek i powiedział, że jeśli chcę, oni zostawią ten TV u siebie, poczekają, aż trafi się Samsung z zepsutą matrycą (np. mechanicznie), ale sprawnym kontrolerem i zrobią przekładkę. Długo się nie trafiał, aż tu nagle przedwczoraj telefon, że wreszcie się trafił, zrobili przekładkę i że koszt naprawy to 250 PLN :). Ja myślałem, że oni tak trochę obiecują, żeby mi osłodzić gorycz związaną z wywaleniem półtorarocznego TV do śmietnika, a tymczasem oni naprawdę mieli taki plan 8).

 

Nie wiem, co na to Admini, ale ten serwis to UTV w W-wie przy Pabla Nerudy :twisted:. Mają autoryzację większości marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: zepsuł mi się jeszcze w grudniu 2008 TV LCD Samsung. W serwisie powiedzieli, że to kontroler matrycy. A kontroler występuje jako część serwisowa tylko z samą matrycą. A to taki koszt, że lepiej kupić nowy TV. Oczywiście usterka wystąpiła zaraz po upłynięciu gwarancji. Nie płakałem, bo to TV z sypialni, ale były sytuacje, gdy mi go brakowało :)
ja kiedyś jak pojechałem do serwisu HP z drukarką, to powiedzieli mi żebym sobie kupił zepsutą i z niej wziął potrzebne części :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: zepsuł mi się jeszcze w grudniu 2008 TV LCD Samsung. W serwisie powiedzieli, że to kontroler matrycy. A kontroler występuje jako część serwisowa tylko z samą matrycą. A to taki koszt, że lepiej kupić nowy TV. Oczywiście usterka wystąpiła zaraz po upłynięciu gwarancji. Nie płakałem, bo to TV z sypialni, ale były sytuacje, gdy mi go brakowało :)
ja kiedyś jak pojechałem do serwisu HP z drukarką, to powiedzieli mi żebym sobie kupił zepsutą i z niej wziął potrzebne części :mrgreen:

Gorzej jak byś trafił na taką która ma popsute te same części :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...