Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ou... współczuję chłopie. A Ty cały? No i czy auto do odratowania?

jam caly... bum bylo male, do wymiany grill, reflektory, halogeny i ich zaslepki... maska i nadloka, na szczescie, cale... zderzak do "uratowania"

 

w tym DUZYM nietegesie jest i maly teges: GT'ek przeszedl chrzest bojowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerny nieteges - wczoraj mialem male bum GT'ekiem... :neutral:

 

widzisz juz wczoraj Cie pokaralo za robienie balaganu w moim ogloszeniu o felgach :razz: :mrgreen:

 

ptarz zeby Cie nie pokaralo za dlugi jezor bez kosci... :mrgreen:

 

 

p.s. ale fajny z Ciebie czlek, umiesz wspolczuc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mialem male bum GT'ekiem

 

Współczuję. Ważne, że jesteś cały, a GT, mam nadzieję, jest do naprawy 8).

dzieki za slowa pocieszenia :oops:

 

owszem, GT'ek jest jak najbardziej do naprawy - uszkodzenia sa kosmetyczne, maska i nadkola cale, tylko zderzak pojechal ze swego miejsca przy okazji uszkadzajac mocowania reflektorow, halogenow, grill'a i zaslepek... wiec raczej nie jest prawda to, co pisza w i-necie o GC8 MY'99-00, bo u mnie szybkosc byla niewiele wieksza :twisted:

 

 

1999

The 1999 car continues the trend of fitting parts from the Japanese STi cars, including the front seats (although with a bit more padding) including height adjustment for the drivers seat; 4-pot front brake calipers and vented rear discs; and the high rear wing. Suspension, in line with STis, is now considerably firmer.

 

The front bumper has been slightly modified, being a little deeper and with just one vane (instead of two) and a naff orange plastic wedge outside the fog lights. The bumper now passes a 5 mph impact test. The fog lights and headlights have multifaceted reflectors and clear lenses.

 

 

no ale nie ma tego zlego... bedzie okazja na maly tuning :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, niefart - niezazdroszcze :sad:

 

 

teges :arrow: pozegnanie ze starymi oponami w szczeniackim stylu (TRAC. OFF, ronda bokiem), komplecik nowych pzero rosso asimetrico

 

nieteges :arrow: kosmiczny :shock: rachunek za komplet 255/40/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges :arrow: wczorajsza idealna impreza w centrum, z idealnymi ludzmi, i z idealna dawka alkoholu (nie za duzo, nie za malo, ot taki rausz do zabawy :mrgreen: )

nieteges :arrow: opuszczony slaski zlot subaru - za duzo bym wydmuchal zeby sie do auta pchac :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi po zerwanych zareczynach koledzy zafundowali mega mix .......upojenie alkocholowe i dwie wspaniale towarzyszki nocy:PPPPP

A co sie dzialo przez nastepne kilka miesiecy to bylo apogeum wolnosci beztroski, podróży itp

 

A skonczylo sie wiecie jak że zarenczyliśmy sie raz jeszcze i wlasnie konczymy dom:PPPP

Życie jest szalone i nieprzewidywalne :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges - nieoznakowana Vectra na wysokości Wodzisławia (E7) Panowie podsumowali wykroczenia i wyszło 18 pkt i 1k mandatu.

Teges- nadal mam zero konto punktowe

 

No no - Bociek, to chyba musiałeś mieć jeszcze jakiś kalendarz forumowy w bagażniku... idealny na prezent :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie ASO w Gdańsku stoi nowe sti z bagażnikiem na dachu. Wygląda to mocno nieteges :???: .

Wychodzi na to, że to jest samochód rodzinny - i to jest teges :twisted::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ypis napisał/a:

A skonczylo sie wiecie jak że zarenczyliśmy sie raz jeszcze

 

 

ciekawe kiedy będzie w nietegesie... :cool: :mrgreen:

 

wczoraj sie wprowadzila.....dajcie pare dni:PPP juz zaczynam puzniej do domu przybywa:)) hehehehee

Teges- nigdy tak czysto nie mialem, no i na sniadanie nie tylko kawa i cos po drodze, chleb w domu jest no i zgrzewka browara:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był szczyt napier.... zęba- konkretnie krzywej ósemki. Ketonal poszedł w ruch. Dziś ósemka leży juz na półeczce, a ja na razie jeszcze jestem na końcówce znieczulenia, ale przynajmniej głowa już nie boli cała ;)

 

Apdejt:

Subaryto, to nie był zwykły bół, tylko mi czache rozsadzało, więc zasługiwało inne, niż ból, określenie ;)

ósemka wyrwana, pasek przybył... cytując Janka Kaczmarka:

Pero, pero,

Bilans musi wyjść na zero,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryto, to nie był zwykły bół, tylko mi czache rozsadzało, więc zasługiwało inne, niż ból, określenie ;)

Toteż pretensji nie mam :D (btw, znam to uczucie i istotnie nazywanie tego bólem jest eufemizmem ;) ) niemniej pasiak się należał jak chłopu ziemia ;) Noś z dumą :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...