Skocz do zawartości

nowe lepsiejsze forum - uwagi


citan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pumex1, podziękuję jak protestuję i docenię zmiany. To tak jak by ci ktoś zrobił generalny remont mieszkania i zdał je w nocy tylko nie wkręcił nigdzie żarówek. Jak myślisz, czy gdyby Flipper w swoim pierwszym poście napisał coś w stylu "Macie rację, oczy bolą moje niedopatrzenie, siedziałem nad forum dzień i noc, aby zdarzyć z otwarciem na dzisiaj, kosztowało mnie to kupę nerwów, kilka razy myślałem, że cała baza przepadła, ale udało się. Jestem zmęczony nie zauważyłem tych małych literek, zaraz poprawię" to myślisz, że w ogóle byłaby ta rozmowa? Ja myślę, że nie, że forymowicze zdaliby sobie sprawę z tego co Flipper dokonał i by mu szczerze podziękowali. Wielu nie zna się i nie wie jak wygląda takie przeczyszczenie forum, np. ja. Skąd mam wiedzieć, że to nie jest skopiowanie całej bazy przepuszczenie przez program który wszystko uporządkuje i już? Mógł się pojawić taki odludzki opis pracy. Flipper był zmęczony i na krytyczne uwagi zareagował trochę agresywnie. Mogę zrozumieć, ty zrozum forumowiczów, którzy czekają na forum i nagle dostają coś od czego fizycznie oczy bolą i czego nie da się oglądać. Choć pewnie nie uda ci się zrozumieć, bo to nie twoja strona "barykady"... :roll:

 

Witek, przeginasz...

Idź na piwo/wódkę, zapal papierosa/blanta, zarwij lachona, idź do kina, albo zrób cokolwiek, co zajmie Cię na jakiś czas i przestaniesz choć na chwilę rozbijać gówno na atomy.

Masz uwagi, to je napisz, coś Ci się nie podoba, masz do tego prawo. Ale oszczędź nam tych dogłębnych analiz każdej wypowiedzi i prób wyjaśnienia, co autor miał na myśli, a o czym sam nie wie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się pozbierać po firmowej imprezie integracyjnej (współczuję tym co pili - ci to mają przerąbane :mrgreen: ) i czuję się nieco jak zombie, szedłem spać robiło się jasno, wstałem już jest ciemno i na dodatek połowa zegarów pokazuje godzinną różnicę :mrgreen: Zaufałem tym co się z atomowym wzorcem synchronizują. W każdym razie odpalam sobie forum - bo podobnie jak ja powróciło do żywych :) I jest świetnie, znaczy szybko, przejrzyście i ogólnie OK. Nowa kolorystyka faktycznie rzuciła mi się na oczy, ale szybko poratowały mnie okulary naprędce zrobione z maski spawalniczej która nie wiedzieć skąd przypałętała się pod rękę i problemu już nie widać, w zasadzie niczego w tych goglach nie widać :mrgreen: Na szczęście w blasku światłości znalazłem post SubMelona i po drobnych modyfikacjach Jego pomysłu cieszę się tym co widzę. Oczywiście nie piszę o treści postów wiecznych malkontentów. W każdym razie dobra robota - i na dodatek robiona po godzinach by zdążyć na z góry ustawiony termin - następna taka szansa za 5 lat :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeniesiowo moj watek do archwum K/S, a zamykac w cale nie chcialem :???:

 

też mam prosbę do modów o przeniesienie mojego wątku o sprzedaży WRX'a kolegi.

Z tego co wiem, to sprawa wciąż aktualna, a zainteresowanie tez duze, no stop dostaję na PW prośby o nr tel do właściciela... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez temat.

A) Flipper - dzięki, jest na czym budować;)

B) Kolorytyka jak widzę i czcionka zgodnie z propozycjami została zmieniona

 

"Paru gościom powiem - pass" - to tyle. Nie bardzo nawet chcę to komentować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, posty są większe, a co z resztą?

Flipper, a jak Ci podrzucę jakiegoś css-a to włączysz go jako alternatywny? ;)

 

Flipper zgódź się. Ten blady róż jest może trochę lepszy, ale propozycja barbie (zwłaszcza ta niebieska) jest o niebo przyjemniejsza w dotyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido, poniżej cytat mojej wypowiedzi z tego samego topiku...

Chcecie mieć inny wygląd - mi to zupełnie nie przeszkadza, wobec czego - Barbie - podeślij to podepnę - żaden problem!

wobec czego komentarza do Twojej wypowiedzi nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przebrnąłem przez cały temat, wiec jesli było to wybaczcie. Czy ilosc postow nieprzeczytanych jest sterowana odgórnie czy kazdy ma na to wpływ, jesli tak to gdzie to zmienic. Ustawienie na 1000 ppostów sprawia ze musiałbym sie logowac co pół dnia zeby na wejsciu nie otrzymac komunikatu ze przekroczyłem ilosc postów nieprzeczytanym. Wg mnie powinno byc min 5000 a najlepiej 10000 no chyba ze to stanowi jakis problem techniczny czy cos w tym stylu

 

teraz bez okularów nie mam co do komputera podchodzic :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie na 1000 ppostów sprawia ze musiałbym sie logowac co pół dnia zeby na wejsciu nie otrzymac komunikatu ze przekroczyłem ilosc postów nieprzeczytanym. Wg mnie powinno byc min 5000 a najlepiej 10000 no chyba ze to stanowi jakis problem techniczny czy cos w tym stylu

 

Oczywiście, że stanowi: większy limit to więcej informacji w bazie do zapamiętania dla każdego użytkownika czyli... wolniejsze forum. Proponowałbym, jeśli to możliwe, wyłączyć to przypomnienie lub dać możliwość jego wyłączenia per użytkownik.

 

A jeśli nie, to trzeba umieć z tym żyć i nie trzepać się do każdej literki jak to robi Witek.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...