Skocz do zawartości

nowe lepsiejsze forum - uwagi


citan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prosze o zmiane czcionki na wieksza, kazdy tego chce.

...że większość wypowiadających się to się na chwilę obecną zgodzę, ale nie myl pojęć. "Wszyscy" to tutaj nie pasuje to raz, a dwa... "większość" wypowiadających się nie oznacza nawet większości aktywnych, nie mówiąc o większości wszystkich Forumowiczów dla których jest Forum. Przepraszam, ale wypowiedzi w stylu "ja, wszyscy" trochę nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

 

W przeciwnym wypadku wszyscy beda pisali wolami i z The Forum wyjdzie The Kiszka.

Ja się dołączam do tej prośby. Nie pasuje coś? - piszcie o tym do Moderatorów. Nie musicie sami wprowadzać metod, które nie są dobre (np. ustawianie na stałe dużej czcionki). My za chwile powiększymy czcionkę domyślną i wasze posty będę... no trochę średnio będą pasować do reszty... i będzie "The Kiszka" :razz:

 

Abstrahując od tego co powyżej i od tego, że niektórzy tutaj uprawiają dalej politykę "im głośniej będę krzyczał tym więcej zdziałam" przypomnę - NIE, zdecydowanie tak to nie działa! Staramy się wyważyć decyzje o zmianach. Wszystkim nie dogodzimy - to jest pewne. Stan idealny jest jak św. Mikołaj... wszyscy wiedzą, że istnieje, ale nikt go nie widział :razz:

 

Temat czcionki na chwilę obecną uważam za zamknięty dla tych, którzy już się wypowiedzieli. Poczekajmy jeszcze do jutra wieczorem - jeżeli tendencja się utrzyma - oczywiście, że powiększę ją. Jaki miałbym cel w utrudnianiu Wam czytania/pisania?

Dla mnie po prostu (i jak widzę nie tylko dla mnie) ona wygląda poprawnie (na różnych monitorach). Może warto wygładzanie czcionek w XP włączyć? Stąd taka propozycja.

 

Co do czytelności... z praktyki wiem (a wiem o czym piszę!), że stonowane - mało kontrastowe barwy na dłuższą metę nie męczą tak oczu jak mocne - kontrastowe barwy. Popracujcie chwilę - sami oceńcie, ale dajcie Forum chwilę czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie znam, więc pytam Radę Starszych (i Mądrzejszych):

 

czy jest jakaś możliwość zmienienia sobie kolorystyki The Forum? przeglądam je od kilkunastu minut, a moje oczęta już mają dość :???:

 

W Profil'u jest mozliwosc ustawienia Styl Forum czy jakos tak - ale ja niestety widze tylko jedyny sluszny do wyboru :evil:

 

A dziwne bo z tego co pamietam kilkanascie stylow powinno byc dostepne.

 

Moze tylko mnie wycieli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym że jest mała niech jest taka jak poprzednio, ta jest brzydsza.

Lecz czy jest w ogóle szansa żeby ktoś te uwagi uwzględnił ?

to pewnie trebuchet MS jest

 

jak mój znajomy mówi "każdy glif zaprojektowany przez innego praktykanta", a jak mów drugi mój znajomy "taka jest z d**y ozdobna" ;-)

 

Verdana chociaz nudna do bólu zoptymalizowana jest jeśli chodzi o medium "screen"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego forum techniczne jest nad OT?! Kto na to pozwolił!

 

Wszyscy moderatorzy podczas spotkania w sierpniu.

 

 

Bilex, i tak będziesz musiał zrezygnować z którego obrazka w podpisie.

 

Myślałem, że forum jest dla użytkowników, a nie dla moderatorów. :roll:

W ogóle WRC fan ma jakąś straszną niestrawność. Zobaczcie choćby na jego podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o zmiane czcionki na wieksza, kazdy tego chce.

...że większość wypowiadających się to się na chwilę obecną zgodzę, ale nie myl pojęć. "Wszyscy" to tutaj nie pasuje to raz, a dwa... "większość" wypowiadających się nie oznacza nawet większości aktywnych, nie mówiąc o większości wszystkich Forumowiczów dla których jest Forum. Przepraszam, ale wypowiedzi w stylu "ja, wszyscy" trochę nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

 

generalnie masz rację, ale w tym konkretnym przypadku to już się czepiasz... nie ma chyba użytkownika, któy zobaczyłby obecną czcionkę i był przeszczęśliwy :roll:

a jeśli jest, to niech się wypowie

 

 

już ja mu zrobię pranie mózgu :wink: :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Brak mi słów... :roll:

 

Jasne - jeżeli 20 osobom nie odpowiada kolor tła i rozmiar czcionki to lepiej poczekajmy na te dwie, którym to pasuje. Super teoria...

 

pozdrawiam Flipper :roll:

 

Świetnie. Medycy mają taką złotą zasadę "po pierwsze nie szkodzić". Widzę, że wy macie inną zasadę: "Co z tego, że 20 osób bolą oczy jak 1000 innych które tutaj zajrzą w przyszłości lub nie, mogą oczy nie boleć." Pogratulować. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma chyba użytkownika, któy zobaczyłby obecną czcionkę i był przeszczęśliwy

...ale są tacy, którzy nie wypowiedzieli się. Może warto poczekać na - jeżeli już używamy tej ilości o jakiej pisze Bilex poniżej - na kolejne 20 osób, co?

 

3819 użytkowników Forum... nawet 1/100 nic nie napisała... może warto poczekajmy jeszcze, hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak swoją drogą to napisałem dzisiaj "a jak ktoś mi dzisiaj zacznie kłótnie to dostaje na cały dzień bana" ... i to zrobię!!!!

KONIEC - dokończymy jutro :razz: Dzisiaj temat czcionek uważam za zamknięty - a jak ktoś się chce kłócić to... po uruchomieniu Forum jedną z opcji jakich nie testowałem jest BAN :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak swoją drogą to napisałem dzisiaj "a jak ktoś mi dzisiaj zacznie kłótnie to dostaje na cały dzień bana" ... i to zrobię!!!!

KONIEC - dokończymy jutro :razz: Dzisiaj temat czcionek uważam za zamknięty - a jak ktoś się chce kłócić to... po uruchomieniu Forum jedną z opcji jakich nie testowałem jest BAN :twisted: :wink:

 

Proszę Cię :roll:

 

Co to jest - folwark?!

 

"Zamknijcie się bo inaczej dam bana" ? - człowieku ogarnij się troszkę...

 

Chcesz być kierownikiem szlabanu - proszę bardzo - zacznij ode mnie! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flipper, nie wnikam w to czy nowy styl forum jest ładny czy nie, tylko w fakt, że teraz mnie i jak się okazuje nie tylko mnie fizycznie bolą oczy od obcowania z forum. Wcześniej tego nie było, na innych forach tego nie ma. Między nie podoba, a boli jest duża różnica i z tego co się orientuję to nie boleń powinno wszystkich, a dopiero podobać większości.

To, że ktoś ma inne zdanie niż ty to już jest kłótnia, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak swoją drogą to napisałem dzisiaj "a jak ktoś mi dzisiaj zacznie kłótnie to dostaje na cały dzień bana" ... i to zrobię!!!!

 

dawaj! i tak nie jestem w stanie czytać forum :roll:

 

:wink:

 

 

...i znaczek mamy, a nikt nie zauważył :(

 

bo wszystkich już tak oczy bolą?

 

jestem upierdliwa i taka pozostanę do momentu aż nie zrozumiem tych Twoich argumentów

 

 

BTW - jakie były przesłanki za zmianą czcionki? Bo wywalenie obrazków umiem sobie racjonalnie wytłumaczyć, ale tej czcionki - nie. Serio pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię :roll:

 

Co to jest - folwark?!

 

"Zamknijcie się bo inaczej dam bana" ? - człowieku ogarnij się troszkę...

 

Chcesz być kierownikiem szlabanu - proszę bardzo - zacznij ode mnie! :roll:

Bilex - włącz sobie ikonki i przestań się tak zachowywać i tak strasznie emocjonalnie to odbierać do siebie. Właśnie takie wypowiedzi (z :razz: i :wink: ) dawały kiedyś temu Forum to coś... branie życia trochę mniej poważniej i trochę mniej ambicjonalnie.

 

Chociaż w taki dzień spróbuj odpuścić trochę takie komentarze. Trochę dystansu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że forum jest dla użytkowników, a nie dla moderatorów.

 

Zgadzam się z Witkiem. Conajmniej 8 godzin dziennie spędzam przed monitorem - i nie czuję takiego dyskomfortu jak po 10 minutach czytania nowej wersji Forum.

 

Wielce Szanowny Admin mógłby się wykazać większą dyplomacją niż "jak wam się nie podoba to was zbanuję". Jak widać w ostatnich dniach groźby działają na naród polski jak płachta na byka ... i nikt tu nikomu łaski nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię :roll:

 

Co to jest - folwark?!

 

"Zamknijcie się bo inaczej dam bana" ? - człowieku ogarnij się troszkę...

 

Chcesz być kierownikiem szlabanu - proszę bardzo - zacznij ode mnie! :roll:

Bilex - włącz sobie ikonki i przestań się tak zachowywać i tak strasznie emocjonalnie to odbierać do siebie. Właśnie takie wypowiedzi (z :razz: i :wink: ) dawały kiedyś temu Forum to coś... branie życia trochę mniej poważniej i trochę mniej ambicjonalnie.

 

Chociaż w taki dzień spróbuj odpuścić trochę takie komentarze. Trochę dystansu!

 

Mówisz do mnie czy do lustra? :razz: :wink: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie popieram zmiane kolorystyki forum. Po 10 minutach nie daję sie juz na to patrzec tak w oczy wali... pomimo że na moim lcd mam kontrast na 20% a jasnosc na najmniejszy możliwy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz do mnie czy do lustra? :razz: :wink: :twisted::mrgreen:

i tego mi właśnie brakowało. Dajcie już spokój z tymi docinkami!

 

Dla przypomnienia - żeby nie było dyskryminacji - obwieszczam: :mrgreen:

 

Moderator też człowiek... znaczy też Forumowicz :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale są tacy, którzy nie wypowiedzieli się. Może warto poczekać na - jeżeli już używamy tej ilości o jakiej pisze Bilex poniżej - na kolejne 20 osób, co?

 

No to już zostanie tylko 19 :razz:

 

Jasność i kolor tła są OK, ale literki powinny być większe i z większą zawartością czerni w czerni.

 

Dla przykładu o co mi chodzi, to tu http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=48815 jest podobne tło, tylko większa i czarna czcionka i wg mnie jest idealnie.

 

EDIT

A może jest trochę za jasne to tło? Hmmm tak coś mi się wydaje... tak zdecydowanie za jasne! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...