Skocz do zawartości

300km /h


Daro WRX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja powiem, ze zupełnie legalnie jechałem licznikowe 190km/h swoim dziadkiem na autobahnie w DE jak z Monachium wracałem. W zasadzie była to też maksymalna prędkość z jaką w życiu jechałem samochodem. Na codzień więcej nie potrzebuję i uznaję 120-140km/h za całkiem przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek ile ma teraz ta twoja Vectra koni?

 

Wstyd sie przyznac ale sam nie wiem :oops: W serii miala tylko 101PS. i 230Nm. Znajomy ktory ma sklep tuningowy powiedzial mi, ze jest jakis chip pod moje auto w V-techu i ze jak chce to przyjedzie jego kumpel z opla, wyjmie sterownik i nastepnie calosc zostanie wyslana do V-techa (skusila mnie glownie cena jak na tamte lata) Tak tez uczynilem. Podejrzewam, ze 120PS powinienem miec i Nm takze powinien wzrosnac o jakies 40-50Nm. Wiem, ze bez auta to takie chiptuningi sa gowno warte ale napalilem sie wtedy strasznie i nie zaluje. Auto lepiej sie zbiera i o to chodzilo. Od dwoch lat wybieram sie na hamownie i wybrac sie nie moge :roll:

Zdziwilo mnie tylko, ze chyba w ogole nie wzrosla V-max auta. Wczesniej jechalo max. 200 i teraz jest mniej wiecej to samo. Takimi predkosciami i tak praktycznie w ogole nie jezdze no ale mimo wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

POdnosze temat, ponieważ tak jak obiecałem pare postów wcześniej jezeli poprawie wynik to o tym napisze.

Tak więc udało mi się dzisiaj pojechać szybciej niz licznikowe 260

wsazówka przeszła tak mniej więcej o 10 km/h

i w tym momencie udało mi się wyprzedić mesia s klase. dziadek miał troche zdziwioną mine że go kombi wyprzedziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle że było kolo 250 jechałem z nawigacją ale wtedy nie oglądałem dokładnie predkości na nawi. pozniej jak sie zblizałem do licznikowego 260 na nawi byo 243km/h

 

Dokładnie :)

 

U mnie na liczniku było 260, a navi pokazało 245 Km/h

W Audi 300KM licznik pokazał 283, a navi 265Km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest czasem tak że jadąc ze stałą prędkością przez dłuższą chwile nawi pokaże wkońcu prawidłową prędkość. Czytałem gdzieś że tomtom ma przekłamanie do pięciu metrów ale jeżeli ten o 5 metrów przesunięty pojazd jedzie tą samą prędkością przez dłuższy moment to to przekłamanie zanika czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Audi 300KM licznik pokazał 283, a navi 265Km/h

 

To audi nie ma odcięcia przy 250?

 

A czy nie jest czasem tak że jadąc ze stałą prędkością przez dłuższą chwile nawi pokaże wkońcu prawidłową prędkość. Czytałem gdzieś że tomtom ma przekłamanie do pięciu metrów ale jeżeli ten o 5 metrów przesunięty pojazd jedzie tą samą prędkością przez dłuższy moment to to przekłamanie zanika czyż nie?

 

z tą navi to prawda jest to możliwe :mrgreen:

 

Ja rowerem jechałem 80 km/h Czy coś wygrałem ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez mapteku tez nie odcina A8 4.2 widzialem 270km/h na liczniku i nic nie odcinalo ale z gory zakladam ze to wartosc zawyrzona

btw. EVO bez wiekszych problemow 265km/h mozna probowac wiecej ale na obwodnicy krakowskiej trzeba miec stalowe nerwy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...