Skocz do zawartości

30.09.2007 4TURBO Impreza & Evo Rallysprint


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ALEX, nie pozostaje mi nic innego jak przyjechać. W Twoim towarzystwie kibicowanie też będzie zajęciem zacnym. :mrgreen:

Moja obecność w roli kibica stoi pod wielkim znakiem zapytania...w sobotę zostanę po raz kolejny chrzestnym ;) I jeszcze jedno...do 25.09.2007 mam czas na wpłatę....Kombinuję, ale napewno już nie ze swoim GT :evil: , które kupiłem tylko do takich celów. Niestety nie dane mu było wzięcie udziału w takich imprezach....mam nadzieję, że do czasu :mrgreen:

Ale Ty i wiesz kto...musicie być!!! Nawet bez spoilera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno...do 25.09.2007 mam czas na wpłatę....Kombinuję, ale napewno już nie ze swoim GT :evil:

 

ALEX, nic się nie stanie jak nie wystartujesz w jednej imprezie. Wiem, że masz ciśnienie, ale niech Twój GTek wreszcie zacznie jeździć, to sobie w przyszłym roku odbijesz. :twisted: Ale wpadnij jako kibic koniecznie. Zobaczysz sobie np. jak działają D2 cięższym od GT autku. :twisted: Ja wcale nie robię nikomu na 4 reklamy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, nic się nie stanie jak nie wystartujesz w jednej imprezie. Wiem, że masz ciśnienie, ale niech Twój GTek wreszcie zacznie jeździć, to sobie w przyszłym roku odbijesz.

Wiem o tym...opuściłem ich ostatnio naprawdę mnóstwo, ale ta zapowiada się naprawdę rewelacyjnie, tzn. Organizator po zakończeniu wyścigu napewno nie oznajmi, że dodatkowy bonus w wyniku otrzyma kierowca , który zjadł np. najwięcej kiełbasek z grilla :wink:

Ale wpadnij jako kibic koniecznie.

Jeśli Danielowi uda się mnie zabrać :mrgreen: (dosłownie)

Zobaczysz sobie np. jak działają D2 cięższym od GT autku.

Super wybór!!!Ja kupiłem 2gi komplet 16tek i tylko dlatego nie przewiduję zakupu D2 w budżecie 2008.....

Ja wcale nie robię nikomu na 4 reklamy.

Reklama zawsze potrzebna, ale wszyscy wiedzą gdzie można kupić w dobrej cenie wszystko do 4 napędowców :mrgreen: spod znaku Plejad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, niczym lepiej nie ostudzisz sytuacji jak tym dziwolągiem wodnym co był na Plejadach na terenowej. :mrgreen:

 

 

EDIT. Nie pomyliłem się! Wiem co powinno być po próbie dla uspokojenia się. Dania odpoczynku rozdygotanym z nadmiaru adrenaliny organizmom.

 

 

 

 

Proszę o werble.

 

 

 

 

 

 

 

SZYDEŁKOWANIE :!:

 

Koniecznie poprzedzone nawleczeniem igły. :mrgreen: Zwłaszcza jak ktoś jeździ w rękawiczkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...