Skocz do zawartości

30.09.2007 4TURBO Impreza & Evo Rallysprint


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadziej że próby też nie będą takie długie ?!

 

Wstępnie przewidywana długość prób to ok. 2 minuty. Chyba, że zgłosi się mniej zawodników niż zakładamy, wtedy możliwe, że będą dłuższe próby.

 

 

Jakie atrakcje dla oczekujących i pasażerów kibiców ?

 

Jak już wspominałem wyżej - wyniki na żywo, a do tego prezentacje www.rcworld.pl no i oczywiście catering.

 

 

Coś czyje że z miejscowymi upalaczami nie będzie szans... dziesiątki tajnych cięć...

 

Chyba przesadzasz ;-) Z tego co mi wiadomo to cięć jest niewiele - w większości wewnętrzne zakrętów są oddzielone oponami od trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Tak czytam wasze komentarze i mam dla was propozycję . Jeżeli ktoś chce zobaczyć tor poznac speacyfikę to zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach :

III RUNDA PUCHARU AZT 2007 - 09.09.2007

 

Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośnikow sportów samochodowych na zawody samochodowe, III RUNDA PUCHARU AZT-2007 kierowców amatorów.

 

Zawody odbędą się w dniu 9 września (niedziela) na torze testowym FIAT AUTO POLAND w Tychach ul. Oświęcimska.Zapisy na adres e-mail:azt-tychy o2.pl

 

Opłata startowa do dnia 6.09.2007 (czwartek) wynosi 80zł wpłacana na konto klubu: Pko-bp o/Tychy 33 1020 2528 0000 0102 0114 0524. W dniu zawodów 100zł. Zapisy w dniu zawodów od 7.30-9.30 na TORZE FAP. Limit zgłoszeń 70 załóg.

UWAGA!!! uczestnicy nie dokończonych zawodów (z powodu ulewy)w dniu 12.08.2007- otrzymają upust wpisowego 20zł

 

Start pierwszej załogi o godz.10.30. Odbedą się minimum trzy przejazdy. Rozdania pucharów około godz.17.00. Trasa zawodów podobna do tej z IV RUNDY-12.08. Start co minutę, zawodnicy startują klasami od klasy V. Pilot nie jest wymagany.

 

Dyr.zawodów Wiesław Kubica tel.600-461-609. Kontakt z zawodnikami Jacek Michalski tel.501-760-240

 

Zawody samochodowe uczą poprawnego panowania nad samochodem w ekstremalnych warunkach, - uczmy się tego pod okiem uprawnionych przez licencję PZM organizatorów.

 

Lista zgłoszeń uaktualniana na bieżąco :

 

http://www.azt.tychy.pl/index.php?s=9

 

zgłaszać się można za pomocą maila : azt-tychy@o2.pl

 

Więcej zdjęc :

 

http://www.rajdy.org.pl/galeria/2007_07 ... ralny.html

http://www.rajdy.org.pl/galeria/2007_07 ... janka.html

http://www.rajdy.org.pl/galeria/2007_05 ... mczyk.html

http://www.rajdy.org.pl/galeria/2007_03 ... mosor.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Torze Fiata jest wyryp. hmmmmm. Powiem tak, owal to są płyty betonowe i jedzie się trochę jak po adolfhitler strasse, czyli autostradzie katowice-wrocław przed jej wybudowaniem :). wewnątrz jest w miarę spoko. Jak się startuje to już się tego nie zauważa - adrenalina robi swoje. Co trzeba wiedzieć to fakt, że tor strasznie zżera opony i to zarówno te "cywilne" jak i slicki. Mimo to tor jest bardzo w porządku jeżeli ktoś kompetentny układa trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi o budżety nas wszystkich dopuszczone są tylko opony drogowe.

Więc pozostają tylko opony:

 

Falken Azenis RT-615 225/45R17 94W cena coś 749 zł - cholera wie gdzie kupić i czy będzie na czas

 

Bridgestone RE070 - jak ktoś ma nowe STi to niema problemu :) cena ok. 549 zł

 

Avon ZZR Semi-slick tire 225/45/R17 890 zł w w firmie:

4turboai6.gif

 

Lub rewelacyjne: Toyo Proxes R888 205/40 ZR17 84W za ok 649 zł

 

Obstawiam że zwycięzca będzie na któryś z nich, macie jakieś inne propozycje opon które są wstanie nawiązać walkę z tymi co wymieniłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę wykańczał drewniane Goodyear EAGLE F1... więc macie fory

 

nie ma co płakać, bedziesz je też w Srebrnej ćwiczył :mrgreen:

 

oby ciepło było bo przy 5 st C zaczynają sie cuda dziać jak są zimne :sad:

 

 

Witek bedziesz na imprezie? jeżeli tak, to pamietaj że mi coś obiecałeś :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Torze Fiata jest wyryp. hmmmmm. Powiem tak, owal to są płyty betonowe i jedzie się trochę jak po adolfhitler strasse, czyli autostradzie katowice-wrocław przed jej wybudowaniem :) . wewnątrz jest w miarę spoko. Jak się startuje to już się tego nie zauważa - adrenalina robi swoje. Co trzeba wiedzieć to fakt, że tor strasznie zżera opony i to zarówno te "cywilne" jak i slicki. Mimo to tor jest bardzo w porządku jeżeli ktoś kompetentny układa trasę.

 

Jak znam życie, to trasa nie będzie szła wyrypem, czyli nie będzie jazdy po owalu.

 

Park maszyn tam ma być.

 

Przynajmniej wróbelki tak ćwierkają, tak to nazwijmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...