Skocz do zawartości

30.09.2007 4TURBO Impreza & Evo Rallysprint


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli mógłbym coś podpowiedzieć to w Dąbrowie Górniczej na "1" i tą jedynką jedzie się prosto do Tychów....nie ma potrzeby zjeżdżania na A4 i kombinowania przez Katowice....

 

Jeżeli mogę wtrącić swoje 3 grosze : W niedziele ludzie mają BK w Katowicach , wiec jak najbardziej polecam jazdę A4 .Po BK można pojechać kolumną do Tychów na Tor :) Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie może tu przedstawi opcje trasy bo już ma opracowane :mrgreen:

 

Kraków - Skawina - Zator - Oświęcim - Tychy

znam tylko kawałek do kilku km za Skawiną

Kraków - A4 - Tychy

wracaliśmy z Nikonu i... staliśmy w dość sporym korku, próbowałem sobie ostatnio przypomnieć kiedy wydziałem płatną A4 bez remontów i to było chyba zanim postawili bramki, albo jeszcze chwilę po

Kraków - Olkusz - Dąbrowa Górnicza - E75 - Tychy

w drodze na Nikon trafiliśmy tam na 3 zwężenia z ruchem wahadłowym, chwilę nas to przyhamowało, ale tragedii nie było

 

osobiście kusi mnie trochę ta trasa przez Oświęcim, bo jej nie znam :), inna sprawa, że powinna wyjść też pasztetowo, ale ja tylko pilot będę jakby coś ;)

 

jakby ktoś potrzebował pilota, który ostatnio startował na lewym w Tychach (doświadczenia na prawym brak) to jest taki jeden co by z nami pewnie się zabrał ;) ale to dla kogoś kto bardzo lightowo podchodzi do rywalizacji (ciekawe czy taki ktoś w ogóle będzie :mrgreen: )

 

WRC fan jedziesz w sobotę, wracasz i jedziesz znowu w niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Alex wstanie bo muszę mu dokopać !!!!!
Właśnie próbuję sie do Ciebie dodzwonić, ale "abonent czasowe....ble,ble" Pasowałoby jutro ręczny naciągnąć w Twoim paściu

 

"Paścia" ???? A tak bardzo na kolanach mnie prosiłeś czy możesz "NIM" wystartować. Ale co sie nie robi dla Przyjaciela ...... MOŻESZ !!!!!!

 

PS: Też Cię Kocham !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczam nas. Jak pojedziemy totalnie kulawo, to zawsze można powiedzieć, że auto nie domagało,bo to "paść". Włączy się awaryjne i spoko :wink: ...A teraz. Całym mój misterny plan poszedł się ......... :mrgreen: Ale prawde jest, że laduje tylko 0,9 Bar więc zawsze mamy wymówkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to dla kogoś kto bardzo lightowo podchodzi do rywalizacji (ciekawe czy taki ktoś w ogóle będzie :mrgreen: )

 

będzie :mrgreen:

 

Halo jedzie ktos z 3miasta ?

 

o której plaanujesz wyjazd?? jedziesz pewnie 1 więc i tak nic z tego. choć kto wie może za piotrkowem tryb sie gdzieś po drodze przypadkiem spotkamy. jak coś to mamy stare niby srebrne kombi :roll:

 

pewnie i tak jest nierelne jechanie razem na tak długiej trasie, biorąc pod uwage, że każdy ma inne tempo i inne możliwości choć było by na pewno ciekawie jechać całą brygadą :smile:

nasza propozycja dla jadących z 3miasta/łodzi/warszawy itd. można sie spotkać np. w MCD przy drodze nr 1 zaraz za piotrkowem gdzie sie w/w kierunki spotkają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...