Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pablonas, za pozno.... poszlo na fundusz alkoholowy :mrgreen: ale nie przejmuj sie - ja tez nicka zapomnialem wpisac :roll: jak spotkamy w SG zapitego w 3 poopy trolla to bedzie remek, ktory przepil wlasnie nasza kase :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, za pozno.... poszlo na fundusz alkoholowy :mrgreen: ale nie przejmuj sie - ja tez nicka zapomnialem wpisac :roll: jak spotkamy w SG zapitego w 3 poopy trolla to bedzie remek, ktory przepil wlasnie nasza kase

 

pumex, rozumiem, że rezygnujesz ze swojej działy. ? :mrgreen:

 

Jakbyś jednak podczas rajdu nie chciał spać w tej stodole...tfu Koniuszy Inn co ja od chłopa wzięliśmy to daj znać :-)

 

A i odpowiedź tam też dostałeś! :grin:

 

Dzieki. Odpisalem. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, za pozno.... poszlo na fundusz alkoholowy :mrgreen: ale nie przejmuj sie - ja tez nicka zapomnialem wpisac :roll: jak spotkamy w SG zapitego w 3 poopy trolla to bedzie remek, ktory przepil wlasnie nasza kase

 

pumex, rozumiem, że rezygnujesz ze swojej działy. ? :mrgreen:

 

Jakbyś jednak podczas rajdu nie chciał spać w tej stodole...tfu Koniuszy Inn co ja od chłopa wzięliśmy to daj znać :-)

Tej! to po co ja kase wysylalem ? :mrgreen:

 

a do rzeczy: Charlie zmienil zdanie i bedzie obecny :))

 

Dla szukajacych info - strona rajdu: www.rajd-nikon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze smutkiem oświadczam iż z powodu ślubu i wesela, na którym będę 8-09, odwołuję swój przyjazd do SG na Nikona :cry:

 

ale w piątek wpadniesz na jedno piwko, no góra beczke? :cool:

 

 

czy zabieramy moze palenisko aby w trakcie ogladania zmagan sobie piknik zorganizowac? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zabieramy moze palenisko aby w trakcie ogladania zmagan sobie piknik zorganizowac? :cool:

słuszna koncepcja :cool: pod warunkiem jednak, że jesteście za oglądaniem "od pierwszej do ostatniej załogi". jeśli chcecie ganiać za czołówką to kiełbaski z takiego grilla mogą być nieco chłodne :wink:

ja zazwyczaj oglądam rajd na zasadzie 2 - 3 OS dziennie ale widzę praktycznie wszystkich. nie wiem jak Wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze jak z otwieraniem os po przejezdzie i moze uda sie opracowac optymalny plan wycieczki :smile:

 

jezeli to nie bedzie optymalny wariant, zawsze moge urzadzic grilla w poblizu strefy serwisowej, wtedy wpadniecie na gotowe zarcie :mrgreen: - i tak jakis czas bede musial spedzic w centrum kierowania rajdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zazwyczaj oglądam rajd na zasadzie 2 - 3 OS dziennie ale widzę praktycznie wszystkich. nie wiem jak Wy.

 

mysle ze wlasnie 2-3 OSy w sobote wystarcza a na jednym z nich mozemy sobie ogien rozpalic :mrgreen:

 

na Elmocie chyba tez na 3 bylismy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, porzuc ten kawiorowy hotel i dolacz do wesolej wycieczki :wink:

 

przy okazji :arrow: update "listy obecnosci" i szczegolow dojazdu - dorzucilem koordynaty GPS. Jesli ktos potrzebuje info, ktora droge dojazdowa wybrac to sluze pomoca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się może wybiera z Wrocławia i miałby wolne miejsce w aucie?

 

Atakuj Szczur75, a w razie jakby sie nie dalo - wal PKSem do Bielawy, praktycznie co godzine jest, a pozniej zgarnie Cie chmara subarakow :mrgreen:

 

...tylko nie dzwon w piatek o 22 :mrgreen:

 

ps jakby ktos potrzebowal kontaktu, pomocy w dojezdzie 504 71 28 71

 

ps2 kurde pumex, zrobimy plejades w przyszlym roku :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[EDIT] teraz doczytałem... czyli po zapisach? :(

citan - damy rade - jak sie z noclegami deklarujesz to mow co i jak i bedziemy jakos upychac :wink:

 

ps2 kurde pumex, zrobimy plejades w przyszlym roku :mrgreen: :wink:

heheh. Ok, zglaszamy sie do SIP na ochotnika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nigdy nie byłem na takim zlocie, głowę mam słabą, zanim dojadę, zgubię się 10razy, itd. A z checią bym się wybrał... więc pomyślałem, że najlepiej z kimś.

 

Dobra, piszę do kolegi Szczur75.

 

Dzięki za pomoc. :mrgreen:

 

Aha, jeżeli będzie miejsce, a nie znajdę transportu, to i tak piszę się na 100%, najwyżej zgubię się 10x autem... z PKSu nie skorzystam, nie ma bata. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja biore dodatkowe karty do aparatu :mrgreen:

wiedziałem, że się zacznie... :roll:

zglaszamy sie do SIP na ochotnika :lol:
:mrgreen:
charlie mi tylko skomplikował całą operację :razz: :twisted:

do usług :mrgreen:

ten to zawsze namiesza :mrgreen: :wink:

że niby co? ja przecież ostatnio drinków nie robiłem... przynajmniej nic takiego nie pamiętam :P

z ramienia organizatora

pozdrów ode mnie organizatorów gdybym nie miał okazji osobiście (chyba wiesz o kim mówię ;) )

Jesli ktos potrzebuje info' date=' ktora droge dojazdowa wybrac to sluze pomoca.[/quote']

poproszę, wszystko od A do Z - z Krakowa oczywiście :mrgreen:

pomocy w dojezdzie 504 71 28 7

lokalna pomoc drogowa :?: :mrgreen:

zglaszamy sie do SIP na ochotnika :lol:

Déj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...