Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wesoły, Remik, ja i (chyba) Citan.

 

Nastawiam się na bycie od piątku, jak nie będę miał z kim, to biorę swojego auta i pędzę. :)

 

remek, gdybyś był tak miły podać te dane do przelewu, bo mi głupio :mrgreen: ... oczywiście jak się znajdzie dla mnie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem !

 

Jest pewien chytry plan, zebysmy pojechali kolumna przed OS. Co wy na to??

 

Rzucilem dzisiaj haslo i bede na ten temat rozmawiac z R. Krawczykiem w poniedzialek. Wstepnie myslalem o jeden/dwa OSy, predkosciami zdrowo-rozsadkowymi* okolo godzine przed 1 zaloga :mrgreen:

 

Prosze o opinie, bo nie wiem czy ciagnac temat :smile:

 

*zakladam, ze np. ja musialbym jechac pierwszy i pilnowac predkosci, bo odpowiadam glowa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem !

 

Jest pewien chytry plan, zebysmy pojechali kolumna przed OS. Co wy na to??

 

Rzucilem dzisiaj haslo i bede na ten temat rozmawiac z R. Krawczykiem w poniedzialek. Wstepnie myslalem o jeden/dwa OSy, predkosciami zdrowo-rozsadkowymi* okolo godzine przed 1 zaloga :mrgreen:

 

Prosze o opinie, bo nie wiem czy ciagnac temat :smile:

 

*zakladam, ze np. ja musialbym jechac pierwszy i pilnowac predkosci, bo odpowiadam glowa. :mrgreen:

 

Jak będziesz miał problem, żeby przekonać Krawczyka daj znać.

Szkoda, że wcześniej nie zapodałeś tego pomysłu, godzinę temu się z nim widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał problem, żeby przekonać Krawczyka daj znać.

Szkoda, że wcześniej nie zapodałeś tego pomysłu, godzinę temu się z nim widziałem.

 

:wink:

 

hehe 3 godziny temu z nim o tym gadalem

 

pablonas, bedzie spokojnie, kazde autko nadazy.

 

No chyba, ze .... Notatki mam, Arti umie czytac chyba ... dobra to ja ostatni jade :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA INFO NA TEMAT NOCLEGOWNI.

 

miejsc brak, zaliczki przechlalem z pumexem w Sheratonie :mrgreen:

 

 

 

 

a tak na powaznie:

spimy w 'hotelu' Etol w Srebrnej Gorze. 8 pokoi 2 osobowych, niestety 6 z nich z lozem malzenskim. Jak policzylismy z Pumexem beda 4 pary (Gracusie odpadli). Cena za osobe wychodzi 30pln przy dwoch osobach w pokoju.

Istnieje takze mozliwosc dostawki takze pokrzywdzonych nie bedzie, ewentualnie ja wezme sobie pokoj kawiorowo za 60 :wink:

 

Obiekt posiada swietlice, waruny hotelowe etc .... i w calosci bedzie okupowany przez nas :twisted:

 

Ci ktorzy sie niezmieszcza (spoznialscy), ewentualnie Ci ktorzy nie beda chcieli malzenskich pokoi beda spac w 'hotelu' Koniuszy (blisko), cena taka sama.

 

We wtorek podam dokladne namiary co i jak jesli chodzi o klucze i inne duperele. Moze umowimy sie na wspolny najazd Srebrnej Gory. Szczur75, Marek i ja napewno przyjedziemy razem (3 auta).

 

CENY NIE ZAWIERAJA ZARCIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien chytry plan, zebysmy pojechali kolumna przed OS. Co wy na to??

 

 

pomysl przejazd rewelacja :twisted: czy to z predkoscia grilowa czy tez turystyczna :mrgreen:

 

Trudno będzie powstrzymać sie przed wolną jazdą.... szkoda że Lucka nie będzie poprowadziłby bezpiecznie kolumnę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

citan, mozesz auto zostawic w hotelu. spokojna glowa. :wink:

 

 

Jakiś śpiwór brać, czy coś na wszelki wypadek?... choć nie wiem czy będzie miejsce w aucie.

 

Masz pokoj to nie kombinuj :wink: miejsce w aucie sie znajdzie.

 

acha, doszly mnie sluchy ze jeden bankier oszczednie chce przyjechac kopciuchem. prosze silniejszych kolegow o wybicie z glowy takiego pomyslu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, doszly mnie sluchy ze jeden bankier oszczednie chce przyjechac kopciuchem. prosze silniejszych kolegow o wybicie z glowy takiego pomyslu :mrgreen:

cicho mi byc :mrgreen: zczipowane i z napedem na 4 jest :lol:

juz kurna Aga mnie tu nakreca, zeby na 2 furacze przyjechac - a pozniej w dalsza czesc urlopu dyszlem poleciec, a Subaraka na tydzien w SG zostawic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

citan, mozesz auto zostawic w hotelu. spokojna glowa. :wink:

 

 

Jakiś śpiwór brać, czy coś na wszelki wypadek?... choć nie wiem czy będzie miejsce w aucie.

 

Masz pokoj to nie kombinuj :wink: miejsce w aucie sie znajdzie.

 

acha, doszly mnie sluchy ze jeden bankier oszczednie chce przyjechac kopciuchem. prosze silniejszych kolegow o wybicie z glowy takiego pomyslu :mrgreen:

Remek, kopciucha se wypraszam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o super! przyjedźcie kopciuchem. przynajmniej za kimś sie utrzymam :razz:

 

z noclegiem wyszła bajka :cool: gratulacje dla ekipy ogarniającej :!: nie pozostaje nic innego jak się pakować :)

aha na mnie raczej nie liczcie przy zbiórce żeby większą ekipą dotrzeć na miejsce. jadę sporo km i nie będę w stanie przewidzieć choćby zbliżonej godziny dotarcia. myślę jednak, że z navi i CB jakoś trafię do tego hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o super! przyjedźcie kopciuchem. przynajmniej za kimś sie utrzymam :razz:

hehe... moze by tak lawete z Subaru zabrac :roll: :mrgreen:

 

z noclegiem wyszła bajka :cool: gratulacje dla ekipy ogarniającej :!: nie pozostaje nic innego jak się pakować :)

aha na mnie raczej nie liczcie przy zbiórce żeby większą ekipą dotrzeć na miejsce. jadę sporo km i nie będę w stanie przewidzieć choćby zbliżonej godziny dotarcia. myślę jednak, że z navi i CB jakoś trafię do tego hotelu.

Pablonas jedzies ze Szczytna przez W-we? w ktorych godzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablonas jedzies ze Szczytna przez W-we? w ktorych godzinach?

wawę będę się starał ominąć szeeeeeeeerokim łukiem (przez błonie najprawdopodobniej) a więc do gierkówki prędzej czy później się dobiję :) wyjazd ode mnie planuję na ok 8 rano czyli w okolicy stolicy (ładny rym) powinienem być 10 - 11. w sumie możemy się złapać. tylko proszę pamiętać, że N/A podróżuje tempem emeryckim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chcemy ruszyc kolo 14.00 (niestety jeszcze w pracy musimy sie pojawic). Przelotowo lecimy okolo 110-130km/h wiec nie ma parcia :) przejazd - okolo 5-5,5 g z Warszawy wychodzi (wliczajac wyjazd- czyli dobre 45 minut).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chcemy ruszyc kolo 14.00 (niestety jeszcze w pracy musimy sie pojawic). Przelotowo lecimy okolo 110-130km/h wiec nie ma parcia :) przejazd - okolo 5-5,5 g z Warszawy wychodzi (wliczajac wyjazd- czyli dobre 45 minut).

no to raczej nie uda się złapać na trasie. nie ma tego złego... przynajmniej wrzucimy szybciej flaszkę do lodówki :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...