Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

uff my właśnie zawitaliśmy na kwaterze w Zakopcu. Serdeczne podziękowania dla Pumexa za ogarnięcie tematu noclegów - były pierwsza klasa. Dzięki dla Remka za zapewnienie nam sporej dawki emocji na odcinkach :mrgreen: myślałeś żeby zostać BORowcem? Konwoje prowadzisz genialnie :razz: Na koniec wielkie dzięki dla reszty naszej wesołej gromadki. Było fantastycznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Milo mi bylo przywitac sie w sobote z Wami :) Widze, ze fajnie sie bawiliscie.

 

 

Przy okazji smiem twierdzic ze frakcja dolnoslasko-warszawska jakas taka bardziej sympatyczna od krakowskiej jest :mrgreen:*

 

 

*a moze jeszcze mnie nie zna po prostu i jeszcze nie znienawidzila :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dziwię sie jednak że w sobote tylko 40 min oglądaliście przejzady :shock:

 

Gdzie tam, po prostu się przemieszczaliśmy. :wink: :twisted:

 

I ja dziękuję wszystkim za świetną organizację i zabawę. Aż mi się micha cieszy, jak sobie przypomnę warczenie wszystkich GTków i mandaryny. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remek, pumex1 organizacja rewelka, nocowanko... te wspolne wyrka to byla chyba jakas prowokacja :mrgreen: przejazdy za K2... brak slow :twisted:

 

pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow, pablonas upalal jak wsciekly GLem a ze Pani pablonasowa to wytrzymala to.... :cool:

 

 

PS nasze przejazdy wzbudzily duzy entuzjazm, nawet u Pana policjanta co to nas z Intakiem w Bielawie wysuszyl na kilka zlociszy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organizacja rewelka, nocowanko... te wspolne wyrka to byla chyba jakas prowokacja :mrgreen: przejazdy za K2... brak slow :twisted:....

 

Jak to brak ! Ja z prawego ciągle coś mamrotałem... coś chyba że za szybko, że mieliśmy powoli kolumną i że mokro w cholerę i że cięcia rozryte... no co musiałem sobie jakoś dodawać animuszu :P

Zdecydowanie w Subaru lepiej czuje sie za kierownicą ....

 

Pozdrawiam wszystkich przybyłych. Podziękowania dla organizatora i Wesołego za dostarczanie przepysznego trunku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydawalo ze jak 2 subaraki mnie lyknely to cos dziwnego ale jak was naliczylem powyzej 9 :) To mowie cos nie teges to nie jet przypadek ale jak ujrzalem Sidora ( ktorego jedynego znam ) mowie FORUM, super to chlopaki i dziewczyny wygladalo... tylko jak mnie przyblokowalisice na OS 4 ( tam gdzie 2 OS sie zjezdzaja ) a lecialem do zakretu bo olej byl rozlany, zeby na nastepnym OS bylo wsio ok to normlanie " minus " , ale powiem przy kosciele dalej tym OS na prawym winklu bylo ladnie, ale jak ujrzalem jak Sidorek zabral prawie znak bo pociagnelo lekkawo w prawo.... to myslalem ze mi serce peknie, ale chloapk sie wybronil :).... Next time nie dam z siebie zrobic kiero. Zabezpieczenia OS- jade z wami :) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem chcialam serdeczenie podziekowac Remkowi za nalepy na szybe i ogarniecie calosci imprezy, a wszystkim pozostalym za super zabawe.

 

Oto cala wesola ekipa:

 

acc495c28bffd603.jpg

 

Pozostale fotki beda troche pozniej:)

 

P.S. Mam nadzieje, ze juz niedlugo spotkamy sie znowu w podobnym skladzie :)

Bo wiecie Panie i Panowie, blotko czeka :D Wesoly, sa jeszcze inne drzewa do zdobycia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było gruuubo! :mrgreen:

Dzięki wszystkim przybyłym za mega spotkanie. :smile:

 

Jak to brak ! Ja z prawego ciągle coś mamrotałem... coś chyba że za szybko, że mieliśmy powoli kolumną i że mokro w cholerę i że cięcia rozryte... no co musiałem sobie jakoś dodawać animuszu

Intak nikt nie dziczył przecież. :mrgreen:

 

Respekt dla pablonasa za ogarnianie szutrów na torze i zapinanie boków wolnym ssakiem na asfalcie.

 

Podziękowania dla australijskiego farmera ( :mrgreen: )za to, że mogłem przez jeden dzień piastować stanowisko pełniącego obowiązki derehtora. :smile:

 

Wielkie dzięki dla Wesołego za dostarczenie rewelacyjnego piwka. :smile:

 

Ogólnie było rewelacyjnie, oby więcej takich spotkań! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak mnie przyblokowalisice na OS 4

Za to sorry, stanęliśmy żeby zdecydować co dalej robić. Ale jak dowiedzieliśmy się, że musisz lecieć szybko to od razu się każdy usunął. :smile:

 

ale powiem przy kosciele dalej tym OS na prawym winklu bylo ladnie

 

Heheh, jak patrzyłem na Ciebie to nie wyglądałeś na zbyt zadowolonego z przejazdu Subaraków. Ale to dobrze, że mi się wydawało. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy "mini" zlot Subaru :) Super impreza i wyborowa obsada (nie mylić z alkoholem :) Szkoda ze nie zostawałem na noc...nastepnym razem :) Mam nadzieje ze niedługo cos sie zorganizuje i bedzie okazja sie spotkać i pojezdzić. Najlepszy odcinek Srebrna Góra- Woliborz...cała droga nasza..zero aut i ludzi na drodze...mozna było ostro jechać. Podziekowania dal Remka za organizacje i pozostałym za przybycie....9 aut to juz niezła kolumna.

 

jechałem za tym wrxem w korkach kilka kilometrów po pierwszym etapie

 

Trzeba było długimi walic to bym z drogi zjechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyście widzieli jak ludzie sie na Was lampili :twisted:

 

Trzeba było długimi walic to bym z drogi zjechał

o. przed mostkami mi troche uciekłes. ja na tym nawrocie w dół jakies 300m przed mostkami(chyba ostatni zakręt który przejechał Janusz przed dachem w 2001)sobie boka czasłem, było troche za szybko tak więc wpadłem na dużej podsterowności,kupa syfu i kamieni, zaraz oversteer o kontraaaa :lol: ale na całym odcinku leśnym droga była niemiłosiernie rozwalona :shock: a spytam jeszcze morette u Ciebie widziałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to sorry, stanęliśmy żeby zdecydować co dalej robić. Ale jak dowiedzieliśmy się, że musisz lecieć szybko to od razu się każdy usunął. :smile:
Wielkie dzieki za to faktycznie szybciutko mnie pusciliscie... w koncu SUBARACZKI sie rozumieja...

Heheh' date=' jak patrzyłem na Ciebie to nie wyglądałeś na zbyt zadowolonego z przejazdu Subaraków. Ale to dobrze, że mi się wydawało. :smile:[/quote'] Mowie ja mam 20 min do gotowosci a chlopaki szaleja, a z 2 strony czemu mnie tam niema :)))

No kolego dycha, nalezy ci sie opi... za zatrzymanie w tak niebezpiecznym miejscu :mrgreen: przez ciebie musialem dokonac korekty ktora o malo nie okazala by sie bolesna dla mojej laleczki :grin:
Kolego sidor nie zwalaja teraz na mnie ale ci powiem powinienes isc w niedziele do Kosciola podziekowac :))) Nastepnym razem sie poprawie//// hhehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...