Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Remek, kopciucha se wypraszam :P

 

no kaman, a co ma powiedziec Lucek? on ma jakies srebrne dajewo :mrgreen:

no... i dzisiaj kupil kolejnego Silvera... tyle, ze w to juz "wóz ludowy" zwany Passkiem - i to w dyszlu :lol: Locha poszla do ludzi :cool:

 

EDIT: podobniez to nie silver :roll: ale niebieski :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pablonas - zatem polecam trase:

Warszawa - trasa Katowicka. W Piotrkowie Tryb. skret na Belchatow/Wrocław. Pozniej do Wielunia - i przy stacji Statoil - skret w lewo -> na Kluczbork. Dalej na Opole - obwodnica w kierunku na Nyse. Z Nysy kierunek na Klodzko. Za Otmuchowem w Starym Paczkowie - skret na Zabkowice Slaskie. Trasa przez Kamieniec Zabkowicki - przelot przez Zabkowice (przed wojna nazwa "Frankenstein" ). Dalej juz powinno byc prosto - kierunek na Nowa Rude. Koniuszy jest przy wjezdzie do Srebrnej - po prawej stronie, a nasze lokum jakies 400 metrow w prawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remek, kopciucha se wypraszam :P

 

no kaman, a co ma powiedziec Lucek? on ma jakies srebrne dajewo :mrgreen:

no... i dzisiaj kupil kolejnego Silvera... tyle, ze w to juz "wóz ludowy" zwany Passkiem - i to w dyszlu :lol: Locha poszla do ludzi :cool:

Nie Silvera tylko Granata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kurna Aga mnie tu nakreca, zeby na 2 furacze przyjechac - a pozniej w dalsza czesc urlopu dyszlem poleciec, a Subaraka na tydzien w SG zostawic :lol:

 

Pumex pamiętasz, że ja zostaję prawdopodobnie właśnie w SG na 4 dni po rajdzie? chętnie się zaopiekujemy GT-kiem :) więc się o niego nie martw :) wszyscy będą zadowoleni :)

 

co do przejazdu przed załogami...po Rajdzie Subaru jestem jak najbardziej ZA :) jest tylko jeden problem... ktoś nas musi wziąć na pokład, bo jak wjadę swoim to będzie niezły śmiech na odcinkach :mrgreen:

 

remek PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kurna Aga mnie tu nakreca, zeby na 2 furacze przyjechac - a pozniej w dalsza czesc urlopu dyszlem poleciec, a Subaraka na tydzien w SG zostawic :lol:

 

Pumex pamiętasz, że ja zostaję prawdopodobnie właśnie w SG na 4 dni po rajdzie? chętnie się zaopiekujemy GT-kiem :) więc się o niego nie martw :) wszyscy będą zadowoleni :)

yyyyy... charlie - poczekaj - wypije jeszcze pare piw i moze mnie lekko ta wizja przestanie przerazac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyy... charlie - poczekaj - wypije jeszcze pare piw i moze mnie lekko ta wizja przestanie przerazac

 

trenuj, trenuj, za 7 dni o tej porze bedzie sie dzialo :twisted:

 

 

 

no... i dzisiaj kupil kolejnego Silvera... tyle, ze w to juz "wóz ludowy" zwany Passkiem - i to w dyszlu

 

no to teraz musi wpasc opic bo sie furacz zeschnie jak nie oblejemy :mrgreen: to juz drugi dyszel co go bedziem oblewac :shock: ja juz nie wiem czy to forum Subaru czy panzerwagenow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kurna Aga mnie tu nakreca, zeby na 2 furacze przyjechac - a pozniej w dalsza czesc urlopu dyszlem poleciec, a Subaraka na tydzien w SG zostawic :lol:

 

Pumex pamiętasz, że ja zostaję prawdopodobnie właśnie w SG na 4 dni po rajdzie? chętnie się zaopiekujemy GT-kiem :) więc się o niego nie martw :) wszyscy będą zadowoleni :)

yyyyy... charlie - poczekaj - wypije jeszcze pare piw i moze mnie lekko ta wizja przestanie przerazac :mrgreen:

Spoko, spoko :) Ja Cie otrzezwie raz dwa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyy... charlie - poczekaj - wypije jeszcze pare piw i moze mnie lekko ta wizja przestanie przerazac

 

trenuj, trenuj, za 7 dni o tej porze bedzie sie dzialo :twisted:

chojny... Ty chlopie lepiej wez GPS-a... zebys rano na czterech wiedzial jak dojsc na tatara do Koniuszego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny... Ty chlopie lepiej wez GPS-a... zebys rano na czterech wiedzial jak dojsc na tatara do Koniuszego :mrgreen:

czarno widzę oglądanie porannych odcinków w sobotę :twisted: dobrze, że moja połówka też ma prawko to mnie po tych odcinkach za remkiem w razie co obwiezie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny... Ty chlopie lepiej wez GPS-a... zebys rano na czterech wiedzial jak dojsc na tatara do Koniuszego

 

 

profilaktycznie zalicze zgon na schodach Koniuszego co by nie miec daleko na sniadanko :mrgreen:

 

 

czarno widzę oglądanie porannych odcinków w sobotę dobrze, że moja połówka też ma prawko to mnie po tych odcinkach za remkiem w razie co obwiezie

 

 

porannych znaczy sie tych kolo 15:30 ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas - zatem polecam trase:

Warszawa - trasa Katowicka. W Piotrkowie Tryb. skret na Belchatow/Wrocław. Pozniej do Wielunia - i przy stacji Statoil - skret w lewo -> na Kluczbork. Dalej na Opole - obwodnica w kierunku na Nyse. Z Nysy kierunek na Klodzko. Za Otmuchowem w Starym Paczkowie - skret na Zabkowice Slaskie. Trasa przez Kamieniec Zabkowicki - przelot przez Zabkowice (przed wojna nazwa "Frankenstein" ). Dalej juz powinno byc prosto - kierunek na Nowa Rude. Koniuszy jest przy wjezdzie do Srebrnej - po prawej stronie, a nasze lokum jakies 400 metrow w prawo :)

 

Pumex ja polecam gierkówką do Częstochowy, z Częstochowy przez Olesno do Opola i dalej podobnie.

Częstochowa-Opole przez Olesno jest czyściutka i fajniutka.....

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między Bełchatowiem a Wieluniem jest sporo robót drogowych, właściwie od Ruśca w stronę Wielunia. Przed wjazdem do Ruśca do niedawna był ruch wahadłowy.

 

Chociaż, jak się ktoś nie boi kamyszków walących w przednią szybę to można i szybciej polecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...