Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jarmaj, wrx33, szczur75, sidor, remek, arti, Intak - a co z Wami? wchodzicie w temat?

 

Ja juz Ci odpisalem na PW. Cos tam bede robic na nikonie pewno, ale na piciu pewno sie pojawie, najwyzej bedziemy zdalnie majstrowac w wynikach rajdu :mrgreen:

 

Artiego przytargam tez.

 

remek - sorry - rzeczywiscie z rozpedu Cie wpisalem jako "niezdecydowanego" :)))

zaraz Cie dopisuje do listy :)

 

Aktualna lista:

1. pumex

2. Krebelka

3 i 4 . chojny + Magda

5. subaru_rallyfan_roman

6. Lucek (+Aga??)

7. remek

8. arti

9. szczur 75

10. WRC Fan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarmaj, wrx33, szczur75, sidor, remek, arti, Intak - a co z Wami?

 

Eeeee, noooo, bo nie wiedziałem, czy tak się można bez pytania odezwać, jak sama wadza wątek zakłada... :razz:

 

 

Co do przyjazdu, to niczego nie jestem w stanie teraz powiedzieć. Na piątkowy etap raczej na pewno nie przyjadę, jeżeli nie będę musiał iśc w sobotę do roboty, to przyjechałbym w piątek na wieczór, jak będę musiał, to w ogóle dupa. Generalnie powiedzieć coś będę mógł dopiero w tygodniu przed rajdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarmaj, wrx33, szczur75, sidor, remek, arti, Intak - a co z Wami?

 

Eeeee, noooo, bo nie wiedziałem, czy tak się można bez pytania odezwać, jak sama wadza wątek zakłada... :razz:

 

jarmaj zlosliwcu :P:mrgreen: bo Cie zaraz za zlosliwosci "wladza" zmieni w kota - tak jak na Shreku 3 :lol:

 

Sprobuj tam te Ople zatrzymac na linii produkcyjnej i przyjezdzaj :) miejsce sie zawsze znajdzie - a i musi miec kto Lucka o 6.30 na OS-y wywalic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

JonesB, jak najbardziej zapraszamy. Tylko nie probuj mowic, ze wieczorem wracasz do domu :wink: kluczyki do depozytu i popijamy wieczorowo :grin:

 

BTW - zaprosilem tez Marka z MTS-u, ale ze wzgledu na sprawy rodzinne nie moze w tej chwili na 100% potwierdzic czy bedzie mogl do nas dolaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sidor, no to sie znowu niezla ekipa zbierze :) musze Slawkowi powiedziec, zeby wiekszy zapas browca zamowil :mrgreen:

 

Arti, jestes jestes :) jakbys sie wylamal majac tak blisko - to by Cie Lucek przechcil :wink:

 

Czyli lista sie powieksza:

Aktualna lista:

 

1. pumex

2. Krebelka

3. Hanka

4 i 5 . chojny + Magda

6. subaru_rallyfan_roman

7. Lucek

8. remek

9. arti

10. szczur 75

11. JonesB

12. sidor

 

do tego wstepnie sie moj kumpel z pracy zadeklarowal - ktory strasznie ma chec porzucic Honde CRV i przeskoczyc na Forysia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

+ wstepnie Toras z rallyonline.pl

 

Prowizoryczna lista zgloszen: :mrgreen:

 

1. pumex

2. Krebelka

3. Hanka

4 i 5 . chojny + Magda

6. subaru_rallyfan_roman

7. Lucek

8. remek

9. arti

10. szczur 75

11. JonesB

12. sidor

14. saint

 

moze:

-toras

-kuliega pumexa

-WRC fan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja... tylko ZONK nam sie zrobil - bo ludziska zamiast dzwonic, kase przelewac i miejsca klepac uznaly, ze "moze bede - moze nie bede"... i nam lokal podstepnie zajela ekipa 40 osobowa, co to kase na stol polozyla i bunkier na 5 dni opanowala :evil: szukam w tej chwili czegos zastepczego w okolicy, zeby bylo gdzie pasztetowo przekimac i browczyka wychylic w pieknych okolicznosciach przyrody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remek, czaruj, czaruj!!!

 

Jak coś to będę z Remikiem - nie z Tobą :razz:

 

Pzdr

 

Ja noclegowni nie szykuje. Puscilem info dot. lokalizacji rajdu jedynie, zebysmy to wzieli pod uwage.

 

 

Łeeeee. A myślałem, że jako miejscowy (prawie) coś pomożesz.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...