Skocz do zawartości

fooooruuuum zaaaamuuuuuulaaaaaa


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To może mała zapowiedź.

W ciągu najbliższych kilku dni Forum zostanie wyłączone na czas potrzrbny na dokonanie napraw tabel. Potrwa to około tygodnia. Bardziej szczegółowych informacji udzielę w ciągu kilku dni.

 

Pozdrawiam

 

... a kiedy się obudzimy, matrix już zrobi porządek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu najbliższych kilku dni Forum zostanie wyłączone na czas potrzrbny na dokonanie napraw tabel. Potrwa to około tygodnia.
Będą zamieszki. Od morza do Tatr.

 

No ja dzisiaj zamknęłam przewód doktorski i miałam zamiar odrobić forumowe zaległości.

 

Protestuję od strony morza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu najbliższych kilku dni Forum zostanie wyłączone na czas potrzrbny na dokonanie napraw tabel. Potrwa to około tygodnia
ło matko :shock: chcesz żebym zawału dostał, wiesz co to znaczy? Chcesz odłączyć parę osób od urządzeń podtrzymujących ich przy życiu.

Co ja będę robił w tym czasie, jeszcze zacznę mieć głupie pomysły i zacznę się uczyć i robić projekty na uczelnię.

filester kupuj spirytus, robimy imprezę, nawalimy się tak, że co najmniej przez tydzień będziemy leżeli jak zwłoki i kontaktowali w takim stopniu jak rośliny. Może jakoś uda Nam się przetrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może mała zapowiedź.

W ciągu najbliższych kilku dni Forum zostanie wyłączone na czas potrzrbny na dokonanie napraw tabel. Potrwa to około tygodnia. Bardziej szczegółowych informacji udzielę w ciągu kilku dni.

 

Pozdrawiam

 

Hubert, tylko weź to ogłoś wcześniej, gdzieś na Głównej, z neonami.. :wink:

 

Co ja będę teraz w pracy robiła? :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester kupuj spirytus, robimy imprezę, nawalimy się tak, że co najmniej przez tydzień będziemy leżeli jak zwłoki i kontaktowali w takim stopniu jak rośliny. Może jakoś uda Nam się przetrwać

Choć otworzymy linię produkcyjną bimbru :mrgreen:

Dobra, ja bym proponował na ten czas założyć jakieś inne forum :mrgreen:

To znów idziemy na forum Panu Rubiku czy Radia Maryja :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...